Jump to content


Айван - Моето сърце не е хотел


Препоръчани коментари

преди 4 часа , stereoto_ каза:

Хубава е! ❤️  

Наси настроение като тази песен! 

 

 

Веднага се сетих за тази песен на Анелия! Прекрасна е! ❤️ Иначе Айван не мога да го възприема..... Да, пее момчето, но тази песен наистина трябваше да я изпълнява жена. Може би няма да е лошо да направи пак песни на Анелия и Емилия, а защо не и друг популярен изпълнител? Истината е, че ще ми е интересно да чуя песни на Преслава и по-актуалните от него. Пак ще спомена Гергана, но дано се реши и започне да прави песни! Токича може да е стимул да се върне на сцената!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия барабани ли, какво е не знам, ударните - същите като в интрото и в бриджа на "Феникс". :D  Всъщност той ги е ползвал тия ударни в 923369 песни на Гера и Анелия.

На Айвън парчетата сигурно са извадени от купчината с готови песни от 2002-2004г. И гледа да ги пласира човека, няма лошо, тя модата се върти. 

 

Дефектът му с Ш-то е ужасен и става неслушаемо. Иначе не е зле песента, като за 2005-2006-та.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ана ако я беше изпяла всички щяха да си помислят, че е стара нейна песен, а не нова :D

Очаквах Токича да ползва нещо ново, а той май на стари лаври ще се възражда :D Все едно си пази семплите от онези времена когато правеше хитовете на Гера и Ана и ги пуска на ново, не сме 2006-та баце :D Очаквах някви яки китари, нещо брутално, Драганински еволюира доста добра спрямо него.

Тоя пееерас въобще не е за там!

Предната песен като музика е по-добра, ама ми напомня на някоя стара :D

 

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много дълго е седял пред компа и е заучил движенията им с ръцете, косите. :D

 

 

Добре, че още не хвърля къчове като на Гергана, може би е заради телосложението му и е по-трудно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, FolkEmpire каза:

Очаквах Токича да ползва нещо ново, а той май на стари лаври ще се възражда :D 

Ти пък, той във всички трейлъри за лейбъла в инстаграм го изкара на гърба на вокалните семпли на Гергана и Анелия

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , FolkEmpire каза:

Ана ако я беше изпяла всички щяха да си помислят, че е стара нейна песен, а не нова :D

Очаквах Токича да ползва нещо ново, а той май на стари лаври ще се възражда :D Все едно си пази семплите от онези времена когато правеше хитовете на Гера и Ана и ги пуска на ново, не сме 2006-та баце :D Очаквах някви яки китари, нещо брутално, Драганински еволюира доста добра спрямо него.

Тоя пееерас въобще не е за там!

Предната песен като музика е по-добра, ама ми напомня на някоя стара :D

Не мисджендървай леличката! Не е виновна че пак е нямало мънгизи за съгласна на лесбо сцени моделка ... 

 

преди 22 часа , asylum каза:

Много е добре всичко, но едва ли ще се забележи. 

А можеше. На църква ми бие тоя интериор, но госпожата е облечена ... поне на камбанарията да се беше покатерила! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Токича се завърна с клишираните си песни и текстове. Къде всъщност беше всичките тези години?

Хайван има някакъв глас, но с твзи визия на учителка по литература в гимназиален курс няма да стане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...