Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2022)


Препоръчани коментари

Аман от натрисането на Молец и тук. Отвратителни. Хубаво е,че знаят че са one hit wonder и гледат да изцедят максимума докато все още могат. Поздравления,че с такава гадна песен нацелиха единствения не-чалга хит тази година,но са крайно бездарни и криндж. Поне показаха,че таргета до около 30 години ползва повече стрийминг платформи отколкото ютюб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Аман от натрисането на Молец и тук. Отвратителни. Хубаво е,че знаят че са one hit wonder и гледат да изцедят максимума докато все още могат. Поздравления,че с такава гадна песен нацелиха единствения не-чалга хит тази година,но са крайно бездарни и криндж. Поне показаха,че таргета до около 30 години ползва повече стрийминг платформи отколкото ютюб.

Ми не знам дали са one-hit wonder - времето предстои да покаже, но ако имаш близо 20 години кариера все си мисля, че трябва да събереш повече хора от тях двамата, но ето ти парадокс. Аз като човек над 30 ги намирам за глътка свеж въздух на сцената в момента...а сега като виждам, че ти провокират злобата още по-симпатични ми станаха. :D

  • Like 1
  • Haha 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Буквално е първа в главният тренд и носи името Галена в заглавието. За какви купени говорим, все едно е направила милион, а не 350к->250к за два дни

И аз това се чудя. Върви си напълно нормално и се показва навсякъде, а и на хората им е интересно да чуят Галена в дует с непознат млад изпълнител. Освен това песента не е лоша, мен впоследствие взима да ми харесва. 

@Balkandji твърдението ти, че Анелия била с по-голям хит от Галена още ли важи? :clap:

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, mihael каза:

А чудя се няма ли форума най-после да излъчи изпълнител?

Ще бъде интересно някой от тук да стане звезда и после да пише тук "Ей помните ли като пишех тук".

Аз скоро влизам в Алфа под псевдонима Емануил. Но моля не ми качвайте постовете за Галин от тук по сторита.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, mihael каза:

А чудя се няма ли форума най-после да излъчи изпълнител?

Ще бъде интересно някой от тук да стане звезда и после да пише тук "Ей помните ли като пишех тук".

Имаме си Зайка 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, omline каза:

Ми не знам дали са one-hit wonder - времето предстои да покаже, но ако имаш близо 20 години кариера все си мисля, че трябва да събереш повече хора от тях двамата, но ето ти парадокс. Аз като човек над 30 ги намирам за глътка свеж въздух на сцената в момента...а сега като виждам, че ти провокират злобата още по-симпатични ми станаха. :D

Не е злоба,а факт. Общувам с предостатъчно техни фенове,които са все по-разочаровани от това колко по-комерсиализирани стават. Радвай им се,догодина по това време сигурно никой няма да си ги спомня.:1000(30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, xroflx9 каза:

Не е злоба,а факт. Общувам с предостатъчно техни фенове,които са все по-разочаровани от това колко по-комерсиализирани стават. Радвай им се,догодина по това време сигурно никой няма да си ги спомня.:1000(30):

Да са разочаровани колко да са разочаровани - Дай Боже всекиму такава реакция на публиката, когато си я накарал да чака час и половина повече от времето, което си обявил за начало. Закъсняха безобразно много и въпреки всичко хората ги изядоха като топъл хляб, че и още искаха.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На 17 Декември се навършиха 7 години от появата на този скандален хит на бял свят:

Вашите любимки Преслава и Галена кога ще ги видим и чуем с такъв скандален хит и клип? 😘

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Роксана ще си направи нов нос в Турция след две седмици. Въпросния нос е подарък от Елза Парини и Глория (транс).

Да видим дали ще влезе при безносите или при клюновете.

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Danger. каза:

И аз това се чудя. Върви си напълно нормално и се показва навсякъде, а и на хората им е интересно да чуят Галена в дует с непознат млад изпълнител. Освен това песента не е лоша, мен впоследствие взима да ми харесва. 

@Balkandji твърдението ти, че Анелия била с по-голям хит от Галена още ли важи? :clap:

Важи твърдението ми, че Анелия е с по-добрата, въздействаща и грабваща песен от песента на Галена.

При това положение "Честит рожден ден" ще изпревари по гледания "Наранихме се", но какво от това? Парчето на Галена си остава под нивото на немалко други нейни бавни песни, самата тя звучи измъчено и безинтересно в изпяването и за мен това са минуси.

Има и други неща около Галена. Скорострелно бързо пуска нова песен след баладата. Изпълнителите, които са доволни от представянето на своя сингъл, не правят така. Май-май на "Честит рожден ден" са били възлагани по-големи надежди от самата Галена. Аз това усещам, а и логиката натам клони.

И другото, което сочи спад при нея - за първи път от може би 12 години Галена няма да има хит в годишния ТОП 3 за календарната година. Рефренът "Господ е българин" ще класира на номер 5 в класацията за 2022.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Emanuela.Carey каза:

Роксана ще си направи нов нос в Турция след две седмици. Въпросния нос е подарък от Елза Парини и Глория (транс).

Да видим дали ще влезе при безносите или при клюновете.

Елза Парини и Глория (транс) са събрали пари да платят пластична операция на Роксана?

Странни са ми тия хора.

Роксана никога не е правила впечатление с лош нос - първо. И второ - хората започнаха да си подаряват едни-други пластични операции за празниците.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Balkandji1 каза:

Роксана никога не е правила впечатление с лош нос - първо. И второ - хората започнаха да си подаряват едни-други пластични операции за празниците.

В едни по-нормални времена, това щеше да е равнозначно на обида, ама живеем в прогресивно време и трябва да сме отворени за "новото нормално".

А това сериозно ли е всъщност?

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, omline каза:

А това сериозно ли е всъщност?

Да, Глория (транс) има Тикток предаване чийто спонсори са въпросната линия клиники. Роксана беше първата която се съгласи да получи наградата. 
Джордан привидно отказа да му направят около очна пластика и се изненада, че му предлагат такова нещо.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Джордан привидно отказа да му направят около очна пластика и се изненада, че му предлагат такова нещо.

Гледай ти колко малко е нужно вече да изглеждаш що-годе свестен - просто отказваш една безплатна околоочна пластика и си ти човека. :laughing:

  • Haha 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Balkandji1 каза:

Има и други неща около Галена. Скорострелно бързо пуска нова песен след баладата. Изпълнителите, които са доволни от представянето на своя сингъл, не правят така. Май-май на "Честит рожден ден" са били възлагани по-големи надежди от самата Галена. Аз това усещам, а и логиката натам клони.

И другото, което сочи спад при нея - за първи път от може би 12 години Галена няма да има хит в годишния ТОП 3 за календарната година. Рефренът "Господ е българин" ще класира на номер 5 в класацията за 2022.

Пълни глупости. По тази логика тя не е била доволна и от представянето на “Ти не си за мен”, защото след броени дни тя беше пуснала и дуета с Криско. 

Welcome to Bulgaria към момента все още е на второ място за годината по гледаемост с близо 18 милиона. Вероятно “Чупки в кръста” ще я изпревари, но там е пълно с много гледания от чужбина. Дуета на Азо също. Провлачения и съмнителен по гледамоест за мен дует на Емрах и Фики не е сигурно дали ще я мине по гледания. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да бъде изображение с 1 човек и изправен

И Анелия ще ги кълне! Дует ще има! Точка по въпроса!

  • Haha 1
  • Love 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 12.12.2022 г. от 23:02, DarkChild каза:

Като чуя за зрънца се сещам за Камс. Не знам защо така.

Нищо не се сещаш, просто се правиш на интересен, а никога не си бил.

Не знам и аз що продължаваш да опитваш? :speak_cool:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 12.12.2022 г. от 19:37, Balkandji1 каза:

И нещо се опитвал да каже... Не е опит, направо го казвам. Неуспех е песента й с двамата латино певци и няма нищо общо с хитовостта на първото им парче. Не съм си измислил аз интереса към песента, то е факт в цифри.

Участия тя винаги има, не знам защо го изтъкваш като някакъв аргумент в нейна полза - казвам го в смисъл, че сме го чували, знаем го и си е така от време оно. Причините са ясни - купонджийка, златни хитове, оригинален контакт с публиката и знае как да я владее.

 

Пич, не те знам кой си, ама не е лошо да свикваш, че Камелия е вечна. Мани ги тия тук дето по цял ден броят хитове еднодневки и милиони гледания. Преди 8-10 години като се правеха едни трафици от по 20 милиона и даже фактури за пазаруването им пусках тук ми се бяха облещили насреща все едно животеца чалгарски зависи от няколко милиона вповече за Фики, Мики и тем подобни други девойки, които ако не издават поне 5-6 песни в годината ги забравят след 2 месеца и участията веднага секват.

Та в тоя смисъл като трафиците се сринаха няколко пъти да ги троля ли и аз сега? Не, разбира се! Защо? - защото каквото каже чичо Фокс за чалгата, то се случва рано или късно. Хайде със здраве! :1000(19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DevilWish каза:

Може да бъде изображение с 1 човек и изправен

И Анелия ще ги кълне! Дует ще има! Точка по въпроса!

новата Лидерка !

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...