Jump to content


Десита - Като куче


Препоръчани коментари

Песента леко летаргична за концепцията и клипа, които представя. Не е лоша, но не се различава от останалите песни на Десита. "Първият" беше по-добра.

Визуално ми е най-красивата и приятна от новите имена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо.... "куче"-то не стои добре в този контекст, а те чак така кръстили песента. А включително и бездомните кучето се водят на глутници много често, така че "като куче сам лягай си" пак не ми звучи добре. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Нещо.... "куче"-то не стои добре в този контекст, а те чак така кръстили песента. А включително и бездомните кучето се водят на глутници много често, така че "като куче сам лягай си" пак не ми звучи добре. 

По-добре да беше взела някой голдън ретривър, добермана на такава ревлива песен не се вписва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За музиката и текста който сама си е писала браво! Силна е! Самата песен е хубава, макар, да не се различава от другите и песни с нещо повече. Видеото можеше да е по-добро, не ми харесва. Последната визия с бялата блуза е добра и до там! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина песента им много хубава браво на Десита.
Но смята че песента няма да има успех защото до каквото се докосне Асенов и го съсипва и разваля и така евтиното излиза скъпо та той този пуска по 10 песни на месец който за нищо не стават това разбира се е моето мнение за него.
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На тенекията как му засича пианото на 0:11 :D

Това някакъв кавър на песента на педАдам ли?

Много гадно смесване на гласовете на Гейлин и Деска на 2:42 все едно някъв тенекиено вокал се чува :D

Всички като тръгнат по една линия и почват да правят една и съща песен и почват всички да се изтъркват, Симон, Адам, сега Деса...

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , DevilWish каза:

За музиката и текста който сама си е писала браво! Силна е! Самата песен е хубава, макар, да не се различава от другите и песни с нещо повече. Видеото можеше да е по-добро, не ми харесва. Последната визия с бялата блуза е добра и до там! 

Мда, аз ако бях натворил тая гениална рима, като от третокласник, на "виновен" с ... "виновен" щеше да ме е срам, но бившата Цомба явно е оперирана от такива чувства ;) Направо да я награждават с Нобелова награда за литература за това произведение. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Lelqtian каза:

Мда, аз ако бях натворил тая гениална рима, като от третокласник, на "виновен" с ... "виновен" щеше да ме е срам, но бившата Цомба явно е оперирана от такива чувства ;) Направо да я награждават с Нобелова награда за литература за това произведение. 

Тя едва ли е търсила някаква рима в това, целта е да вселява чувство за вина тука 😁 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...