Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2022)


Препоръчани коментари

Няма какво да се лъжеме и трябва да бъдеме реални… Живеем в динамични времена и е редно човек да е уникален и в секса брутален, вместо кубче лед от кадифе 🥹😀😀😀🤫

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер си е Брутален,една от най-слушаните ми песни тази година. Все още не ми е омръзнала и си я пускам чат-пат.

 

а иначе на Яката дупара май вече не й се занимава с музика щом позволи да изгуби толкова позиции.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като говорим за най-слушани песни @xroflx9тази година единствена Симона от младите ми влиза на първите позиции в личния обзор на Spotify. Как можа Лиди да се прецака така, че да започне да губи дори мен...:helpsmilie:

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Лидия има добри песни тази година - "Чисти сметки" и "Навик" не са лоши изобщо. Не знам какво толкова не им харесвате. Следващата песен на Алфа нали ще е нейна. Нека не я отписваме още. 😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Just_Me каза:

Накратко - бившият на Гери-Никол :D

Ти обаче ме разби, аз го познавам Даньо от поне 10 години, колко пъти се е клел пред мен, колко морал е изчел. Ако се шляпа с чичковци във Франсето е срамота. 

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Stela каза:

Лидия има добри песни тази година - "Чисти сметки" и "Навик" не са лоши изобщо. Не знам какво толкова не им харесвате. Следващата песен на Алфа нали ще е нейна. Нека не я отписваме още. 😁

Може би ще шокирам всички, но тази година на нея най-много съм й слушал Нашата т.е не баш песен с акцент на Лидия. И в другите песнички има нещо приятно, в началото може би са ме кефили повече, но като цяло въобще не се доближават до разни други от минали години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Stela каза:

Лидия има добри песни тази година - "Чисти сметки" и "Навик" не са лоши изобщо. Не знам какво толкова не им харесвате. Следващата песен на Алфа нали ще е нейна. Нека не я отписваме още. 😁

Галин каза че следващата песен ще е на Симона.

 

преди 1 час , xroflx9 каза:

Супер си е Брутален,една от най-слушаните ми песни тази година. Все още не ми е омръзнала и си я пускам чат-пат.

Брутален за мен го спасява аранжимента. Ако текста беше на Мавродиева и го нямаше Азис сигурно нямаше да имам забележки.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Като говорим за най-слушани песни @xroflx9тази година единствена Симона от младите ми влиза на първите позиции в личния обзор на Spotify. Как можа Лиди да се прецака така, че да започне да губи дори мен...:helpsmilie:

На мен най-слушаната ми изпълнителка е Симона,а песен Мария. Малко не им достигна на Unholy и Im good за топ 3🥲.

Нещо странно се случва в Алфа. Коментирай,че май Галин няма намерение да пуска нова песен на Лидия до края на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, SG каза:

Може би ще шокирам всички, но тази година на нея най-много съм й слушал Нашата т.е не баш песен с акцент на Лидия. И в другите песнички има нещо приятно, в началото може би са ме кефили повече, но като цяло въобще не се доближават до разни други от минали години.

Лидия ми е любимка от Алфа, но тази година им беше най-слабата от гледна точка на песните, които пуснаха. За мен само "Чисти сметки" се доближава до силният им период. Имам чувството, че спряха да се стараят толкова, а и тази година прекалиха с общите проекти... А Лидия трябва да се стегне малко, защото след "Чисти сметки" започна да издава багажа, а беше набрала добра скорост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Mousie каза:

Лидия ми е любимка от Алфа, но тази година им беше най-слабата от гледна точка на песните, които пуснаха. За мен само "Чисти сметки" се доближава до силният им период. Имам чувството, че спряха да се стараят толкова, а и тази година прекалиха с общите проекти... А Лидия трябва да се стегне малко, защото след "Чисти сметки" започна да издава багажа, а беше набрала добра скорост.

Галин е казвал не веднъж че идеята му за Алфа е музикално семейство, така че винаги ще наблягат повече на общи проекти. Особено сега с три нови певици май  солота рядко ще виждаме.

Според мен тази година загубиха инерция заради Асенов. Той продуцира Пайнер, Алфа, Ра и всеки друг знаен и незнаен който реши да е певец. Последното такова бълване е било на Оцко и дори тогава не беше до такава степен. Но Оцко поне пак нацелваше хитове с Пайнер и Ара дори като рециклираше. Време е Алфа да започнат да работят пак с Ганев, а и с други композитори.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Emanuela.Carey каза:

Галин е казвал не веднъж че идеята му за Алфа е музикално семейство, така че винаги ще наблягат повече на общи проекти. Особено сега с три нови певици май  солота рядко ще виждаме.

Според мен тази година загубиха инерция заради Асенов. Той продуцира Пайнер, Алфа, Ра и всеки друг знаен и незнаен който реши да е певец. Последното такова бълване е било на Оцко и дори тогава не беше до такава степен. Но Оцко поне пак нацелваше хитове с Пайнер и Ара дори като рециклираше. Време е Алфа да започнат да работят пак с Ганев, а и с други композитори.

Така е. Определено това им е основния проблем. Алфа винаги са работили с Асенов, но през първите им две години нацелваха, защото той не правеше такова бълване и за тях се стараеше повечко, макар тенекиените звуци. А сега, когато малките лейбъли станаха повече, той е навсякъде, почти всичко му е едно и също, а и вече не се старае толкова за Алфа.

Но ми прави впечатление, че Асенов не се старае толкова и за Мега стар. Беше се постарал само за "Женен". Всичко друго от него им е флоп, а единствения им самостоятелен хит е "Карма", която е от Ганев.

Аз дори не можах да повярвам, че Меди и Азис се бяха съгласили аранжимента им да е на Асенов, все едно нямат пари за Ганев... Същата работа и при Галин и Емилия за местера

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

На мен най-слушаната ми изпълнителка е Симона,а песен Мария. Малко не им достигна на Unholy и Im good за топ 3🥲.

Нещо странно се случва в Алфа. Коментирай,че май Галин няма намерение да пуска нова песен на Лидия до края на годината.

Галин никога не е знаел какво да прави с Лидия. А от тази година, в която тя вече дори и дуетно не нацелва големи хитове явно е решил просто да изцеди каквото още има у нея по отношение на участията. А там всъщност има хляб за още години.

преди 1 час, Mousie каза:

Лидия ми е любимка от Алфа, но тази година им беше най-слабата от гледна точка на песните, които пуснаха. За мен само "Чисти сметки" се доближава до силният им период. Имам чувството, че спряха да се стараят толкова, а и тази година прекалиха с общите проекти... А Лидия трябва да се стегне малко, защото след "Чисти сметки" започна да издава багажа, а беше набрала добра скорост.

Просто продуцентството на Галин за жалост е колкото успешно, толкова и се оказа в рамки, които към днешна дата по-скоро зациклят схемата. Самия Гальо си изгради неговата кариера с комерси и визия, но без да мисли за устойчивост в дългосрочен план. Явно реши да пробва същия метод върху Алфите, но при тях го има и този фактор, че те не са един единствен човек, който работи сам за себе си и имиджа си, а няколко млади певци, които заради неговите неадекватни стратегии по-скоро се превръщат в едно уеднаквено цяло във възприятията на хората.

На мен иначе Лидия още ми е най-любимата от всичките, да речем. Да видим до кога.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Галин никога не е знаел какво да прави с Лидия. А от тази година, в която тя вече дори и дуетно не нацелва големи хитове явно е решил просто да изцеди каквото още има у нея по отношение на участията. А там всъщност има хляб за още години.

Просто продуцентството на Галин за жалост е колкото успешно, толкова и се оказа в рамки, които към днешна дата по-скоро зациклят схемата. Самия Гальо си изгради неговата кариера с комерси и визия, но без да мисли за устойчивост в дългосрочен план. Явно реши да пробва същия метод върху Алфите, но при тях го има и този фактор, че те не са единствен човек, който работи сам за себе си и имиджа си, а няколко млади певци, които заради неговите неадекватни стратегии по-скоро се превръщат в едно уеднаквено цяло във възприятията на хората.

Всички нови продуценти в България прилагат метода, който е проработил при тях. Ти написа за Галин. Меди дава на неговите малко комерси и повече умерени песни. Емануела пък работи с комерси и провокация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Mousie каза:

Всички нови продуценти в България прилагат метода, който е проработил при тях. Ти написа за Галин. Меди дава на неговите малко комерси и повече умерени песни. Емануела пък работи с комерси и провокация.

Да, точно затова нещата не са съвсем наред. Не се мисли за създаване на индивидуалност при изпълнителите, а когато има такава - като при Симона в началото - тя бързо се претопява. С единствената цел да се угажда от дискотеки, вместо ди джеите да си вършат работата и да превръщат и от най-некомерсиалната песен клубен бангър.

Не че едни Лидия, Десита, Симона не са се откроили с все някаква своя си индивидуалност въпреки всичко. Но биха могли да постигнат много повече ако някой екип работи за тях. Представяте ли си около 2000 примерно Камелия да се правеше на Глория, а тя пък да се правеше на Десислава или пък някоя от тях на Ивана. Никоя нямаше да може да изпъкне без да е показала индивидуалност.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Да, точно затова нещата не са съвсем наред. Не се мисли за създаване на индивидуалност при изпълнителите, а когато има такава - като при Симона в началото - тя бързо се претопява. С единствената цел да се угажда от дискотеки, вместо ди джеите да си вършат работата и да превръщат и от най-некомерсиалната песен клубен бангър.

Не че едни Лидия, Десита, Симона не са се откроили с все някаква своя си индивидуалност въпреки всичко. Но биха могли да постигнат много повече ако някой екип работи за тях. Представяте ли си около 2000 примерно Камелия да се правеше на Глория, а тя пък да се правеше на Десислава или пък някоя от тях на Ивана. Никоя нямаше да може да изпъкне без да е показала индивидуалност.

 

Така е. Това е като с братът на Меди - Саби. Визуално и певчески е пълно копие на брат си - никаква индивидуалност, в същото време няма никакъв успех. Защо ли? 

Габриела имаше успех с първите две песни, доста хора я знаеха, третата й е флоп, но се вижда как искат да я правят женската версия на Меди... Дано не я опропастят, защото има хляб в нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин просто гледа бърза печалба, не бъдете наивни.

В пъти по-евтино е да им прави сборни проекти, вместо да ги мъчи поотделно.

Същевременно не смятам, че някой от неговите изпълнители има шанс да е величина ниво Галена или Преслава, например.

От след тях излезлите изпълнители само Меди е стабилен индивидуален изпълнител, който успя да изпъкне.

 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Mousie каза:

Така е. Това е като с братът на Меди - Саби. Визуално и певчески е пълно копие на брат си - никаква индивидуалност, в същото време няма никакъв успех. Защо ли? 

Габриела имаше успех с първите две песни, доста хора я знаеха, третата й е флоп, но се вижда как искат да я правят женската версия на Меди... Дано не я опропастят, защото има хляб в нея.

Ама при Саби наистина здраво зацикля формулата да е като клонинг на Меди. 😄А и на Габриела всичко до сега й е толкова изтъркано като звучене, че няма на къде - пълен контраст с нейното излъчване на добро, пеещо момиче с потенциал. Но не само в тази компания е така. Не виждат ли, че не може само с едно и също?

Алфа все пак са доста по-добре от компанията на Меди. Направиха си не един хит, разпознаваеми си станаха като имена поне из чалга средите. Мисля, че това им е максимума като се има предвид за кой дял от българите работят.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Десита получава поздрави от Рут Колева, която от години вдига скандали на новата генерация певици като Гери Никол. Вероятно с това стори пак се опитва да забърка Гера и Тита като бездарни.

16E00711-3D05-4E17-8E37-CDCC7B721699.jpeg

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Ама при Саби наистина здраво зацикля формулата да е като клонинг на Меди. 😄А и на Габриела всичко до сега й е толкова изтъркано като звучене, че няма на къде - пълен контраст с нейното излъчване на добро, пеещо момиче с потенциал. Но не само в тази компания е така. Не виждат ли, че не може само с едно и също?

Алфа все пак са доста по-добре от компанията на Меди. Направиха си не един хит, разпознаваеми си станаха като имена поне из чалга средите. Мисля, че това им е максимума като се има предвид за кой дял от българите работят.

Така е за всичко написано. Лейбълът на Меди скоро ще стане на година, а стои като доста недоразвит. Алфа за първата си година имаха “Боже мой” и “Излъжи ме”. Аз мисля, че могат и още от Алфа, но трябва да разнообразят композиторите и да си развият индивидуалността.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , SG каза:

Може би ще шокирам всички, но тази година на нея най-много съм й слушал Нашата т.е не баш песен с акцент на Лидия. И в другите песнички има нещо приятно, в началото може би са ме кефили повече, но като цяло въобще не се доближават до разни други от минали години.

Мен определено ме шокираш как изобщо обръщаш внимание на тройниците на Маман, а най-слушана не е минимум Парти животни или поне Мъже милярди ... 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Каналът на Алфа мюзик за последните 12 месеца е качил 16 песни с общо 57М.

За сравнение, каналът на Галена за последните 12 месеца има само 3 клипове, с общо 67М. 🤭

  • Like 1
  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Lelqtian каза:

Мен определено ме шокираш как изобщо обръщаш внимание на тройниците на Маман, а най-слушана не е минимум Парти животни или поне Мъже милярди ... 

 

Еее как можа да си помислиш, че ще мина без Доня Десс, тя си е абонирана за тази класация дори когато ме дразни. Симона ми е най-слушана от младите имена, но РомиСлава ми е най-слушана изобщо, а Токсичен и Мъже милиарди са ми ТОПа. Единствено Яко Шотовете не съм ги слушал и един път по тези платформи, защото за тях е от значителна необходимост да се изживеят в YouTube заедно с видеото.:heart:

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...