Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2022)


Препоръчани коментари

преди 18 часа , Jouey каза:

На 17 Декември се навършиха 7 години от появата на този скандален хит на бял свят:

Вашите любимки Преслава и Галена кога ще ги видим и чуем с такъв скандален хит и клип? 😘

С тая сперма, която се вижда на 1:27 бляяяк, едва ли ще направят такава пошлост.

А като пеене повече ми харесваше като пееше "Да се влюбиш дано".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DevilWish каза:

Може да бъде изображение с 1 човек и изправен

И Анелия ще ги кълне! Дует ще има! Точка по въпроса!

#Кавърмата? Явно не случайно са снимали клип на рафта с подправките в Лидл, дует с Гергана ще да е? 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, mihael каза:

С тая сперма, която се вижда на 1:27 бляяяк, едва ли ще направят такава пошлост.

А като пеене повече ми харесваше като пееше "Да се влюбиш дано".

Ти от къде знаеш, че е сперма? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зрителите на телевизионните канали “Планета”, “Планета Фолк” и Planeta 4K очакват една вълшебна Коледа с любимите си телевизии. А ние няма да ги разочароваме, защото Коледната и Новогодишната програма е доста разнообразна и привлекателна.
Оригиналната нова продукция, с която ще изненадаме зрителите тази година е със заглавие “Приказна нощ”. Тя е заснета в Комплекс “Приказките” край Харманли, а в нея участват едни от най-популярните изпълнители в поп-фолка. Ивана и Яница, Анелия и Преслава, Веселин Маринов и Борис Дали са само част от участниците в нея. 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Danger. каза:

Пълни глупости. По тази логика тя не е била доволна и от представянето на “Ти не си за мен”, защото след броени дни тя беше пуснала и дуета с Криско. 

Welcome to Bulgaria към момента все още е на второ място за годината по гледаемост с близо 18 милиона. Вероятно “Чупки в кръста” ще я изпревари, но там е пълно с много гледания от чужбина. Дуета на Азо също. Провлачения и съмнителен по гледамоест за мен дует на Емрах и Фики не е сигурно дали ще я мине по гледания. 

С тази разлика, че "Ти не си за мен" още от началото се усети като мега хит - там съмнения относно успеха на песента няма. Отделно дуетът с Криско е рекламна песен, за която е било платено да бъде издадена в определен момент и е имал специфична цел. Там спонсорите не се интересуват дали Галена е издала песен преди 3 дни или 5 часа.

"Честит рожден ден" е видимо мислена като ударен хит за празниците. Взет е успешен кавър, Галена е дала всичко от себе си, ама нещо нещата леееко изостават от очакванията. Галена, когато издава песен е доказала и очаква това да е ХИТЪТ, ама тука гледаме, че песента нещо бива засенчена от разни други и се превръща в едно от многото. Ама за статута на Галена да си една от многото никак не задоволително.

И спрете да демонстрирате нисък интелект в този форум. Чети с разбиране. Изказванията ми не са "Welcome To Bulgaria" не е на второ място КЪМ МОМЕНТА, а носят друг смисъл, който е верен.

Тези аргументчета от рода на наша песен има много гледания от чужбина загубиха своята тежест отдавна. И какво като има - значи има успех. Да направи и Галена песен с много гледания от чужбина, никой не я спира.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Петък: Нови хитове на небосклона, Азис и Дамян запазват лидерството си над всички

1. Азис и Дамян - Airport 334К

2. Галена и Саби - Не си ме давай 236К

3. Гери Никол и Лео - Телефона 195К

4. Фики и Емрах - Любовта е гадно нещо 173К

5. Симона - Колелото се върти 165К

-------

"Чупки в кръста" за първи път изпада извън ТОП 5 на номер 6 със 144К. Нови песни има на №8 и №9 - Деси Слава и Самар с 96К и Алекс Робов с "Мене спомняйте" със 75К.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Balkandji1 каза:

"Честит рожден ден" е видимо мислена като ударен хит за празниците. Взет е успешен кавър, Галена е дала всичко от себе си, ама нещо нещата леееко изостават от очакванията. Галена, когато издава песен е доказала и очаква това да е ХИТЪТ, ама тука гледаме, че песента нещо бива засенчена от разни други и се превръща в едно от многото. Ама за статута на Галена да си една от многото никак не задоволително.

Е ти какво очакваше, да направи 7-8 млн. за месец ли? При положение, че за последните два месеца излезнаха главно балади и драматични песни от почти всички, надали Галена ще очаква точно сега нейната да бъде хитът на сезона. Към момента върви супер добре за такъв тип песен и си е хит. Предполагам, че ако не бяха излезнали толкова много балади в толкова кратък период, нейната щеше да е още по-успешна. 

Отсега е ясно, че главно кючеците ще гърмят с гледания, но ще видим след Нова година как ще се развият нещата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , foxy_vd каза:

Нищо не се сещаш, просто се правиш на интересен, а никога не си бил.

Не знам и аз що продължаваш да опитваш? :speak_cool:

Всеки луд с номера си. Ти по-добре от всеки го знаеш.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Lelqtian каза:

#Кавърмата? Явно не случайно са снимали клип на рафта с подправките в Лидл, дует с Гергана ще да е? 

Само дето са закъснели. Шакрието снима там вече преди 2 месеца

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

преди 6 минути, DarkChild каза:

Само дето са закъснели. Шакрието снима там вече преди 2 месеца

 

а Екстра Нина Димитрова и Цветелинда преди 17 години.

преди 1 час , Danger. каза:

Е ти какво очакваше, да направи 7-8 млн. за месец ли? При положение, че за последните два месеца излезнаха главно балади и драматични песни от почти всички, надали Галена ще очаква точно сега нейната да бъде хитът на сезона. Към момента върви супер добре за такъв тип песен и си е хит. Предполагам, че ако не бяха излезнали толкова много балади в толкова кратък период, нейната щеше да е още по-успешна. 

Отсега е ясно, че главно кючеците ще гърмят с гледания, но ще видим след Нова година как ще се развият нещата. 

Сега пък многото балади пречели. ако беше единствената "балада", а тя дори не е балада, щяха многото кючеци да пречат. Просто има нещо нескопосано или просто не се оценява. Всяка има временни спадове. Явно със Сабото ще е по-голям хит. 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Danger. каза:

Е ти какво очакваше, да направи 7-8 млн. за месец ли? При положение, че за последните два месеца излезнаха главно балади и драматични песни от почти всички, надали Галена ще очаква точно сега нейната да бъде хитът на сезона. Към момента върви супер добре за такъв тип песен и си е хит. Предполагам, че ако не бяха излезнали толкова много балади в толкова кратък период, нейната щеше да е още по-успешна. 

Отсега е ясно, че главно кючеците ще гърмят с гледания, но ще видим след Нова година как ще се развият нещата. 

Излезнали са още две балади - на Деси Слава и Преслава. Това не са почти всички, а Галена си очаква самата тя и публиката очаква от нея да е с хита за сезона. Това е принципно положение вече, самата Галена го е създала. Разбираш какво имам предвид.

Всъщност сред тия балади Галена е с най-хитовата, но не е с хита на сезона. Предвид, че е бавна песен си прав, че й е трудно да се съревнова с бързите.

Абе, да кажем, че очаквах повече като гледания. Струва ми се, че няма да една от запомнените й и открояващи се песни.

Колкото до другата тема за Welcome To Bulgaria - естествено, че е голям хит. Коментарът ми беше насочен към това, че за първи път от много време се случва Галена да си е с голям годишен хит, който по принцип се класира на 1-во - 2-ро място за годината, но този път ще е чак на 5-то. Интересно се извъртяха събитията тази година.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Излезнали са още две балади - на Деси Слава и Преслава. Това не са почти всички, а Галена си очаква самата тя и публиката очаква от нея да е с хита за сезона. Това е принципно положение вече, самата Галена го е създала. Разбираш какво имам предвид.

Всъщност сред тия балади Галена е с най-хитовата, но не е с хита на сезона. Предвид, че е бавна песен си прав, че й е трудно да се съревнова с бързите.

Абе, да кажем, че очаквах повече като гледания. Струва ми се, че няма да една от запомнените й и открояващи се песни.

Колкото до другата тема за Welcome To Bulgaria - естествено, че е голям хит. Коментарът ми беше насочен към това, че за първи път от много време се случва Галена да си е с голям годишен хит, който по принцип се класира на 1-во - 2-ро място за годината, но този път ще е чак на 5-то. Интересно се извъртяха събитията тази година.

 

Яша с истинския хит! 

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Яша с истинския хит! 

 

Знам, че много ти харесва още от самото излизане. И сега Азо и Дамян по всяка вероятност ще му отмъкнат короната в категорията "издаден през ....", но не и "минала под знака на..." :D  :D :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Знам, че много ти харесва още от самото излизане. И сега Азо и Дамян по всяка вероятност ще му отмъкнат короната в категорията "издаден през ....", но не и "минала под знака на..." :D  :D :D

 

 

 

 

 

Danone Logo, symbol, meaning, history, PNG, brand

 

Отпусни се е ХИМН! Чувал ли си...

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Вече, да. :D

Много симпатично поклащаща се леличка. Напомня ми на Ваня Великова.

Дениз е мощна фурия - тя наложи мегахита Яша бана бе, който всички чалгорани пееха. Виждаха й се гащите в първия клип, но го изтриха - имаше над 30 милиона. Иначе в Отпусни се много яко играе с корема :P

 

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , THE IIconic каза:

Ти от къде знаеш, че е сперма? 

Лепило е. Човекът е направил специална картичка Свети-Валентинка за любимата си и е останало по пръстите му. Колко романтично! ❤️

  • Haha 5
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Gerganafen каза:

Лепило е. Човекът е направил специална картичка Свети-Валентинка за любимата си и е останало по пръстите му. Колко романтично! ❤️

Гуциии... Липсваше ми ❤️

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Планета направиха коледна програма с 6 песни, о а дори не я качиха

Яница - Съвършенство

Ивана - Цял живот

Борис Дали - Ревност

Преслава - Мълчете си

Анелия - Наранихме се

и някаква на Веско Маринов

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Mr. Greshen каза:

Планета направиха коледна програма с 6 песни, о а дори не я качиха

Яница - Съвършенство

Ивана - Цял живот

Борис Дали - Ревност

Преслава - Мълчете си

Анелия - Наранихме се

и някаква на Веско Маринов

Доколкото разбрах, щяло да има и втора част за Нова година, може да ги качат наведнъж, или първа част да я качат след Коледа. Явно са имали рядък проблясък на акъл и не я качиха предварително, за да може евентуално хората да си пуснат да я гледат по "Планета". Чак се учудих, че най-накрая заснеха някаква програма. Всичко супер, само дето подбора на песни не е вложена никаква мисъл. Каква логиката Аня и Преса да снимат ТВ версии на песни, излезли преди има-няма месец с клипове?! Да бяха заснели някакви стари неклипирани, примерно "Не идвай", "Умирам" на Преслава, "Да ти вярвам ли" на Анелия... Излишно е да участват с вече клипирани песни, и то чисто нови.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...