Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2022)


Препоръчани коментари

преди 45 минути, Lelqtian каза:

Български изпълнители май до преди това нямаха договори с Юнивърсъл ... България т.е Вирджиния рекърдс т.е оня чума Саня. Не е съвсем лъжа нищо че е бая опашата ;)  

Тя Саня прибира по-скоро тези от Х Фактор. И когато реши да им пусне албум се разбира и го има навсякъде. Аз не знам да е имало такова нещо за Стелияна или някой от следващите победители. Баш за американския Universal си намекваха.😄 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Balkandji1 каза:

Ма какво изтъкваш факта, че съм анонимен протебител? Това няма никакво значение, тук всички са анонимни потребители.

Продължаваш да си неадекватен - нямал да ми се обяснява, в същото време точно това прави.

Точно, като идеш 5 пъти в 3 дискотеки много добре добиваш представа какво е хит и на кое се кефят хората. Посетителите на заведения във Варна да не би да са от Туркменистан и да слушат други песни в дискотеката.

Естествено, че ще го раздавам меродавен и няма да оставя манипулатори да изкривавят историята. Поел тонове информация. От къде бе? От старите броеве на Нов Фолк с инструктирания от Пайнер главен редактор, който пише, каквото му се заповяда.

Изтъквам го, защото аз заявявам личността и възрастта си. Ако бях с никнейм и казвах, че съм 85ти набор с по-голяма тежест ли биха били думите ми? И че съм от Варна уж. Ми мога да кажа, че съм и от Париж. И от София да си, пак не мога да кажа, че това е цяла България и всички останали градове не са фактор. Не манипулирам никой, а си казвам мнението, на което имам право. Информацията ми не е само от “Нов Фолк”, “Фолк ревю”, “Фолк Парад” или другите фолк издания, просъществували по-малко от тях. Плюс това съм по форумите от няма и десетгодишен, като съм чел достатъчно мнения на големи хора, но никой не е казвал, че Преслава е в А група в първата си година. Смешно ми е да кажа “Рени беше топ изпълнител през 2004 след 19 имена.”

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Runevski каза:

Изтъквам го, защото аз заявявам личността и възрастта си. Ако бях с никнейм и казвах, че съм 85ти набор с по-голяма тежест ли биха били думите ми? И че съм от Варна уж. Ми мога да кажа, че съм и от Париж. И от София да си, пак не мога да кажа, че това е цяла България и всички останали градове не са фактор. Не манипулирам никой, а си казвам мнението, на което имам право. Информацията ми не е само от “Нов Фолк”, “Фолк ревю”, “Фолк Парад” или другите фолк издания, просъществували по-малко от тях. Плюс това съм по форумите от няма и десетгодишен, като съм чел достатъчно мнения на големи хора, но никой не е казвал, че Преслава е в А група в първата си година. Смешно ми е да кажа “Рени беше топ изпълнител през 2004 след 19 имена.”

Това, че си си написал истинското име и заявяваш възрастта си, не разбрах какъв фактор е в цялата работа? Може би трябва да ти се поклоня за това? Който и никнейм да пишеше нещата, които ти, щях да отговоря по същия начин.

Сега ти ми набутваш на мен думи в устата, които аз не съм казвал. Къде казах, че Преслава е била в А група с дебютния си албум? Виждаш ли се колко струваш? С твоите камъни по твоята Нов Фолк-ска глава.

Преслава от 2004 година и е пролетта, а не късна зима или есен, както ти твърдиш, има хитове. Не са никак малки, певицата се забеляза и започна да става любима на много хора. Започна да има фенове. Даниела и Биляна кога са имали фен маса?

Преслава имаше 3 големи хита от първия си албум. Преслава имаше завидни продажби на албума си.

Даниела, Биляна, Изпърдяна кога?

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , SG каза:

Застаряваща като цялата държава. Въпреки което един Х Фактор примерно успя да създаде големи звезди като Гери-Никол, които в дадени моменти бяха дори над чалгарките. И Мюзик Айдъл създаде Невена, Пей с мен - Дивна, а в Стар Академи пък почти всички бяха някакви мега сензации по време на самия сезон. Някак си единствено на Гласът за толкова години не му се получава да привлече интерес от чак такъв мащаб. А на него сезоните май са му най-много, иронично. И всъщност единствено там ментори са били най-големите чалга звезди евър. Май само Глория не е била от жените.

Роксана не я зачитам във всички тия сметки, защото на нея не формата й помогна, а Ивана. 

Преслава си беше заслужен Дебют за 2004, защото просто си беше най-силния дебют, но чак такава сензация не е била. Да речем, че беше А група, но й трябваше повече време да се намести там, отколкото на едни Гергана и Анелия, примерно. И не само те, Ивана и останалите от турнето бяха над нея. Както казах, Десислава си мачкаше доволно и извън Пайнер. В Ара Алисия имаше Палиш ме, която категорично беше по-голям хит от всичко в албума на Преслава. И за Рени споменах, че макар и западаща, чисто и просто си се приемаше още като по-голяма звезда. Нелина и тя така. От мъжете Азис дори няма нужда да го обсъждаме.

Абе на Прес трудно щеше да й се получи ако не й бяха дали нов тласък през 2005. Направо щеше да си завърши като следващия ДС клонинг - Димана.

Да, сега й чух песните от албума - да си спомня. Ами...ниво Даниела. Реално ако не беше маркетинга - млада, бедна и гласовита, щяха да минат и заминат. А визията беше зле. От този албум има Нямаш сърце, Горчиви спомени... помня Обичам те се харесваше много. Но с днешна дата звучат като пълнежи. Но пък албумът е супер разнообразен. За построяване на имидж на супер гласовита певица. И успешно им се получи. Преслава, по един или друг начин, беше в група А през 2004. И получи ДЕБЮТ на годината категорично.

 

Не помня кои бяха другите номинирани, някой да припомни?

преди 18 часа , xroflx9 каза:

2007-2009 си беше ерата на Ара,не знам защо пак се пренаписва историята с Преса и Галя.Джина Стоева,Теодора,Емануела,Ивена,Тони Стораро,Алисия и дори недоразумения като Ерик мачкаха с мегахитове.

А че “Новата ти” е по-голям хит от “Знам диагнозата” е ясно на всеки обективен човек.

2007-2009 загряваха. 2011 беше най-успешна за Касъмови. Те направиха турне. И общо взето почти фалираха след него. Ара-Диапазон на 10 години изживяват ренесант. 99-2000, преди Планета пак бяха топ.

преди 8 часа , Lelqtian каза:

Като е на ниво песни на Даниела, кажи една такава без да ползваш жокери от гугъл. Може обаче да се обадиш за помощ от приятел на оня тройник бившия Жоро Рапа. 

Все ми е тая... Ако Галена беше останала Галя с Чупката и Как не те е срам, днес никой нямаше да знае Чупката. Демек Даниела 2. Песента беше хит за върлите фенове, защото е кючек, но на никого не му пукаше за Галена.

преди 5 часа , Balkandji1 каза:

Сензационна налудничевост, която се превръща в болестно състояние е ~20 годишни хора да обясняват какво било хит и какво се било случило преди 20 години, когато са носели памперси и са били с неадекватни възприятия.

Така, че предлагам на Руневски да млъкне по темата "Преслава 2004". Албумът й беше доста успешен и тук трябва да се отчете факта, че беше дебютен, а визията на изпълнителката някак невзрачна, сравнена с бляскавите визии на Ивани, Глории и Камелии през онези години.

Големи хитове станаха 3 песни, а не само една. Става въпрос за "Обичам те", от която популярен лаф беше "обичам да съм с обич прокълната", "Нямаш сърце" и баладата "Горчиви спомени". Първите две станаха големи хитове по дискотеките.

"Мили мой", "Тази нощ безумна" и "Дума за вярност" бяха другите сингли, които също станаха хитове и добиха немалка популярност.

Така, че Преслава си беше доста успешна и с първия албум. Всякакви сравнения с Даниела, Биляна и подобни са крайно неуместни.

По въпроса с Галена и нейните хитове: Виждам, че тук ви е хоби да я принизявате. На многознайковците да кажа, че още с "Чупката" Галена има супер хит по дискотеките, но те нали не са излизали от вкъщи тогава и песента им се струва простовата, им е много удобничко да изкривяват истината.

Така беше. Преслава си беше любимка на малките през 2004. Със сигурност истерията не беше както при Гергана, но достатъчна, за да я изстреля в първите редици.

преди 3 часа , Just_Me каза:

След интервюто на Анелия при Алекс Сърчаджиева..все забравям да питам - откъде толкова пари за такава къща? 😅 Коко ли се е изръсил толкова заради Ивон или Анелия е имала друг щедър мъж 😄 Не е от най-дейните певици, затова ми стана интересно 😄

Боже. 20 години по 200 участия по 1000 лв чисти за нея. (грубо)... поне 5 млн е изкарала.

преди 55 минути, Runevski каза:

 
“Чупката” дори и да е била пускана по дискотеките какво е променила в нивото на Галена? Тогава я изпращаха точно с Даниела по някакви конкурси да пеят на “две на цената на една”. “По ръба” като беше топ през 2010 да не се въздигна Люси случайно? Или Соня с топ хита през 2013? 

То и други са били пускани по дискотеки. Аз съм чувал няколко пъти това:

 

А е с 1 млн гледания да 8г.

Дискотеките са само 1 от многото фактори. Чупката помогна на върлите чалга фенове да разберат коя е Галена. Преди това с Дъждовно реге беше по-зле и от Даниела. :D 

Помня, че още с първата песен на Галена предрекох, че ще е следващата номер 1. Е, при нея минаха мъчителни 3-4 години, за да се наложи до това ниво.

Галена не е била ДЕБЮТ на годината, нали?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, SG каза:

Тя Саня прибира по-скоро тези от Х Фактор. И когато реши да им пусне албум се разбира и го има навсякъде. Аз не знам да е имало такова нещо за Стелияна или някой от следващите победители. Баш за американския Universal си намекваха.😄 

Оказа се че съм си мислел за Мюзик айдъл, след наложителната проверка не съм чувал нито един победител от Гласът :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Balkandji1 каза:

Това, че си си написал истинското име и заявяваш възрастта си, не разбрах какъв фактор е в цялата работа? Може би трябва да ти се поклоня за това? Който и никнейм да пишеше нещата, които ти, щях да отговоря по същия начин.

Сега ти ми набутваш на мен думи в устата, които аз не съм казвал. Къде казах, че Преслава е била в А група с дебютния си албум? Виждаш ли се колко струваш? С твоите камъни по твоята Нов Фолк-ска глава.

Преслава от 2004 година и е пролетта, а не късна зима или есен, както ти твърдиш, има хитове. Не са никак малки, певицата се забеляза и започна да става любима на много хора. Започна да има фенове. Даниела и Биляна кога са имали фен маса?

Преслава имаше 3 големи хита от първия си албум. Преслава имаше завидни продажби на албума си.

Даниела, Биляна, Изпърдяна кога?

 

Фактор е, защото можех да ти кажа, че съм на 35 и съм врял и кипял тогава и това са ми лични впечатления. На никой нищо не набутвам, цитирай ми къде съм казал, че точно ти си написал това. И тогава давай оценки, ако може. Биляна пък никога не съм я споменавал. 

Покажи ми черно на бяло, че албума и е издаден пролетта, за да не си голословен. Докажи ми, и че “Мили мой”, “Тази нощ” и думата (май тях каза) са били хитове. Може би просто за теб определението пасва на песни с подобен успех. Аз хит наричам песни с неуспорим успех. Отречи, че Преслава има 20 пуснати песни за година, от които стават само 3. И че за дебют се конкурира с Мариян и Дуле и Коки. 
 

И Даниела е пускана с “Друга съм” в дискотеки. В годишната класация на Планета от 100 песни е на 30 място, не е най-зле. Има и още една на трийсет и някое. Но добре, от мен да мине - Преслава е номер 1 в Б група, а Даниела е последна в същата Б група. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Balkandji1 каза:

Неприятен си, вървиш ми все на контра да ми опонираш на мненията. Разбирам, че от години ме мразиш понеже съм по-умен от теб и певицата, за която аз root-вах накара тази, за която ти root-ваше да й диша прахта, но те призовавам да спреш да ме цитираш. Така желая.

Няма за какво да те мразя, и отдавна съм надживял фенските истории. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, meleto каза:

 

 

 

2007-2009 загряваха. 2011 беше най-успешна за Касъмови. Те направиха турне. И общо взето почти фалираха след него. Ара-Диапазон на 10 години изживяват ренесант. 99-2000, преди Планета пак бяха топ

Чак пък 2011 да им е най-силната не бих казал. По-скоро най-силните им години са 2009-2010. 2011 имат по някой друг хит заради инерцията от предишните години,но вече бяха почнали да пропадат,а Пайнер покрай идването на Кости и Оцко при тях,хитовете на Джена и Андреа,създаването на войната Преслава vs Галена си върнаха лидерското място и така докато дойде пандемията и империята официално рухна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, meleto каза:

Да, сега й чух песните от албума - да си спомня. Ами...ниво Даниела. Реално ако не беше маркетинга - млада, бедна и гласовита, щяха да минат и заминат. А визията беше зле. От този албум има Нямаш сърце, Горчиви спомени... помня Обичам те се харесваше много. Но с днешна дата звучат като пълнежи. Но пък албумът е супер разнообразен. За построяване на имидж на супер гласовита певица. И успешно им се получи. Преслава, по един или друг начин, беше в група А през 2004. И получи ДЕБЮТ на годината категорично.

Аз този албум не мисля, че някога съм го чувал целия, но ясно си спомням как точно някъде по това време Преслава неопровержимо нашумяваше като име. А хитовете от него са се запомнили и до днес без дори тя да е правила нещо след турнетата, за да ги наложи. Достатъчно, за да й се отчете 2004 за успешна. Каквато не е за Даниела.

Иначе съм на мнение, че именно 4-5 годишната възраст е най-ранната, в която човек може донякъде да започне да отразява големите събития в сфера като музиката. Аз примерно съм бил на толкова, когато Глория и Сашка разбиха, но го помня. Това е е ключовото обаче - че те са били големи събития. Преслава и Даниела не са се доближавали до звезди от такъв мащаб през 2004, но можем единствено да поздравим Runevski ако тогава е имал чак толкова развито съзнание, че да ги различи точно тях измежду 10 пъти по големите други звезди по Планета. :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Fast каза:

"Чупката" представлява връщане към първосигналната чалга с пародиен елемент, в период в който изпълнителите се опитваха да избягат от нея, и да модернизират звученето си.

E, u?

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Runevski каза:

Фактор е, защото можех да ти кажа, че съм на 35 и съм врял и кипял тогава и това са ми лични впечатления. На никой нищо не набутвам, цитирай ми къде съм казал, че точно ти си написал това. И тогава давай оценки, ако може. Биляна пък никога не съм я споменавал. 

Покажи ми черно на бяло, че албума и е издаден пролетта, за да не си голословен. Докажи ми, и че “Мили мой”, “Тази нощ” и думата (май тях каза) са били хитове. Може би просто за теб определението пасва на песни с подобен успех. Аз хит наричам песни с неуспорим успех. Отречи, че Преслава има 20 пуснати песни за година, от които стават само 3. И че за дебют се конкурира с Мариян и Дуле и Коки. 
 

И Даниела е пускана с “Друга съм” в дискотеки. В годишната класация на Планета от 100 песни е на 30 място, не е най-зле. Има и още една на трийсет и някое. Но добре, от мен да мине - Преслава е номер 1 в Б група, а Даниела е последна в същата Б група. 

Мен не ме интересува какво си можел да ми кажеш, а какво вече си казал.

Цитираш мен, водиш спор с мен и заявяваш "аз съм по форумите от 10-годишен, но никой никога не е казвал, че Преслава е в А група от 2004 година". То и аз не съм го казвал. Но думите ти точно това изразяват, бидейки цитат към мен. А сега ти се измъкваш от конфузната за теб ситуация.

Черно на бяло няма как да ти приложа изрезки от Нов Фолк, не съм ТИ! Аз изрезки от глупави вестничета не си правя, нито пазя. Но имам памет, за разлика от теб. Защо? Защото моята е била развита на 19 години стотици пъти повече от твоята в мозък на 4 годишно лапенце.

И твърдя, че от пролетта на 2004 година певицата Преслава е хитов изпълнител. И "Мили мой" и "Тази нощ безумна" бяха песни с голяма ротация по въздиганата от теб ТВ Планета и нейната ротационна система. В следващите месеци хитовете й стават все по-големи, а феновете й все повече.

Също така паметта ми помни, че през 2004 година нейният дебютен албум е сред най-продаваните за годината. Не е НАЙ продавания, но певицата грабна вниманието на публиката сериозно. Твърдения, които не могат да се кажат за невзрачници като певицата Даниела. Тя изобщо има ли албум? А голям хит? Просто е неловко аргументите ти да се изчерпват с "Даниела е на 30-то място в годишната класация за 2004" понеже пазя изрезка от вестник.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Този "спор" е нaпълно безплоден, излишен и дa не кaжa обиден. Не може дa си състaвяш впечaтления по кaртинкa. Медиите бяхa във вихърa нa мaнипулaциите. Плaнетa нaлaгaше едно, Нов фолк друго, реaлносттa беше някъде по средaтa. Всяко издaние си имaше любимки, които се ползвaхa с привилегии. Дa не мислиш, че някой е броял глaсовете от писмaтa, постъпвaщи в редaкциятa нa Нов фолк? По-вероятно е голямa чaст от тях дa сa зaминaвaли в кофaтa, без дa бъдaт дори отворени... Ясно си предстaвям кaк Рени носи торти и бутилки, зa дa я бутнaт 2 местa по-нaгоре. Сaшкa Вaсевa е признaвaлa, че е подaрявaлa хлaдилници, зa дa се пише зa нея. 

Чупкaтa беше голям хит в дискотеките. Пресa много вървеше и по домaшни купони. Всички млaди хорa знaехa aктуaлните им песни, кaто Пресa се кльопaше и от по-зрялa aудитория кaто тaзи нa Ивaнa, нaпример. Дaниелa никогa не е билa успешнa сред никоя целевa групa. Те и сегa по Плaнетa нaй-много въртят Хоaнг и Рaйнa - знaчи ли товa, че сa фaктор? 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, asylum каза:

Този "спор" е нaпълно безплоден, излишен и дa не кaжa обиден. Не може дa си състaвяш впечaтления по кaртинкa. Медиите бяхa във вихърa нa мaнипулaциите. Плaнетa нaлaгaше едно, Нов фолк друго, реaлносттa беше някъде по средaтa. Всяко издaние си имaше любимки, които се ползвaхa с привилегии. Дa не мислиш, че някой е броял глaсовете от писмaтa, постъпвaщи в редaкциятa нa Нов фолк? По-вероятно е голямa чaст от тях дa сa зaминaвaли в кофaтa, без дa бъдaт дори отворени... Ясно си предстaвям кaк Рени носи торти и бутилки, зa дa я бутнaт 2 местa по-нaгоре. Сaшкa Вaсевa е признaвaлa, че е подaрявaлa хлaдилници, зa дa се пише зa нея. 

Чупкaтa беше голям хит в дискотеките. Пресa много вървеше и по домaшни купони. Всички млaди хорa знaехa aктуaлните им песни, кaто Пресa вървеше и сред по-зрялa aудитория кaто тaзи нa Ивaнa, нaпример. Дaниелa никогa не е билa успешнa сред никоя целевa групa. Те и сегa по Плaнетa нaй-много въртят Хоaнг и Рaйнa - знaчи ли товa, че сa фaктор? 

Прав си за всичко.

Аз друго недоумявам. Как мозък на 4-годишно дете ще помни кое било хит? Нали и аз съм бил дете. Освен това съм чел медицинска литература за мозъка и развитието му. Първите спомени могат да датират от 4-годишна възраст, но по-често са от 5 годишна. Там е работата, че са свързани с много ключови, семейни събития или картини, основополагащи за живота. И са максмум 1 или 2. Как така това дете ще запамети и баща си, и майка си, и бабите, и дядовците си, и игрите с малките невръстни деца и баш ротацията на песните на Преслава, Даниела, Рени и други певици по телевизията. Абсурдно ми звучи.

По-скоро са записвали някакви видео касети в дома им и той си ги е пускал в годините след това, а музиката му а харесвала. Но това е съвсем друго нещо.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, asylum каза:

Този "спор" е нaпълно безплоден, излишен и дa не кaжa обиден. Не може дa си състaвяш впечaтления по кaртинкa. Медиите бяхa във вихърa нa мaнипулaциите. Плaнетa нaлaгaше едно, Нов фолк друго, реaлносттa беше някъде по средaтa. Всяко издaние си имaше любимки, които се ползвaхa с привилегии. Дa не мислиш, че някой е броял глaсовете от писмaтa, постъпвaщи в редaкциятa нa Нов фолк? По-вероятно е голямa чaст от тях дa сa зaминaвaли в кофaтa, без дa бъдaт дори отворени... Ясно си предстaвям кaк Рени носи торти и бутилки, зa дa я бутнaт 2 местa по-нaгоре. Сaшкa Вaсевa е признaвaлa, че е подaрявaлa хлaдилници, зa дa се пише зa нея. 

Чупкaтa беше голям хит в дискотеките. Пресa много вървеше и по домaшни купони. Всички млaди хорa знaехa aктуaлните им песни, кaто Пресa се кльопaше и от по-зрялa aудитория кaто тaзи нa Ивaнa, нaпример. Дaниелa никогa не е билa успешнa сред никоя целевa групa. Те и сегa по Плaнетa нaй-много въртят Хоaнг и Рaйнa - знaчи ли товa, че сa фaктор? 

А беше време, Планета въртяха изпълнители номер едно ;) 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Balkandji1 каза:

 

По въпроса с Галена и нейните хитове: Виждам, че тук ви е хоби да я принизявате. На многознайковците да кажа, че още с "Чупката" Галена има супер хит по дискотеките, но те нали не са излизали от вкъщи тогава и песента им се струва простовата, им е много удобничко да изкривяват истината.

Добре, че се снима как лапа пи*ки във ваната та и тя да види слава. Пълен паразит. 

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , DarkChild каза:

Той е руски евреин. Ох, как ми замириса на елцинова Русия през 90-те.

Да се връща там където е живял, че много досаден взе да става вече тоя наглия евреин :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, FolkEmpire каза:

Да се връща там където е живял, че много досаден взе да става вече тоя наглия евреин :D

Проклинайте Счетоводителката,че ни го натресе!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Проклинайте Счетоводителката,че ни го натресе!

Дъраст й е да пре дуети с убитаци. То не беше онзи дюнерджия Нидал Кайсар, после Сакис Кукумявкис...

  • Like 3
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, xroflx9 каза:

Проклинайте Счетоводителката,че ни го натресе!

Коментирай, че Тошка първо е записала Кой ще му каже с него, но се е отказала от дуета! Сигурно е останал тука да твари, щот не му е купила дори нискобюджетен обратен билет!

преди 4 часа , Balkandji1 каза:

Само го чуйте! На 4 годинки бил, но помнил какво се ротирало! Децата нямат спомени от 3-4 годишна вързраст, така че, отново ти казвам: МЛЪКВАЙ и престани да будиш съжаление, господинчо!

Тебе, ако те оставим да ти слушаме полюциите, по цял ден ще ни убеждаваш, че Рени е била кралицата и лидерката на жанра през 1999 година, когато ти си бил 3-месечно бебе, но помниш какво се е ротирало!

Преди много се гордеех, че имам спомени от 3-годишна възраст, но, разбира се, били са откъслячни и свързани със събития като рождени дни, манджи, торти, календари, предмети, мебели от къщата, някое аверче... Рядко си спомням и избледняват, но реално имаме памет назад до отробата. Естествено, може да се върнем назад само чрез психотерапия. Съмнявам се да е посещавал сеанси с терапевт само и само да си спомни на кое място в класацията на Нов фолк е бил следният хит

 

  • Haha 3
  • Sad 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Коментирай, че Тошка първо е записала Кой ще му каже с него, но се е отказала от дуета! Сигурно е останал тука да твари, щот не му е купила дори нискобюджетен обратен билет!

Преди много се гордеех, че имам спомени от 3-годишна възраст, но, разбира се, били са откъслячни и свързани със събития като рождени дни, манджи, торти, календари, предмети, мебели от къщата... Рядко си спомням и избледняват, но реално имаме памет назад до отробата. Естествено, може да се върнем назад само чрез психотерапия. Съмнявам се да е посещавал сеанси с терапевт само и само да си спомни на кое място в класацията на Нов фолк е бил следният хит

 

“Кой ще му каже” не излезе ли 2014? Тошка май беше заминала за Америка тогава или се бъркам?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

“Кой ще му каже” не излезе ли 2014? Тошка май беше заминала за Америка тогава или се бъркам?

Туй й е последната песен от 2015, преди да замине, и не е никак лоша. Евреина го е отрязала по-рано и явно после е дирил друга партньорка, дорде великодушното Счети се е съгласило. Сигурно е пресметнала, че евреите са богати и може да намаже келепир, но вероятно е ударила на камък и е разбрала, че са и стиснати. 

 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...