Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2022)


Препоръчани коментари

Аз не знам защо тук “В 5 ми звънни” се приема за едва ли не за флоп. Когато излезе доста хора около мен я коментираха и знаеха. 

Абсолютен grower е Съвършенство. Като я чух и аз първоначално си помислих,че е ебаси клишето,но като й дадох втори шанс ме зариби.

Иначе добра кариера направи Яни за комерс певачка. Започна миналато десетилетие като символ на треторазядна певачка,а го завърши с най-големия фолклорен хит,много голям самостоятелен чалга хит и още няколко хитачки от Оцко ерата.

А и е крайно време Яница да си направи собствен канал. Досега вече сигурно щеше да има 1-2 милиона.
 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Аз не знам защо тук “В 5 ми звънни” се приема за едва ли не за флоп. Когато излезе доста хора около мен я коментираха и знаеха. 

Абсолютен grower е Съвършенство. Като я чух и аз първоначално си помислих,че е ебаси клишето,но като й дадох втори шанс ме зариби.

Иначе добра кариера направи Яни за комерс певачка. Започна миналато десетилетие като символ на треторазядна певачка,а го завърши с най-големия фолклорен хит,много голям самостоятелен чалга хит и още няколко хитачки от Оцко ерата.

А и е крайно време Яница да си направи собствен канал. Досега вече сигурно щеше да има 1-2 милиона.
 

 

На мен ми харесва и "Слабост моя". Не знам защо така не се забеляза. 

"В 5 ми звънни" си беше топ, една от любимите ми нейни е. Беше си хит на прилично ниво. 

"Съвършенство" зарибява след повече слушания. И при мен беше така.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

На мен ми харесва и "Слабост моя". Не знам защо така не се забеляза. 

"В 5 ми звънни" си беше топ, една от любимите ми нейни е. Беше си хит на прилично ниво. 

"Съвършенство" зарибява след повече слушания. И при мен беше така.

 

Слабост моя ми е в топ 3 на най-слушаните чалга песни тази година. Много жалко че нямаше късмета на “Изкушение” и излезе в период,в който Яница не е на гребена на вълната и не се забеляза

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Аз не знам защо тук “В 5 ми звънни” се приема за едва ли не за флоп. Когато излезе доста хора около мен я коментираха и знаеха. 

Абсолютен grower е Съвършенство. Като я чух и аз първоначално си помислих,че е ебаси клишето,но като й дадох втори шанс ме зариби.

Иначе добра кариера направи Яни за комерс певачка. Започна миналато десетилетие като символ на треторазядна певачка,а го завърши с най-големия фолклорен хит,много голям самостоятелен чалга хит и още няколко хитачки от Оцко ерата.

А и е крайно време Яница да си направи собствен канал. Досега вече сигурно щеше да има 1-2 милиона.
 

 

 

преди 1 минута, Stela каза:

На мен ми харесва и "Слабост моя". Не знам защо така не се забеляза. 

"В 5 ми звънни" си беше топ, една от любимите ми нейни е. Беше си хит на прилично ниво. 

"Съвършенство" зарибява след повече слушания. И при мен беше така.

 

И аз много харесвам ''В пет ми звънни'', но много хора споделиха, че е крачка назад хитовост след ''Всичко чуждо'', ''Вземай задължително'', ''Грешната'' и ''Върнах ти го''. Уви, постигна прилично ниво.

''Слабост моя'' излезе в слаб период и е много монотонна, не я усещам като лятна песен, може би я пусна в грешен сезон. При Яница има и друго, песни като ''Налей си'', която няма дори 2 милиона гледания, се пеят по участията и. Качвала е доста клипове именно с тази песен и как пуска публиката. Не казвам, че е мегахит, но приема не е като за песен с 1,3 милиона.

Тази заслужаваше повече.

  • Like 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Runevski каза:

1. Значи щом не смееш да кажеш, че през 2004 Преслава е била в А групата, да разбирам, че и според теб е в Б? 
2. Не знам каква памет имаш, ама албума се оказа декемврийски, а не пролетен, както си спомняш. 
3. Няма лошо, че за теб “Мили мой” и “Тази нощ безумна” са хитове. За теб може и “Първа шпага” да е хит. :) 

4. Голям бум ще да е било, че за един месец се е наредила с топа по продажби за годината. 

Явно съм някакъв феномен, който си спомня някои от често пусканите песни по Планета (не кое е било хит, както ти твърдиш, а аз не съм казвал). Коментирай, че свидетели си спомнят как съм бил още в проходилката и когато е започнел клип на Рени съм целувал екрана на телевизора. Направо съм случай за учебниците май :D 

1. Зависи кой какво разбира под А група. Според един А група може да включва двама изпълнители, както е сега, според други - 5.

2. Продължаваш да лъжеш. Не съм казвал, че албума е пролетен. Казах, че през пролетта тя вече има поне два хита.

3. "Мили мой" и "Тази нощ безумна" бяха хитове и който не бил под 4 години тогава, със сигурност го помни. Те бяха хитове именно като ротация в телевизия Планета, която твърдиш, че си следил тогава. Но телевизията беше популярна във всеки дом, респективно песните, излъчвани по нея са звучали масово в домовете на хората.

4. Да, бум беше. Дали е издаден през септември или декември, аз твърдя, че беше много продаван. Особено за дебютен албум.

Иронийката в постовете ти е слаба и издиша.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Stela каза:

Камелия е отследвала всичките си колеги без Емилия. Оставила е само нея. 😂

Тя от бая време е започнала тази чистка. Нали все има нещо да каже по адрес на колегите си тук колко били некадърни. Емилия явно просто има някаква магия никой да не ѝ е сърдит.

Реално Кама следва повече сръбски изпълнители от колкото български. Някакъв сръбски комплекс като Рени я избива.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Stela каза:

Новата на Анелия май ще е яка. Звучи ретро и готино.

 

Напомня ми на “Дай ми още”. Ганев още нищо не е качвал, но ако е негова значи е зарязала “баладата” която беше обещала…

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Balkandji1 каза:

"Мили мой" и "Тази нощ безумна" бяха хитове и който не бил под 4 години тогава, със сигурност го помни. Те бяха хитове именно като ротация в телевизия Планета, която твърдиш, че си следил тогава. Но телевизията беше популярна във всеки дом, респективно песните, излъчвани по нея са звучали масово в домовете на хората. Да, албума беше бум. Дали е издаден през септември или декември, аз твърдя, че беше много продаван. Особено за дебютен албум.

Ако само излъчването по Планета стига, за да определиш точно тези две-три песни като хитове, респективно и Даниела става с хитове, звучали в домовете на българите, че и в дискотеки. И да, каза че е сред най-продаваните за годината. А не вярвам за месец да се е изкачил много. Като цяло така без доказателства не обичам, аз съм си от старата школа с “изрезките” и “класациите”. :) 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Emanuela.Carey каза:

Напомня ми на “Дай ми още”. Ганев още нищо не е качвал, но ако е негова значи е зарязала “баладата” която беше обещала…

На Пламен Стойчев е. Не е на Ганев.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Runevski каза:

Ако само излъчването по Планета стига, за да определиш точно тези две-три песни като хитове, респективно и Даниела става с хитове, звучали в домовете на българите, че и в дискотеки. И да, каза че е сред най-продаваните за годината. А не вярвам за месец да се е изкачил много. Като цяло така без доказателства не обичам, аз съм си от старата школа с “изрезките” и “класациите”. :) 

Да, но аз имах личните наблюдения на човек с развити комуникативни способостни и виждах, че песните на Преслава се харесват и се пеят от хората, а на Даниела никой не й обръщаше внимание. Ти си нямал тези развити комуникативни способности на 4 годишна вързаст.

Тезата ми е, че албумът е много успешен и продаван. Ти това удобно пропускаш. Няма голямо значение дали е излезнал от 6 май или на 31 декември. Продажбите са регистрирани.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

Определено Съвършенство е най-успешната ѝ песен от Въртележката насам. Ако я беше пуснала това лято когато нямаше големи заявки за хитове щеше да гръмне още повече. Язък че Ганев я забави заради сърбите.

Така е като разчиташ други да ти пишат песните. Адел, например, не чака на Ганев, нали?

преди 1 час, Stela каза:

Камелия е отследвала всичките си колеги без Емилия. Оставила е само нея. 😂

Яко я тресе критическата.

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Emanuela.Carey каза:

Реално Кама следва повече сръбски изпълнители от колкото български. Някакъв сръбски комплекс като Рени я избива.

Счетоводни тайни. Едно телефонче в НАП и с Ками е свършено.

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

В какъв смисъл го казваш, свръзано със сърбите, които следва?

Не знаеш ли, че Счетоводителката държи сметките на цялата държава?

  • Haha 1
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Emanuela.Carey каза:

Напомня ми на “Дай ми още”. Ганев още нищо не е качвал, но ако е негова значи е зарязала “баладата” която беше обещала…

В момента няма нужда от балада. Нека я остави за февруари-март примерно. Дано е нещо умерено, поне така звучи.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

Не знаеш ли, че Счетоводитвлката държи сметките на цялата държава?

Не. Знам, че Емилия е много готина и, че този прякор "счетоводителката" отдавна е клише и не е известен никому извън този форум.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Не. Знам, че Емилия е много готина и, че този прякорд "счетоводителката" отдавна е клише и не е известен никому извън този форум.

Очевидно е известен и всички ги е страх от нея. Защо Камелия й се подмазва? Заради златната и птичка ли?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Runevski каза:

Ако само излъчването по Планета стига, за да определиш точно тези две-три песни като хитове, респективно и Даниела става с хитове, звучали в домовете на българите, че и в дискотеки. И да, каза че е сред най-продаваните за годината. А не вярвам за месец да се е изкачил много. Като цяло така без доказателства не обичам, аз съм си от старата школа с “изрезките” и “класациите”. :) 

"Мили мой" беше хит не само по ротация по Планета. Доста се слушаше била съм свидетел на това. Пускаха я по заведенията доста, пееше се, знаеше се и хората се кефиха. За нея мога да го кажа със сигурност. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

Очевидно е известен и всички ги е страх от нея. Защо Камелия й се подмазва? Заради златната и птичка ли?

Не е известен и е малоумен. Няма здравословно обяснение за страстта ви по този абсурден прякор. А Камелия държи на приятелството си с Емилия от много години, не виждам нищо странно в това, че я следва в някаква социална мрежа.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...