Jump to content


Диона - Завоя


Препоръчани коментари

Харесвам някои песни на Диона, обаче това се дублира толкова с повече от песните й, клипът даже е по-слаб от всичките! Тази визия с плитките колко пъти ще я гледаме вече? Текста е ужасен - карам пияна! Айде, стига бе! Малко да беше сменила! В опитите си да е интересна доста е прекалила! Омръзна ми да слушам еднакви песни от нея. Най-добра си остава Любовница и Филмарка! Всичко друго се слива с това!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хареса ми донякъде, въпреки че наистина песните ѝ след Алфа са почти идентични.

Всъщност не съм сигурен дали може да направи по-мелодична песен защото гласът ѝ е доста лимитиран. Със сигурност трябва да спре с Асенов и да пробва пак със Snowmuzik и Ганев.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Хареса ми донякъде, въпреки че наистина песните ѝ след Алфа са почти идентични.

Всъщност не съм сигурен дали може да направи по-мелодична песен защото гласът ѝ е доста лимитиран. Със сигурност трябва да спре с Асенов и да пробва пак със Snowmuzik и Ганев.

 

Преди време не знам дали съм гледал или мозъкът ми си въобразява, бях чул Диона да пее ВНЛ и доста и подхождаше. И сега като се опитам да си я представя как я пее сякаш подобна песен ще и пасне

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен е направена с толкова много ефекти за се замажат минусите който са вокални.
Време е Асенов на си наеме човек който наистина разбира от мастеринг ако мисли да се развива за напред. Защото най много песни пуска той.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Аааааааааа, сериозно ме зариби ! Все едно от пола! Диона е истинска КЛЕОПАТРА! ❤️ 
Супер песна!!!! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...