Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2022)


Препоръчани коментари

преди 1 час, Willy каза:

Джанъм хит!
image.png.0ff4a4233a314c45b2f275d70123925e.png

Първия милион на Деси Слава в Spotify. И първия милион на не-ретро песен на певица от 90те. Дълго се надявах Токсичен или В твоите очи да успеят до изпреварят Да вдигнем шум, но като се замисли човек над нивото в кариерата й от няколко години насам, песента е символично идеална.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

Тръгнах да й гледам профила точно заради това...иии вече е изтрила всички снимки с него и в фб и в инста.

Ама така де, това надуто дърво кой да го търпи повече от месец.

Изтрила ги е заради жълтите статии и коментари. В неговия профил си стоят, даже преди няколко часа е качил техни снимки и тя е коментирала. Тя пък е качила снимка на стори.

Screenshot_20221227-203331_Instagram.jpg.078c6fa7f030a5c34a8615878883f1a9.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , pacho каза:

То не е много късно и да роди едно дете още. Така ще стане наистина уникална звезда за бг стандартите. :D 

Стига да искат не е невъзможно. Важното е да са щастливи. Тази връзка може да я мотивира и в музиката. Личи си, че е влюбена и видимо се е подмладила и сияе. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой би и дал на тази 10 бона? Сериозно собствениците на клубове са го закъсали ако ще броят цели 10 бона за тоя цървул дето за 20 години успяхме да я запомним само с това, че в тези 20 плюе жанра от който яде и все някой и е крив, за капак изкара и Глория, която има толкова хитове, колкото леля ви Галина няма да има за още три живота. Пък и е и късно де... 

 

Как искам да го направи тоя Джордан, ще се късам на това парче... не съм чувал от много време толкова добро гръцко, даже съм закъснял. Случайно попаднах, изобщо не го знам нито изпълнителя, нито каквото и да било. А това си е готов хит. Много ще лежи на Джордан. 

 

 

А вас какво ви чака през 2023? Наркотици?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, alisali1234 каза:

Кой би и дал на тази 10 бона? Сериозно собствениците на клубове са го закъсали ако ще броят цели 10 бона за тоя цървул дето за 20 години успяхме да я запомним само с това, че в тези 20 плюе жанра от който яде и все някой и е крив, за капак изкара и Глория, която има толкова хитове, колкото леля ви Галина няма да има за още три живота. Пък и е и късно де... 

 

Как искам да го направи тоя Джордан, ще се късам на това парче... не съм чувал от много време толкова добро гръцко, даже съм закъснял. Случайно попаднах, изобщо не го знам нито изпълнителя, нито каквото и да било. А това си е готов хит. Много ще лежи на Джордан. 

Това за Глория го бил казал ТоТо, не тя :D Така каза преди малко :D

  • Haha 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотно изглежда участието на Глория в Джанъм снощи. Изобщо тази година има много добър подбор на песни за участия, за това допринасят и двата й последни дуета, както и ремикса на Кралицата. Мисля, че парчето с Кеба си е наистина голямо попадение и явно се харесва. Пее и доста от старите неща, гледам снощи е пяла "Кръговрат" с Дани Милев и Иво Дуков. Гаджето също е било там. Браво!

преди 47 минути, FolkEmpire каза:

image.png.1ae03d4e8f9b337853ee1b7fea0ab967.png

Галина пак на визитация на сладка раздумка

Отказала 10к за участие на НГ.

Цървулана. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Десита май я думка сръбския рапър Voyage. За пореден път му промотира песните на стори и беше отговорила на въпрос от фен че си били станали близки.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вторник: Галена и Саби задържат интереса, Симона със спад

1. Азис и Дамян - Airport 354K

2. Галена и Саби - Не си ме давай 215K

3. Фики - Чупки в кръста 194K

4. Фики и Емрах - Любовта е гадно нещо 179K

5. Симона - Колелото се върти 138K

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Balkandji1 каза:

Вторник: Галена и Саби задържат интереса, Симона със спад

1. Азис и Дамян - Airport 354K

2. Галена и Саби - Не си ме давай 215K

3. Фики - Чупки в кръста 194K

4. Фики и Емрах - Любовта е гадно нещо 179K

5. Симона - Колелото се върти 138K

Симона сигурно и тя се крепи на платени реклами. Няма достатъчно лайкове и коментари за тия гледания.

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , DenFevgo каза:

Страхотно изглежда участието на Глория в Джанъм снощи. Изобщо тази година има много добър подбор на песни за участия, за това допринасят и двата й последни дуета, както и ремикса на Кралицата. Мисля, че парчето с Кеба си е наистина голямо попадение и явно се харесва. Пее и доста от старите неща, гледам снощи е пяла "Кръговрат" с Дани Милев и Иво Дуков. Гаджето също е било там. Браво!

Гледах клипчета от участието в Джанъм и ми направи впечатление, че имаше и доста млади хора, които знаеха дуета с Кеба, пееха си го и се забавляваха. И на други песни беше така. Глория е с доста успешна година. Извади хубави песни, участия си има достатъчно и то в клубове и заведения, не само по концерти в зали и читалища както я обвинянаха тук. Не че в концертите има нещо лошо, тя поне показа, че може да има и концертни и клубни изяви. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Emanuela.Carey каза:

Десита май я думка сръбския рапър Voyage. За пореден път му промотира песните на стори и беше отговорила на въпрос от фен че си били станали близки.

Като нищо ще видим някой дует. На нея този стил си и е на сърце и с такива песни тръгна. Би се получило добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Stela каза:

Емилия какво ли е пяла на програмата? Преслава сигурно баладата. 

На 31ви ще я излъчат по 78 Тв. Софи също е била там. 

Предполагам с куку бенд ще пеят по-стари песни. Емилия наистина не се сещам какво може да изпълни от новите си песни. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Willy каза:

Симона сигурно и тя се крепи на платени реклами. Няма достатъчно лайкове и коментари за тия гледания.

Аз и не виждам песента да получава някакъв хайп в сравнение с предните две солови. Наистина ще си остане фабрикуван хит.

Много противопоказно за Галин да налива толкова пари само за Симона и за себе си. На Десита, Адам и Лидия защо не им пусна реклама за песните?

Особено песните на Десита и Адам получиха много по-позитивна реакция от публиката за това че не са толкова комерсиални. Ако имаше малко акъл щеше да инвестира в тази насока.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Emanuela.Carey каза:

Десита май я думка сръбския рапър Voyage. За пореден път му промотира песните на стори и беше отговорила на въпрос от фен че си били станали близки.

Овърша всички у нас и тръгна по съседните страни.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...