Jump to content


Зори Андреева и Супер Саш – Жалкар


Препоръчани коментари

музика: Деян Асенов

текст: Александър Попов и Петър Петров

аранжимент: Деян Асенов

режисьор и сценарист: Людмил Иларионов - Люси

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги съм се чудел, колко тъп трябва да си за да се появиш в тотално различни визии в дебютния си проект при положение, че никой не те знае и никой няма и с какво да те запомни след тия 3-4 минути песновка. Руса ли си, черна ли си на какво приличаш изобщо... Ротвайлера има 10 пъти по-поносима физиономия. 

Направо са отвратителни вече тия "певици" по един калъп правени всички - еднакъв нос, зъби на Мегз, изкуствени коси, повръщам. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-хубавото от целия този проект е ИСТИНАТА, която казва на Супер ШаШ! Жалкар! Точно така! Да вземе да послуша по-умната си колежка и да спре с пеенето, че е голям жалкар! А песента е пълно демоде! Прави се на Златка Димитрова ли тая? Нито гласът ми харесва, нито песента! Когато пее кучки усеща ли се, че кучето е от мъжкия пол? :D 
Поздрав, мила!

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зорка се чудила какво да почне да работи и решила, че иска да е лъскава певица в Пайнер. Според мен да пробва за касиерка в някое Аванти, ще бъде по-полезна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, pacho каза:

Зорка се чудила какво да почне да работи и решила, че иска да е лъскава певица в Пайнер. Според мен да пробва за касиерка в някое Аванти, ще бъде по-полезна.

Няма да е това. Певици в Пайнер отдавна няма, ма само с лъскане няма да стане, а с това нейно пеене още по-малко ;))

Видяла как всичките колежки от най-древната професия си плащат по рекламна тарифа на Планета Курник, та се наредила и тая. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя е тая , защо скимти и защо имитира черната Златка? 

Какъв е тоя препариран фейс, прилича на средно между Златка Димитрова (черната) и Луна на младини...

Не трябваше да се снима с ротвайлера, той е по-симпатичен и пропастта става по-голяма...

Съчувствам на животното. Кучето не заслужава това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двамата жалкари мъчещи се да натрупат малко популярност, двама некадърници с малко пари! Единия фъфли и квичи като заколено гей прасе, а тая мучи на дърт пръч! На ти джендъри :D

Тенекийката няма да я коментирам, ясна е, ужасен аранжимент както винаги! Не знам как може да има такива нерви тоя хем да прави такива шитни и на тия гласовете им да ги търпи докато ги обработва абе пълен ужас! Явно има фетиш Дидко към такива извращения!

Горкото кученце, за статуя го взели там!

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...