Jump to content



Преслава - Мълчете си


Препоръчани коментари

Шедьовър!

Най-доброто от Преслава след "Пиян" и "Да гори в любов" .

Дано и дойде акъла, да работи повече с Драганински, да прави повече различни песни, такива с рок звучене, дори и да не са винаги хит, с топ гледания, ей така за престиж. 

Клипа също много ми хареса, ако и кадрите с вълните бяха малко по-добре изпипани щеше да е 6+.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ! Кралица!:heart: Точно в драматичните солови песни й е силата, още повече, че парчето е на Драганински. :1000(33): Клипът също е добър, постарали са се. Наистина Прес изпраща една нелоша година - 2 топ солови балади и 2 компромисни дуетни комерса. "Добре си изигра картите". :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чух я песента. Не е лоша, но... като ще е балада, Преслава може да изкара повече тяга и драматизъм. Преди малко чух "Не съм ангел". Ами то още от началото те разтърсва. Последната такава балада беше " Ако утре ме губиш". Но явно със загуба на самоличността външно се губи и самоличността в звученето. Кой знае сега още колко време ще мине до следваща балада...

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 27.11.2022 г. от 21:58, DarkChild каза:

Тогава беше световната финансова криза, мари.

Да, но жилищата бяха евтини! Имаше и газова криза в тоя период, но пък тогава ни пуснаха в дървена ваканция!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...