Jump to content

Поп-фолк скандали (декември 2022)


Препоръчани коментари

Ххахх тази Деска 😙😀 голям е образ, няма спор 😀 за попа от сусам със сълзи на очи, но за наргилетата и бруталния секс с видимо удоволствие 😭😭😭

да се поздравим с нещо на Гло, когато все още имаше усещане за музика

 

https://youtu.be/2sOn1X8NknA

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние сме нелепите задето сме й се връзвали като се е мъчила да ни внуши (или да внуши на себе си), че песните за шотове и брутален секс не са й в кръвта. :D 

Но нашата мелодрама с Деситу е малко стара и изтъркана вече. Отрезвяването ни следва да е започнало още 2005, докато при други тепърва започва. Мен ако питаш е редно ние като старейшини да даваме мъдри съвети на феновете на Преслава примерно, за която в последните няколко години също постепенно се реализират всякакви твърдения на Фокс, а отлива на публиката е неопровержим.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

Каналът на Алфа мюзик за последните 12 месеца е качил 16 песни с общо 57М.

За сравнение, каналът на Галена за последните 12 месеца има само 3 клипове, с общо 67М. 🤭

Нормално. Сега рядко някой може да постигне такива гледания освен Галена, Преслава и Меди донякъде. Тази година като изключение се получи на Фики да натрупа добри гледания. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И това го има хахаха 🥹

То тя Деска реално през повечето години последните 10 прави яко комерси… иначе по интервюта говори как ѝ се прави музика за слушане, което вярвам, че е така, но дано все пак някога някъде чуем нещо различно🥲😀

Всъщност, ако качи албумите след пайнер в спотифай и дийзер ще бъда доволен 😀

Като не иска да прави нова хубава музика, поне да мога да се кефя на парчетата от Сладки сънища, например.

Това ми е любимо:

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Сашка и Миле Китич ли е налазила? Много вървежен мениджър излезе.
BE110017-693E-4290-89FD-1C716A296499.jpeg

 

Тя работи с него от около 5 години, ако не и повече 😃 Кой мислиш уреди дуета Миле-Галена 😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Stela каза:

Нормално. Сега рядко някой може да постигне такива гледания освен Галена, Преслава и Меди донякъде. Тази година като изключение се получи на Фики да натрупа добри гледания. 

Това всъщност може само отново да ни накара да се замислим над някои неща. Които да послужат и като една от няколкото причини интереса към жанра да е толкова прогресивно намаляващ през годините.

преди 24 минути, NazzkO каза:

И това го има хахаха 🥹

То тя Деска реално през повечето години последните 10 прави яко комерси… иначе по интервюта говори как ѝ се прави музика за слушане, което вярвам, че е така, но дано все пак някога някъде чуем нещо различно🥲😀

Всъщност, ако качи албумите след пайнер в спотифай и дийзер ще бъда доволен 😀

Като не иска да прави нова хубава музика, поне да мога да се кефя на парчетата от Сладки сънища, например.

Това ми е любимо:

 

 

Тя буквално пролетта като беше при Цитиридис ги приказваше пак тия работи за сълзите на очи и песните, които наистина искала да пее... а после изстреля една след друга Party Animals и Брутален, за да може на есен пак да отиде при Цитиридис и да говори как този тип песни не били типични за нея.😆

В един лайф беше казала, че е много добра идея да качи въпросните албуми. Да видим дали ще се накани да го направи преди да се е появил някой още по-модерен метод за слушане на музика.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Това ме зариби

Яка е песента и ми е чудно защо така не се забеляза.

 

За първи път виждам и чувам тази личност, ти за песента говориш.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека да поговорим за нещо не толкова банално като Прес, Галс, класната Гло и пропадналата Десислава. Само на мен ли ми е тъжно, че 20 години след Погледни ме в очите и Анелия вече започва да изглежда като позалязващите певици, които новото време е смазало и са си загубили амбицията? А само до преди 3-4 лета беше една от малкото с 15+ години в баш ТОПа...

BTW а това коментирало ли се е?

Screenshot_20221202-171248_YouTube.jpg.ee8f55ad05d1c67dcec440019ee45186.jpg

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто Алфа и Даймънд успяха да съборят певиците средна категория като Анелия,Джена и така нататък. Очаквам че следващото поколение дебютанти ще са още по-силни и ще детронират и Преслава,и Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, SG каза:

BTW а това коментирало ли се е?

Screenshot_20221202-171248_YouTube.jpg.ee8f55ad05d1c67dcec440019ee45186.jpg

Анелия още лятото загатна че ще работи с Токича за следващата си песен. Уж трябваше въпросната песен да излезе до края на годината, но някак ме съмнява Нела да се засили по празниците. Ще видим де.

Иначе феновете на Емилия и Десислава постоянно ги тагват в сторита с Токича и ги молят за такива песни, но Емилия упорито ги игнорира. Тя репоства всички други сторита освен когато става дума за него. Явно вече ѝ е над нивото да работи с български композитори…

За Деса добре би ѝ дошла една по-стойностна песен, но екипа около нея вероятно няма да ѝ позволи да пусне нещо “по-скучно”.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, SG каза:

Нека да поговорим за нещо не толкова банално като Прес, Галс, класната Гло и пропадналата Десислава. Само на мен ли ми е тъжно, че 20 години след Погледни ме в очите и Анелия вече започва да изглежда като позалязващите певици, които новото време е смазало и са си загубили амбицията? А само до преди 3-4 лета беше една от малкото с 15+ години в баш ТОПа...

BTW а това коментирало ли се е?

Screenshot_20221202-171248_YouTube.jpg.ee8f55ad05d1c67dcec440019ee45186.jpg

И Преслава да вземе да изкара песен от Токича! Мисля, че даже Татяна е имала песни по негова музика? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Анелия още лятото загатна че ще работи с Токича за следващата си песен. Уж трябваше въпросната песен да излезе до края на годината, но някак ме съмнява Нела да се засили по празниците. Ще видим де.

Иначе феновете на Емилия и Десислава постоянно ги тагват в сторита с Токича и ги молят за такива песни, но Емилия упорито ги игнорира. Тя репоства всички други сторита освен когато става дума за него. Явно вече ѝ е над нивото да работи с български композитори…

За Деса добре би ѝ дошла една по-стойностна песен, но екипа около нея вероятно няма да ѝ позволи да пусне нещо “по-скучно”.

Анелия е снимала песен от композитора на Погледни ме в очите, би трябвало да излезе тези дни

 

Утре Данна и Малката с дует

 

Какво стана с песента на Галош?

  • Wow 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Анелия още лятото загатна че ще работи с Токича за следващата си песен. Уж трябваше въпросната песен да излезе до края на годината, но някак ме съмнява Нела да се засили по празниците. Ще видим де.

Иначе феновете на Емилия и Десислава постоянно ги тагват в сторита с Токича и ги молят за такива песни, но Емилия упорито ги игнорира. Тя репоства всички други сторита освен когато става дума за него. Явно вече ѝ е над нивото да работи с български композитори…

За Деса добре би ѝ дошла една по-стойностна песен, но екипа около нея вероятно няма да ѝ позволи да пусне нещо “по-скучно”.

И тя нали уж балада ще пуска. Но може и да се е отказала като се има предвид колко балади взеха да излизат. Както в края на 2006 се отказа да клипира Лудост е, защото и Преслава беше пуснала рок песен с клип. А Десс по течението се повлича само, когато е за ромска музика.

преди 1 час, DevilWish каза:

И Преслава да вземе да изкара песен от Токича! Мисля, че даже Татяна е имала песни по негова музика? 

Не знам за Татяна, но за Преслава ще ми е интересно да я чуя в такава песен.

преди 10 минути, Stela каза:

 

20221202_184959.jpg.abd453f64e57c721bee813a611b7e1e9.jpg

Благодаря на Анелия, че прочете поста ми в Рама и веднага откликна. :heart:Тук изглежда съвсем като старата Анелия, а ако песента е от Токича - жестоко!

  • Wow 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Mr. Greshen каза:

Анелия е снимала песен от композитора на Погледни ме в очите, би трябвало да излезе тези дни

Утре Данна и Малката с дует

Какво стана с песента на Галош?

Погледни ме в очите не е ли точно от Токича? Сега проверих в Уики и пише него.

Тя пък обяви песен минути след като я обвиних че е мързелива... 

А защо Голямата и Лелята пускат дует преди "народната" песен на Робов? Да не са решили, че няма смисъл да продължават поради мижав интерес?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Emanuela.Carey каза:

Погледни ме в очите не е ли точно от Токича? Сега проверих в Уики и пише него.

Тя пък обяви песен минути след като я обвиних че е мързелива... 

А защо Голямата и Лелята пускат дует преди "народната" песен на Робов? Да не са решили, че няма смисъл да продължават поради мижав интерес?

Очите е на Фивос, ако не се лъжа. Токича сигурно е направил аранжимента. 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Mr. Greshen каза:

На Пламен Стойчев е песента на Анелия и май не е балада

Може да е съвсем различна песен от това, за което говореше по-рано през годината… беше казала че иска да се върне към корените си и да пуска балади.

Дали не е решила още да бута “bad bitch” имиджа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Анелия още лятото загатна че ще работи с Токича за следващата си песен. Уж трябваше въпросната песен да излезе до края на годината, но някак ме съмнява Нела да се засили по празниците. Ще видим де.

Иначе феновете на Емилия и Десислава постоянно ги тагват в сторита с Токича и ги молят за такива песни, но Емилия упорито ги игнорира. Тя репоства всички други сторита освен когато става дума за него. Явно вече ѝ е над нивото да работи с български композитори…

За Деса добре би ѝ дошла една по-стойностна песен, но екипа около нея вероятно няма да ѝ позволи да пусне нещо “по-скучно”.

Какво да работи с тоя крадец?

преди 17 минути, asylum каза:

Очите е на Фивос, ако не се лъжа. Токича сигурно е направил аранжимента. 

Естествено. Оригинал на Деспина Ванди.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...