Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2022)


Препоръчани коментари

преди 3 часа , Emanuela.Carey каза:

Днес получих 100% достоверна информация с кой ще е дуета и от сега казвам всички пикли да се крият някъде.

Бих ви казал името ама направо ме е страх да не урочасам нещата 🙈

С Лили Иванова.

  • Haha 5
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Някаква магия ще трябва да се случи, за да стане това. По-вероятно е да направи дует с Цеца от колкото с нея.

Що? Скарани ли са?

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, DarkChild каза:

Що? Скарани ли са?

Имаха разправии около напускането на Емануела от Ара. Ема имаше половината албум Нотариално Заверен и не ѝ даваха да пуска песните, явно беше убедена че е в полза на Алисия.

После Ема вдигаше скандали с феновете на Лисс във фейсбук, които твърдяха че Алисия е единствената движеща сила в Ара.
След това Преслава и Алисия защитаваха Цецо Андреев срещу Емануела във Вип Брадър и тя пусна няколко гневни поста. В крайна сметка се сдобри с Преслава по някое време.

Имало е някакви признаци че не са скарани, защото Ема пуска песни на Алисия на стори, но освен това не са се отразявали публично и винаги са избягвали темата за дует. Може би ако някой ден Алисия се махне от Ара би било по-възможно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Emanuela.Carey каза:

Имаха разправии около напускането на Емануела от Ара. Ема имаше половината албум Нотариално Заверен и не ѝ даваха да пуска песните, явно беше убедена че е в полза на Алисия.

После Ема вдигаше скандали с феновете на Лисс във фейсбук, които твърдяха че Алисия е единствената движеща сила в Ара.
След това Преслава и Алисия защитаваха Цецо Андреев срещу Емануела във Вип Брадър и тя пусна няколко гневни поста. В крайна сметка се сдобри с Преслава по някое време.

Имало е някакви признаци че не са скарани, защото Ема пуска песни на Алисия на стори, но освен това не са се отразявали публично и винаги са избягвали темата за дует. Може би ако някой ден Алисия се махне от Ара би било по-възможно.

Ася>>>>>> Маноля.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

Ася>>>>>> Маноля.

Да, такава е подредбата в класацията “Наблъсканата Йосма с най-много мъже откраднати от Николета Лозанова” съгласен съм.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Fast каза:

Знам че след 2009 някои изпълнители като Цура се омазват с неомутри като Пеевски, но за разлика от мутрите от 90те години, те не са им давали наклон каква музика да правят и не са изисквали да бъдат възхвалявани през песен.

Ми имат две три песни, което не променя факта, че тогава чалгата масово възпява битовите теми: децата, майката, бащата, залага на метафорични послания като птица скитница, залеза и зората, молба, и т.н. 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, WindWalkerMonk каза:

Ми имат две три песни, което не променя факта, че тогава чалгата масово възпява битовите теми: децата, майката, бащата, залага на метафорични послания като птица скитница, залеза и зората, молба, и т.н. 

 

Мa дa, бе, той изкaрa, че 90-те сa минaли под знaкa нa няколко простотии нa Шишaркaтa, който, впрочем, имaше и смислени песни, кaкто зa себе си, тaкa и зa Стaмболовa и Цветелинa. 

  • Like 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сряда: Галена губи първата позиция в третия ден след премиерата, Глория все още в ТОП 5:

1. Фики и Емрах - Любовта е гадно нещо 214K

2. Галена - Честит рожден ден 195K

3. Анелия - Наранихме се 128K

4. Фики - Чупки в кръста 120K

5. Глория и Кеба - Jace, Jace/ Обратно в рая 75K

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес в Тикток видях много видеа, където хората се оплакват, че прекалено много балади са излезнали в последно време и нямало на какво да се разбиват на празниците. Което е ясен факт какъв тип песни си искат хората, а именно: 

 Това ще е на нивото на  “Отпусни се”. 

  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Danger. каза:

Днес в Тикток видях много видеа, където хората се оплакват, че прекалено много балади са излезнали в последно време и нямало на какво да се разбиват на празниците. Което е ясен факт какъв тип песни си искат хората, а именно: 

 Това ще е на нивото на  “Отпусни се”. 

Не напразно поп - фолка вече се нарича чалга.. при нашичието на такива песни.. 🥲

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Balkandji1 каза:

Оли бе, Галена ще бъде извън ТОП 3 в хитовете на година, а сега и Анелия ще е с по-голям хит от нея тая зима. Иййй начиии. :D

Не съм сигурен..


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 14.12.2022 г. от 13:17, DevilWish каза:

Теодора си е сила! Имала е много яки песни през годините като тръгнем от "Желание за грях", "Граница", "Проба-проба", "Скрита рана" (ремикс), "Накажи ме" в първият албум и вече от втория албум нацели големи хитове най-вече "Някой като мен" и "Гаси тока", със "Смешна цена" направо размаза! "Пръста няма да си мръдна", "Адреналин", "Мой късмет" и още много други песни има които са й хубави и си ги слушам до днес! Дано пак да залага на такива хитове!

"Мой късмет" ми беше много любима. Слушах я постоянно. Теодора обаче трябваше да се завърне с нещо по-сериозно и силно. Песента се слива с масовката и не изпъква с нещо запомнящо се. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дааа и аз я спуквах мой късмет 🥴🥴 Тийн годините хаха ех ех

Според мен с това парче опипва почвата, а и ще ѝ трябва някакво време да се ориентира в обстановката и тн, но все пак щом Рени успя да набара хит и то с милиони гледания след толкова години забвение и тотка ще се оправи 😀

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 15.12.2022 г. от 1:10, NazzkO каза:

Ууу за колко хубави песни ме присетихте с тази дискусия.

поздрав за лекс нощ котарачетаа

 

 

А тази песен на Жоро е златен хит определено и се слуша и в наши дни по ретро партита, тържества, банкети и купони.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Danger. каза:

Днес в Тикток видях много видеа, където хората се оплакват, че прекалено много балади са излезнали в последно време и нямало на какво да се разбиват на празниците. Което е ясен факт какъв тип песни си искат хората, а именно: 

 Това ще е на нивото на  “Отпусни се”. 

Страшен хит ще е това. Набараха какво да пуснат за празниците и банкетите. Да си призная и мен ме зариби. 😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, NazzkO каза:

Дааа и аз я спуквах мой късмет 🥴🥴 Тийн годините хаха ех ех

Според мен с това парче опипва почвата, а и ще ѝ трябва някакво време да се ориентира в обстановката и тн, но все пак щом Рени успя да набара хит и то с милиони гледания след толкова години забвение и тотка ще се оправи 😀

Рени просто намаза заради Илиян. Него мангустите си го тачат, а и не само те, така че, е оказал влияние за гледанията. 

Теодора да се оправи, нямам против, просто тоя "Самолет" не е мойта песен.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Анелия наистина е много добра и около мен хората виждам, че също я харесват. Много добри коментари има за нея по платформите. Напомня много на Анелия от времето на "Как предаде любовта". Визия, стил, изпяване, самата песен и всичко напомня на нейния образ, който беше любим на всички. 

 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Силен четвъртък за големите хитове в България, Азис и Дамян влетяват директно на първо място.

1. Азис и Диджей Дамян - Airport 324K

2. Фики и Емрах - Любовта е гадно нещо 233К

3. Галена - Честит рожден ден 230К

4. Анелия - Наранихме се 144К

5. Фики - Чупки в кръста 129К

-----

Глория и Кеба покачват с 10К до 86К, но падат с позиция надолу. Деси Слава с новата балада се върти около +60К. Алкохол все още е в ТОП 10 близо 100 дни след излизането си.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Търсих една стара песен на Теодора "мойто тяло пак не слуша щом го гледат твоите очи" и после видях, че била на Ивена. Какво стана с нея? Забравих за тази певица.

Иначе Жулиета била станала стюардеса, жалко, защото имаше интересен глас. Определено харесвам "Ех, живот" повече от оригинала: https://www.youtube.com/watch?v=iReDHJGDGuo Това е от времето, когато нашите кавъри бяха по-добри от оригиналите.

А Галена може пак да ми стане любимка ако качи няколко килограма, пухкавата Галя повече ми допадаше. Срамота, мъж й има бизнес с вафли, а тя явно е все на диета.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...