Jump to content

Поп-фолк скандали (декември 2022)


Препоръчани коментари

Саби мяза ужасно на брат си, но има по-сладникава физиономия, което не е бонус по нашите ширини.  

Според мен не нацелват песни. Може би трябва да му правят забавни, свежарски, купонджийски песни.

 

Пее "знам, че снощи си му била на гости" и се хили хахах

Накрая ще го наложат. Това е сигурно.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Четвъртък:

Вече е ясно - Азис и Дамян ще бъдат с най-големия хит от 2022, Галена за първа година ще се класира чак на 5-то място с най-силното си парче.

Саби пробужда подозрения за купени гледания.

1. Азис и Дамян - Airport 424K

2. Саби и Галена - Не си ме давай 349K

3. Симона - Колелото се върти 220K

4. Фики и Емрах - Любовта е гадно нещо 191K

5. Галена - Честит рожден ден 160K

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, lucellent каза:

 

Браво на тях. Може и да не е концерт в голяма зала, но какво от това? Хората се опитват да направят нещо и видимо го постигат, пък нека после тук ги осмиват.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Balkandji1 каза:

Четвъртък:

Вече е ясно - Азис и Дамян ще бъдат с най-големия хит от 2022, Галена за първа година ще се класира чак на 5-то място с най-силното си парче.

Саби пробужда подозрения за купени гледания.

1. Азис и Дамян - Airport 424K

2. Саби и Галена - Не си ме давай 349K

3. Симона - Колелото се върти 220K

4. Фики и Емрах - Любовта е гадно нещо 191K

5. Галена - Честит рожден ден 160K

С какво Саби (и Галена) пробуждат подобни съмнения? На мен съотношението гледания/лайкове/коментари ми изглежда напълно наред. Днес рано сутринта бяха на 500к, сега са на 600, нищо нереално не виждам. Песента е топ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Balkandji1 каза:

Браво на тях. Може и да не е концерт в голяма зала, но какво от това? Хората се опитват да направят нещо и видимо го постигат, пък нека после тук ги осмиват.

Абсолютно. Само не разбирам защо трябваше да е "таен" концерт с близки и роднини за публика, вместо да си го бяха обявили като хората и феновете да имаха възможност да присъстват. Явно им е важно да НЕ се знае пред колко точно са пели. Друго обяснение нямам.

преди 5 часа , meleto каза:

Саби мяза ужасно на брат си, но има по-сладникава физиономия, което не е бонус по нашите ширини.  

Според мен не нацелват песни. Може би трябва да му правят забавни, свежарски, купонджийски песни.

 

Пее "знам, че снощи си му била на гости" и се хили хахах

Накрая ще го наложат. Това е сигурно.

Доста кефи това парче на Сабито. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Gerganafen каза:

Абсолютно. Само не разбирам защо трябваше да е "таен" концерт с близки и роднини за публика, вместо да си го бяха обявили като хората и феновете да имаха възможност да присъстват. Явно им е важно да НЕ се знае пред колко точно са пели. Друго обяснение нямам.

Доста кефи това парче на Сабито. :D

Не беше таен мисля, нямам представа защо са го кръстили така. Даже Камелия, Константин, Борис Дали също участваха с тях в концерта на живо с бенд 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Balkandji1 каза:

Вече е ясно - Азис и Дамян ще бъдат с най-големия хит от 2022

Най-големия хит за годината е Отпусни се. Колкото и гледания да направят Азо и Дидо в бъдеще, Фики цяла пролет и лято оглавяваше балове, сватби, кръщенета, завършвания, плажни дискотеки - а сега и коледни и новогодишни партита.

Тази тираджийска песновка тепърва ще трябва да остиска до пролет/лято 2023, за да покаже дали е хит или трупа гледания заради Азис в заглавието.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , plambata каза:

С какво Саби (и Галена) пробуждат подобни съмнения? На мен съотношението гледания/лайкове/коментари ми изглежда напълно наред. Днес рано сутринта бяха на 500к, сега са на 600, нищо нереално не виждам. Песента е топ.

С безличността на Саби и доказаното му непробуждане на интерес в публиката преди това.

Съмненията ги прочетох тук от няколко потребителя, аз също ги имам.

Съотношения гледания/лайкове също могат да се манипулират, точно както и само гледания. Елементарна логика.

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Emanuela.Carey каза:

Най-големия хит за годината е Отпусни се. Колкото и гледания да направят Азо и Дидо в бъдеще, Фики цяла пролет и лято оглавяваше балове, сватби, кръщенета, завършвания, плажни дискотеки - а сега и коледни и новогодишни партита.

Тази тираджийска песновка тепърва ще трябва да остиска до пролет/лято 2023, за да покаже дали е хит или трупа гледания заради Азис в заглавието.

Класацията и наградите, които форума раздава по принцип са на база продукция, издадена през конкретната календарна година. При положение, че конкретната песен е издадена в конкретната година и се вижда от сега, че ще мине по популярност всяка друга песен от конкретната година, какво в твърдението ми е грешно? Нищо.

Много добре те разбирам за пролетта, баловете, лятото и така нататък, но цифрите след няколко месеца ще дадат един категоричен резултат и той е ясен от сега.

Ти искаш да кажеш, че 2022 година е минала под знака на "Отпусни се", моето твърдение не отрича твоето, а има друг смисъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Balkandji1 каза:

Класацията и наградите, които форума раздава по принцип са на база продукция, издадена през конкретната календарна година. При положение, че конкретната песен е издадена в конкретната година и се вижда от сега, че ще мине по популярност всяка друга песен от конкретната година, какво в твърдението ми е грешно? Нищо.

Много добре те разбирам за пролетта, баловете, лятото и така нататък, но цифрите след няколко месеца ще дадат един категоричен резултат и той е ясен от сега.

Ти искаш да кажеш, че 2022 година е минала под знака на "Отпусни се", моето твърдение не отрича твоето, а има друг смисъл.

Може 2023 да мине под знака на гурбетчийския хит. И без туй рядко излизат хитове. Песни, излезли в края на декември, не би следвало да ги броим към същата година, но тука ни изкривиха разни андреи и Марии с купени награди на албуми на годината, излезли 2 седмици преди края й :P По света не е тъй. Примерно Подводница на Емануела си е хит на 2022, но излезе по-рано. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Може 2023 да мине под знака на гурбетчийския хит. И без туй рядко излизат хитове. Песни, излезли в края на декември, не би следвало да ги броим към същата година, но тука ни изкривиха разни андреи и Марии с купени награди на албуми на годината, излезли 2 седмици преди края й :P По света не е тъй. Примерно Подводница на Емануела си е хит на 2022, но излезе по-рано. 

Да, бе човек, аз те разбирам, то и при наградите Грами декември, че и мисля, че част от ноември го броят към следващата година. Аз употребявам израза "от еди-коя си година", а не "на еди-коя си година". Разликата е в смисъла.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Balkandji1 каза:

С безличността на Саби и доказаното му непробуждане на интерес в публиката преди това.

Съмненията ги прочетох тук от няколко потребителя, аз също ги имам.

Съотношения гледания/лайкове също могат да се манипулират, точно както и само гледания. Елементарна логика.

 

Буквално е първа в главният тренд и носи името Галена в заглавието. За какви купени говорим, все едно е направила милион, а не 350к->250к за два дни

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Willy каза:

Буквално е първа в главният тренд и носи името Галена в заглавието. За какви купени говорим, все едно е направила милион, а не 350к->250к за два дни

Буквално остави хората да имат съмнения и мнение - тяхно право е.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Давам ви втори жокер какво се случва малко по-далече от носа на чалгата или по-скоро малко под носа й...какъв Азис, какъв Дамян, каква Галена, какви 5 лева по-точно?

За протокола: 3000 души влезли с билети на цени между 20 и 35 лв.

 

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Balkandji1 каза:

Буквално остави хората да имат съмнения и мнение - тяхно право е.

Аз (почти) винаги съм прав, както в форума, така и в живота. Хората са грешни и плиткоумни.

  • Haha 3
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Аз (почти) винаги съм прав, както в форума, така и в живота. Хората са грешни и плиткоумни.

...просто си заобиколен само от умни хора, които си ценят времето и нервите.

  • Haha 5
  • Ooo 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Willy каза:

Аз (почти) винаги съм прав, както в форума, така и в живота. Хората са грешни и плиткоумни.

Ти като човек си част от хората, значи си грешен и плиткоумен.

А личните ти хвалебствия относно колко си прав в живота си не ме интересуват.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...