Jump to content



Преслава - Мълчете си


Препоръчани коментари

музика: Велислав Драганински
текст: Росен Димитров
аранжимент: Велислава Драганински
режисьор, сценарист: Николай Скерлев
оператор: Николай Скерлев

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е зле, но малко измъчена работа ми се струва, или поне такова ми е първото впечатление. Типична Преславова балада, има и по-хубави. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм очаквал типична за нея балада. Много е добра! Клипът също е хубав. Доволен съм от Преслава, изненада ме много приятно. Песен която напомня на старите. ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мдам, слабичко и клиширано. Нещо се поизтъркват нещата на Преслава напоследък. Прилича на "Право на влюбване", а малко и на "Ако утре ме губиш". Няма да е голям хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа е топ, но песента наистина не ме грабна. На някои места не ми хареса обработката на гласа ѝ.

Някак не усещам чувството за нещастна любов в изпяването ѝ както в песни като “Беден в сърцето”.

Може би по-скоро трябва да пробва с по-закачливи песни като Дяволско Желание, от колкото мелодрами.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 0.33 сякащ някой е забравил да си спре звука на скайп-а и получи съобщение. хахаха

Слабо!

Чакам Глория и Галена.

Редактирано от Mira
Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми, въпреки приликата с двете й по-стари песни, споменати горе.

Песента заслужаваше по-яко видео, това е леко слабичко като декори и ефекти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текстът не пасва. Припевът е като съшит колкото да има някакъв. 

И каква е тая одежда... перушинеста.

 

Като видео е една идея по-добре от повечето на Преслава, но графиките отдалеч личат, че са зелен екран :D Малко е 99 година положението. 

Слабо ми е за Преслава. Не вярвам да мине и 2 млн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добра е песента, ще се слуша. За клипа не знам от къде имате очаквания, след като си ги знаем клиповете на Преслава. 😀 Като за нея клипа е чудесен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яко аранжиментче с китарки :) Ооо Драганински то за това :)

Айде малко почивка с мазните гИбеци и дрънчащи тенекии, малко и качество да има :)

 

  

преди 2 часа , Mira каза:

На 0.33 сякащ някой е забравил да си спре звука на скайп-а и получи съобщение. хахаха

Слабо!

Чакам Глория и Галена.

К'ъв скайп, к'ви 5 лева? чува се отсвир на китара в десния аудио канал :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пикня, както винаги от 2019 насам. Също като тази със Софи, не я изтърпях цялата. текста е мн неадекватен на първо място, а на второ е странно подреден, сякаш аз съм структурирал тая песен. Закривай!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Адмирирам факта, че Преслава най-накрая пуска авторска балада, което не се бе случвало от 2014 година. 
Изключително силни и въздействащи куплети. Припевът обаче ми идва слаб, не знам защо. И текстът нещо ми куца на припева, изпълнението също. Някак си, гласът на Преслава тук специално не ми въздейства така, както обикновено.

Адмирации и за клипа. Като за Преслава е силен и по-различен от стандартните ТВ версии. Радвам се, че все пак се старае да се пречупва по някакъв начин, въпреки че другия път дано да експериментира още повече.

Гласът и тук ми е страшно различен, променен и не толкова въздействащ. Музиката не е лоша, но Драганински е правил и по-добри песни за нея със сигурност. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпяването е на ниво, както обичайно. Но много ме дразнят текстове, където лирическата героиня се опитва да рационализира грубото отношение на половинката си. Няма по-досаден троуп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...