Jump to content


РУМИНА х МУТИ - Още те искам


Препоръчани коментари

:D :D :D :D :D :D ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА :D :D :D :D :D :D 
Стойките на Румина...... толкова изкуствено и смешно, никога не е било! Какво се случва с нея? Що така преиграва? Много се смях! А Мути - просто давам Mute защото ми е една още по-дебела версия на Крум външно, като глас нищо ново, нищо различно. Няма я тая Румина от Жестоко и Нека позная.... сега са някакви муцуни, стойки, цупки. Какво й става на тая жена? Да се вземе в ръце! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък ми харесва стила на Биолчев, точно все е слушам нещо от преди 12-13 години. Същото е и с новата на Теодора. Хвърля ме в ретро вълна от онези години и ми харесва но пък е и ново и интересно.

Вокалчето след първата част на Мути е интересно. На мен ми допадна. Румина е готина и не е мръднала изобщо, вярно малко прекалява с преиграването но не е само тя. Бони е същата с ръцете, чак става смешно. Ама това пък им е чара, какво... 

Липсва стила на Биолчев, определено. Напоследък освен Ганев и Асенов друго няма, по едно време пък преди случката с Денис само Пашев звучеше... те са 2-3 композитора и накрая всичко става еднакво. Хубаво е да се включват такива мелодии, дори и да звучат като ретро. Разнообразяват пеизажа.

Ретро ама поздравите по Фен са хит предаване, Пайнер-а буквално е на командно дишане...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз харесвам стила на Биолчев и с Румина имат няколко попадения. Тук обаче, нещо не се е получил и клипа, и тоя Мути...и Румина май е напълняла доста...

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя Мути може на Mute да го сложим, че много мучи като крава :D

FEN TV нещо отскоро не си обработват клиповете като хората и правят някакъв гаден копрес на звука все едно съм и пуснал еквилайзер :D И Румина много съска ужасно е.. иссСССскам :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...