Jump to content


Ваня - Love Mashup


Препоръчани коментари

Песните ги пее така еднакво/равно, сякаш това не е машъп. Малко тоналност да сменяше или поне някъв преход да имаше, да се разбира че пее няколко песни 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като видях покъртителният й фейс и че няма Гергана в плейлиста, веднага го спрях. Не е Великова, че да заслужава 3 минути от деня ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубави песни е подбрала, но изпяването е толкова еднотипно и без никакво чувство, че втори път няма да си я пусна. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много харесвам Ваня и добри песни е подбрала, гласът й е много приятен, но изпяването е съвсем еднотипно, равно, все едно пее една песен.... Ще кажеш, че се не са 5..... Иначе самия микс, песни като "Липсваш ми" на Тони Дачева, "Ако има Бог" на Моника, "И плачат и богатите" са изненада за мен, интересно решение. Просто ако има следващ нека малко повече се постарае за изпяването, защото напоследък пуска неща които са доста слаби, а като си спомня, че когато се появи с "Пробвай се с друга" от раз ме грабна и ми беше една от любимките..... и пускаше хит след хит, но вече в Пайнер нещата вървяха все по-надолу.... да се стегне.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , DevilWish каза:

Много харесвам Ваня и добри песни е подбрала, гласът й е много приятен, но изпяването е съвсем еднотипно, равно, все едно пее една песен.... Ще кажеш, че се не са 5..... Иначе самия микс, песни като "Липсваш ми" на Тони Дачева, "Ако има Бог" на Моника, "И плачат и богатите" са изненада за мен, интересно решение. Просто ако има следващ нека малко повече се постарае за изпяването, защото напоследък пуска неща които са доста слаби, а като си спомня, че когато се появи с "Пробвай се с друга" от раз ме грабна и ми беше една от любимките..... и пускаше хит след хит, но вече в Пайнер нещата вървяха все по-надолу.... да се стегне.

По добре да минем и без следваща мушама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...