Jump to content



Камелия- Всичко дадох


Препоръчани коментари

Тъпа и безсмислена песен, а тука ще обсъждате на Глория, че не струвала....

И Кама докога ще ги пее с това звучене, подкарала го е от 3-4 години и върти една и съща плоча. Тесктът е 2 стотинки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скучно. Двама непознати беше разчупена и нестандартна за Камелия, а това даже и Доника не би го пуснала.

В песента просто липсва заряд - и в мелодията, и в изпяването.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Eми/Счети, купувам ти билет за Метро автобус и право към Цариград да влезеш в крак с музикалните тенденции! Кака ти Нина сложи чая да ти обясни как стои дереджето.

 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що така свали нивото тая жена? Че тя в Пайнер правеше къде по-качествени проекти. А сега  правата са си нейни, прибира целия хонорар... И накрая това 🫤

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, HIStory каза:

Що така свали нивото тая жена? Че тя в Пайнер правеше къде по-качествени проекти. А сега  правата са си нейни, прибира целия хонорар... И накрая това 🫤

Всички са свалили нивото отдавна. Не знам защо никой не го отбелязва. Повечето клипове са като тв версии. И поощрявам това всъщност. Излишна инвестиция! Кой ти гледа клипове в днешно време, камо ли повече от половин път...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За първи път от толкова време насам, въпреки пластичната операция на носа, сякаш се забелязва излъчването на онази Камелия, която помня отпреди....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е много приятна и в същото време има нещо доста нахакано в нея. Камелия е супер яка мацка на тази възраст, но не знам как е възможна чак такава прилика с Емилия. Видеото бива, но ми липсват високобюджетните идейни проекти, с които разцепваше жанра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво става бе, Кама след Пашев нещо не й се получава. Нито клипове, нито песни...

  

преди 17 минути, xroflx9 каза:

Оф,аман от тоя Люси и малоумните му клипове. Не мога да повярвам,че точно Кама е една от малкото,които още работят с него.

Прасчо е гладен няма как :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

Тъпа и безсмислена песен, а тука ще обсъждате на Глория, че не струвала....

И Кама докога ще ги пее с това звучене, подкарала го е от 3-4 години и върти една и съща плоча. Тесктът е 2 стотинки.

Тъпа и безнислена е песента на Гюрга! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Така ми го наби", "зная казваше тииииииииии.... че Отзад не боли"! :D :D :D Камелия много ме кефи с тия фрази! (rofl) Сигурно идеята за тази фраза е била нейна! :D  Песента не е толкова лоша! Разбира се, че "Двама непознати" е по-яка ама и тази бива, време беше да бъде по-продуктивна! Тази година цели 3 песни, да не повярваш! Клипът... използва ли са локацията от "Големи думи" на Райна, не се сещам дали след нея друг е снимал там. Иначе имиджов, готин клип, яка е Камелия. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъпа е, баба Курнелия се изложи и тя. Да си пее старите песни и да се не занимава вече. Текста и тук като при Глория е потрес, не знам как не се усещат и двете. Дали са фира яко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, DevilWish каза:

Клипът... използва ли са локацията от "Големи думи" на Райна, не се сещам дали след нея друг е снимал там.

Джордан също е снимал 2 клипа на същото място:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами песента си е на ниво като за новобранец в тази свера текста е слаб музиката и мелодията ги няма както и динамиката е на едно никакво ако щея карат тъка всички по добре да пускат по песен на година но да е смислена и да има заряд и да е хитова.  Меди пя с подобен текст радвате това че ми го наби  и сега Камелия и тя така ми го наби. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшно разочарование. На същото място са снимани “Големи думи”, “Вътре в мен” на Райна, “Дяволска любов” на Глория, тези по-горе споменатите и още поне една дузина чалга клипове. Но майната му на клипа - да, страшно слаб като за Камелия. Хубаво, че са бруталните визии, една от които (тази с бялата отливка), Емилия я беше снимала, като беше бременна преди година мисля. 
Ок - снимай на същото място, но го покажи по различен начин. Люси направо си е оставил ръцете. 

Песента е леш. Едно, че звучи супер приглушено, все едно е демо, а и Кама я е изпяла бая кофти. Текстът е на ниво Стилиян, Джамайката, Адриана. И това ми било голяма звезда? Как е възможно да се стигне да пее такива простотии? Страх ли има, че ако не пее песни на жаргон ще бъде отхвърлена от днешните тийнове?

Какво стана с банановата кора по която Преслава се е пуснала с комерсите, за която Кама години наред я обвиняваше? А за безсмилените чекии, които пускаше Ивана едно време? Ми тази песен сега си е в абсолютно същата стилистика. Музиката и самото изкуство като цяло тук са отсъстващи. Язък и за големите претенции. 
“Двама непознати” и “План Б” от тази година, са пак комерсиални, но елегантно поднесени, а това тук вече си граничи с вулгаризъм.

И да! 100 пъти предпочитам да слушам последните уж клиширани песни на Райна и Глория, отколкото това чудо на чудесата…

Жалко, че явно е зарязала “На прага на сърцето ми” и няма да види бях свят, за сметка на подобни бълвочи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо новотарско тук в тази, която навремето беше новатор и задаваше нови тенденции. Поредно клише и пестене на средства от страна на Камелия. Защо изобщо се напъваш, пей си Луда по тебе и Ти си.., няма нужда да се излагаш с тия еднодневки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , FolkEmpire каза:

Какво става бе, Кама след Пашев нещо не й се получава. Нито клипове, нито песни...

  

То стила на тази песен все едно слушаш евтин Пашев... Дани Димитров има потенциал явно гледат да го избутат засега, понеже е нов в жанра и има клиширано звучене

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не става. Пак песен без посока, но по-бърза от на Гюра. Нито се запомня, нито да я запееш.

Устата й е станала огромна. Като някаква бездънна УРВА.

Клипът - нищо особено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не й отива такъв текст. Музика - скука. Изпълнение - грубо.Гласът не пасва с мелодията. Звучат неестествено в комбинация. Доста слабо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко си дала, но не и за този проект. Всъщност мелодията е зарибяваща, но това с така ми то наби ту чийп, а и дори след обработка явно гласеца на чипровската вече съвсем е кофти щом се чува и на запис.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има нещо зарибяващо в парчето. Не знам какво е, но не са текстът и изпълнението. Нещо в стил "Неповторим" щеше да е добре. В клипа е секси, което пак не е малко за тези години.

Направила е достатъчно комерси напоследък - мисля, че най-накрая трябва да пусне това "На прага на сърцето ми".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...