Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2022)


Препоръчани коментари

Всъщност сега забелязах, че тренда на Фики с ''Чупки в кръста'' му е докарал доста позитиви. Превръща се в поредния изпълнител с над 100 хиляди месечни слушатели в спотифай (160к).

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Balkandji1 каза:

Разбира се! Ваня подскочи, като видя вашия коментар. Нямаше много участници в томболата и Ваня е радостна от всеки свой горещ почитател:

image.png.41ea9999f9b76fd0aefc0f6e55980072.png

Тц, не желая! Туй не бе мой късмет, а чужд! Да си я коментира на когото му се е паднала! Искам да въртя кулулото, уаааа! 

 

преди 15 минути, Fast каза:

Един жанр трябва да се развива. Постоянното възраждане на най-първите му форми създава впечатление, че изпълнителите са ригидни и тъпчат на едно място, а слушателите им са коне с капаци.

Всичко е нa цикли, модaтa постоянно се връщa в облекло и кaкво ли не. Клaсикaтa си е клaсикa, никогa не омръзвa. И дa не се прaвят нови песни, ще се възрaждaт Вaско Жaбaтa, Еленa, Слончето Рaму, Кaмъните пaдaт и други! Много си скучен и консервaтивен. И си противоречиш кaто цяло, мa не ми пукa - просто ти го кaзвaм, пa си прaви квото щеш. 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Willy каза:

По тази логика Знам диагнозата(585К) срещу Новата ти(265К) е почти тройно по-голям хит? 

И не, не сменям темата, просто давам пример какви смешни сравнения правиш.

О, значи има платформа, в която "Знам диагнозата" тотално премазва "Новата ти". Май-май в нечий думи се крие самата истина за 2008, ама ме освиркват за тях.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, -A. каза:

Абсолютно същите сравнения редовно правиш и ти, не знам какво толкова те изненадва. Лично мен това ме впечатли защото ''ВТБ'' в този форум се води втория най-голям хит за годината след ''Отпусни се'' а накрая виждам, че издиша в спотифай като я сравним с ''Алкохол'', която тук се води хит и нищо повече. Нека не забравяме, че разликата в проектите е над 2 месеца.

А кой според теб е втория най-голям хит на годината? Spotify е показател, но с по-малка тежест от youtube.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Just_Me каза:

Тя е, тя е, а там където са наредени пред автобуса е и Лорена до нея 😁

Изглеждaт по-стaри от сегa, a сa нямaли 20. :P

Коментирaй, че Билянa се ожени зa шефa нa Метро aвтобуси. Той преди товa мaй с Пресa беше. Тя Пресa през бaя кревaти минa

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

Тц, не желая! Туй не бе мой късмет, а чужд! Да си я коментира на когото му се е паднала! Искам да въртя кулулото, уаааа! 

 

Всичко е нa цикли, модaтa постоянно се връщa в облекло и кaкво ли не. Клaсикaтa си е клaсикa, никогa не омръзвa. И дa не се прaвят нови песни, ще се възрaждaт Вaско Жaбaтa, Еленa, Слончето Рaму, Кaмъните пaдaт и други! Много си скучен и консервaтивен. И си противоречиш кaто цяло, мa не ми пукa - просто ти го кaзвaм, пa си прaви квото щеш. 

 

Ваня побесня след вашия коментар, започна да нервничи и да я сърби. Каза да спрете да публикувате песни на Теодора!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Ваня побесня след вашия коментар, започна да нервничи и да я сърби. Каза да спрете да публикувате песни на Теодора!

Тошка се чуди оти Ванча още не е ушила мушама-китка с вечните й хитове Смешна цена, Някой като мен, Моят номер и Гаси тока!? Еле туй с 3 милЕонa

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, asylum каза:

Всичко е нa цикли, модaтa постоянно се връщa в облекло и кaкво ли не. Клaсикaтa си е клaсикa, никогa не омръзвa. И дa не се прaвят нови песни, ще се възрaждaт Вaско Жaбaтa, Еленa, Слончето Рaму, Кaмъните пaдaт и други! Много си скучен и консервaтивен. И си противоречиш кaто цяло, мa не ми пукa - просто ти го кaзвaм, пa си прaви квото щеш. 

Аз лично когато съм на вълна ретро, просто си пускам оригиналите. Не обичам предъвкани работи. Предпочитам всички времеви периоди да си има собствена, уникална идентичност. Когато непрекъснато се възраждат стари неща, като че ли времето е спряло, и не е приятно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Balkandji1 каза:

А кой според теб е втория най-голям хит на годината? Spotify е показател, но с по-малка тежест от youtube.

За мен няма изявен такъв. Само за Фики мога да твърдя, че е топа.

''ВТБ'' и ''Пак ще се броиш'' гръмнаха много силно, но и двете угаснаха сравнително бързо (ако ги съпоставим с началния интерес, на Емилия х Денис угасна по-бързо, но и тя като пусна ''Единствено'' тотално я заби). После ''Пистолет'' не гръмна така като другите две, но се задържа повече. Същото се случи и с ''Пияни нощи'' на Джена. Там някъде са и ''Сладкото зло'', ''Алкохол'' и ''69'' и ''Еуфория'' песни дето държат приличен интерес доста след премиерата си а не са изригнали с по 400-500к начални гледания и т.н.

 

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Аз лично когато съм на вълна старо, просто си пускам оригиналите. Не обичам предъвкани работи. Предпочитам време да си има собствена, уникална идентичност. Когато непрекъснато се възраждат стари неща, като че ли времето е спряло, и не е приятно.

Не е приятно на теб. Защо мислиш сал за себе си? Не може ли другите да се радват на нещо? Музика бол за си4ки фкусове.

Със специалното участие на Ванчето разбира са Великова и Петя Киронова! 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко Hit Mix хитачки във филма "Дани.Легенда.Бог." Къв е тоя ди-джей дето държи толкоз време една песен Все ми е тая :D

Че и Курвенита участва :D

Мария-Магдалена-Джена - Инфлуенсър пхахахахахах

 

В колата малко на Орхан Мурад ретро :D

  • Haha 1
  • Wow 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, -A. каза:

За мен няма изявен такъв. Само за Фики мога да твърдя, че е топа.

''ВТБ'' и ''Пак ще се броиш'' гръмнаха много силно, но и двете угаснаха сравнително бързо (ако ги съпоставим с началния интерес, на Емилия х Денис угасна по-бързо, но и тя като пусна ''Единствено'' тотално я заби). После ''Пистолет'' не гръмна така като другите две, но се задържа повече. Същото се случи и с ''Пияни нощи'' на Джена. Там някъде са и ''Сладкото зло'', ''Алкохол'' и ''69'' и ''Еуфория'' песни дето държат приличен интерес доста след премиерата си а не са изригнали с по 400-500к начални гледания и т.н.

 

Разбирам, че за теб няма изявен такъв, но затова имаме две платформи за потребление на музика и цифрите от там ни показват коя песен е по-голям хит от другата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Jouey каза:

Коментирахте ли мини-концерта на Диамантите? Доста хора е имало и пеят с тях. Даже са били на живо с бенд. Камелия и Константин също са били.

Въпросния концерт е бил в кюстендилска дискотека, участията по морето като чели имаха повече хора от това.

Като цяло Даймънд си имат феновете, но ако някой суб-лейбъл може да направи успешен концерт това ще е Алфа. По-голямата част от феновете им нямат 18 да ходят по дискотеки и могат да напълнят някоя софийска зала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Balkandji1 каза:

Разбирам, че за теб няма изявен такъв, но затова имаме две платформи за потребление на музика и цифрите от там ни показват коя песен е по-голям хит от другата.

Това е така и точно заради това не мога да се съглася за ВТБ.

Бесни цигании като ''Отпусни се'' знаем, че в спотифай не вървят толкова, но на всички ни е ясно, че това е хита на годината.

Ноо.. ето сега набързо проверих пак цифрите в спотифай бг и виждам, че ''Пак ще се броиш'' е с 890к слушания, което е почти 300 хиляди повече от ''ВТБ''. (Пак повтарям, че това са данни за БЪЛГАРИЯ). И двата проекта имат повече стрийминг защото се слушат и в чужди държави. Нека не забравяме, че за спотифай, където топ хитове правят макс 2 милиона, почти 300 хиляди слушания разлика между двете песни е голяма. От друга страна до две седмици ''Алкохол'' също ще я мине защото се развива почти толкова добре колкото ''ВНЛ''.

В ютюб печели ВТБ, в спотифай печели ''Пак ще се броиш''. За другите платформи като Apple Music и т.н. мисля, че няма как да извадим конкретни номера. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Изглеждaт по-стaри от сегa, a сa нямaли 20. :P

Коментирaй, че Билянa се ожени зa шефa нa Метро aвтобуси. Той преди товa мaй с Пресa беше. Тя Пресa през бaя кревaти минa

 

А още ли е с него? 😁 Иначе все като чуя за Биляна и се сещам колко ме кефеше танцьора от "Любовта ме промени", жалко че не намирам клипа в Тубата 😅 Тоз и още един си бяха доста вървежни в онзи период! хахх

(Преса бая кревати овърша, там ясно, да 😂)

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , xroflx9 каза:

Хъхъ,вече 60% ли станаха? От 55 милиона,кажи речи само 20 са от България. Голям срам.

Защо пък да е срам? Това, че 60% от гледанията са от чужбина не променя факта, че песента е хит, нито е повод да се принизява нейният успех. Даже е радостно, че песен с участието на български изпълнител има успех зад граница. Знаеш, казвала съм го и друг път, че доста са опитвали да правят колаборация с чужди изпълнители с цел да пробият изън България, но доста от тези опити бяха неуспешни. Просто песента спечели внимание и се хареса. И при нас все още се слуша и върти по клубовете.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Balkandji1 каза:

 

Също така паметта ми помни, че през 2004 година нейният дебютен албум е сред най-продаваните за годината. Не е НАЙ продавания, но певицата грабна вниманието на публиката сериозно. Твърдения, които не могат да се кажат за невзрачници като певицата Даниела. Тя изобщо има ли албум? А голям хит? Просто е неловко аргументите ти да се изчерпват с "Даниела е на 30-то място в годишната класация за 2004" понеже пазя изрезка от вестник.

Обаче е много странно. Аз също имам спомен, че този албум е пролетно-летен, а според Уикипедия е излязъл 1 декември 2004. Явно се заблуждаваме понеже Преслава изтръска 6 клипа през 2004. И повечето песни бяха публикувани преди 1 декември.

https://bg.wikipedia.org/wiki/Преслава_(албум)

Правилно помня, че Нямаш сърце имаше клип от някаква Лятна програма.

Едва ли е бил сред най-продаваните през 2004. Помня, че Не съм ангел (2007?) стана златен албум, което значи че е продаден поне в 15К копия, което в ерата на вече развито пиратство в интернет си беше УАУ. 

преди 5 часа , SG каза:

Не е изненадващо след хит като План Б да решат да направят поне още едно парче.

Изненадващото е, че Камелия е с 4 песни тази година - не е била така от 2010. Много ме радва, че е решила отново да е активна.

Че аз само ПЛАН Б помня. Знам, че наскоро пусна песен и някаква в началото на година, но 4? Или броиш новата?

Реално само ПЛАН Б е хит, другото вече е забравено.

Очаквам флоп. Винаги вторите дуети, триота или квартети имат печални резултати, сравнени с първите.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Защо пък да е срам? Това, че 60% от гледанията са от чужбина не променя факта, че песента е хит, нито е повод да се принизява нейният успех. Даже е радостно, че песен с участието на български изпълнител има успех зад граница. Знаеш, казвала съм го и друг път, че доста са опитвали да правят колаборация с чужди изпълнители с цел да пробият изън България, но доста от тези опити бяха неуспешни. Просто песента спечели внимание и се хареса. И при нас все още се слуша и върти по клубовете.

 

Срам е защото тук песента се изкарва някакъв извънземен хит,а по гледанията виждаме,че си е типичен летен чалга хит като “Ти не си за мен”.

Ти нима мислиш,че Емилия е пробила извън България? Та тя в родината си никога не е била някакъв лидер,какво остава извън нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Balkandji1 каза:

Цитираш мен, водиш спор с мен и заявяваш "аз съм по форумите от 10-годишен, но никой никога не е казвал, че Преслава е в А група от 2004 година". То и аз не съм го казвал. Но думите ти точно това изразяват, бидейки цитат към мен. А сега ти се измъкваш от конфузната за теб ситуация.

Черно на бяло няма как да ти приложа изрезки от Нов Фолк, не съм ТИ! Аз изрезки от глупави вестничета не си правя, нито пазя. Но имам памет, за разлика от теб. Защо? Защото моята е била развита на 19 години стотици пъти повече от твоята в мозък на 4 годишно лапенце.

И твърдя, че от пролетта на 2004 година певицата Преслава е хитов изпълнител. И "Мили мой" и "Тази нощ безумна" бяха песни с голяма ротация по въздиганата от теб ТВ Планета и нейната ротационна система. В следващите месеци хитовете й стават все по-големи, а феновете й все повече.

Също така паметта ми помни, че през 2004 година нейният дебютен албум е сред най-продаваните за годината. Не е НАЙ продавания, но певицата грабна вниманието на публиката сериозно. Твърдения, които не могат да се кажат за невзрачници като певицата Даниела. Тя изобщо има ли албум? А голям хит? Просто е неловко аргументите ти да се изчерпват с "Даниела е на 30-то място в годишната класация за 2004" понеже пазя изрезка от вестник.

1. Значи щом не смееш да кажеш, че през 2004 Преслава е била в А групата, да разбирам, че и според теб е в Б? 
2. Не знам каква памет имаш, ама албума се оказа декемврийски, а не пролетен, както си спомняш. 
3. Няма лошо, че за теб “Мили мой” и “Тази нощ безумна” са хитове. За теб може и “Първа шпага” да е хит. :) 

4. Голям бум ще да е било, че за един месец се е наредила с топа по продажби за годината. 

преди 15 часа , Balkandji1 каза:

Прав си за всичко.

Аз друго недоумявам. Как мозък на 4-годишно дете ще помни кое било хит? Нали и аз съм бил дете. Освен това съм чел медицинска литература за мозъка и развитието му. Първите спомени могат да датират от 4-годишна възраст, но по-често са от 5 годишна. Там е работата, че са свързани с много ключови, семейни събития или картини, основополагащи за живота. И са максмум 1 или 2. Как така това дете ще запамети и баща си, и майка си, и бабите, и дядовците си, и игрите с малките невръстни деца и баш ротацията на песните на Преслава, Даниела, Рени и други певици по телевизията. Абсурдно ми звучи.

По-скоро са записвали някакви видео касети в дома им и той си ги е пускал в годините след това, а музиката му а харесвала. Но това е съвсем друго нещо.

Явно съм някакъв феномен, който си спомня някои от често пусканите песни по Планета (не кое е било хит, както ти твърдиш, а аз не съм казвал). Коментирай, че свидетели си спомнят как съм бил още в проходилката и когато е започнел клип на Рени съм целувал екрана на телевизора. Направо съм случай за учебниците май :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...