Jump to content

Глория - Кадифе, 2022


Препоръчани коментари

Топ, топ.... както трябва да си е.

Видеото е семпло, изчистено, особено за ходилите в Рим е голямо удоволствие да гледат, кадрите от монумента на Виктор Емануил са страхотни. За сметка на това студийните са пълна 0, жалко за яките визии там. Този оператор хич не е усетил песента, не е гледал и кадрите от Рим, щеше иначе да разбере, че няма да си ходят. Какво я мята тая камера, все едно гледам клиповете от "За добро или зло". Трябваше да завържат лек сюжет с мъжа в Рим. Добре, че е намесена Александрина Валенти - ще спасява положението, дано работят още.

Парчето ми е като "Ако те няма", супер лежерно и приятно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може бе майна?

Незапеваемо, провлачено и скучно.

Движиш се по ръба, кубче лед и тн 😀😀😀😀

Това наистина е много тъжно! 
 

В стремежа си да е нещо оригинално имаме нищо не струваща мелодия с абсолютно безсмислен текст 😀

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко горе избързах с коментара, куплетите куцат, много разказвателно и без особена идея, но рефренът е супер и се набива. :D Абе, то винаги ще има какво да се желае, това е ясно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък много ми хареса. И клип, и песен този път страшно много ме изкефиха. Различна е песента, а накрая е супер въздействаща кулминацията. Радвам се, че е заложила на различен режисьор - личи си различния почерк.

Това не е песен за масите и няма как да се оцени от абсолютно всички. Вокалите на Сима ме дразнят… 

Ослепителна Глория в клипа! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Гальо каза:

Не знам дали на някой сериозно му харесва това. Не знам дали съществува по-скучен и безинтересен изпълнител 

Аз много я харесвам, само требе се накарам да я чуя докрая. Ще стана Кадифе, което направо ще се посере (от кеф разбира се). 

@DarkChild не се стеснявай душа, кажи няколко думи за новия хит. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че е различна песента никой не може да оспори. Има и добрите моменти, но като цяло Адски провлачено наистина, само припева става. Трябват доста шансове да се датат на тази песен за да може в по-голяма дълбочина да се чуе песента и да се намерят хубавите моменти. Слушателя вече е научен да бъде твърде повърхностен. Признавам си, че ако не харесвах по принцип Глория тези шансове не бих ги дал за това парче. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Леля ви е подчертала деколтето. Такива пижамени рокли са нови в гардероба й. Нямах нерви да гледам цялото "нещо", имаше ли диван?

Иначе правилно е казала, че вдига нивото. Предната й самостоятелна песен никой не помни, че съществува.

Има щипка различие в музиката, но както винаги изпяването и текстът миришат на нафталин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента всъщност е доста добра, просто постановката на пеене на Глория както винаги ни изпраща при кубчетата лед. :D Но мисля, че категорично е най-доброто от нея след "Любовта настоява".

Жалко, че, както предположих, е изхабила потенциала на тези невероятни локации, за да размята обичайните коси и муцки сред тях. Но пък заснемането е наистина добро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , GSA каза:

 

Това не е песен за масите и няма как да се оцени от абсолютно всички. Вокалите на Сима ме дразнят… 

 

То щото песните й от последните 15 години са любими на публиката и ги слуша цялата държава...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

То щото песните й от последните 15 години са любими на публиката и ги слуша цялата държава...

Кой го е твърдял това или пак правим свободни съчинения?

Песента е по-некомерсиална в сравнение с дуета със Стораро. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Аз много я харесвам, само требе се накарам да я чуя докрая. Ще стана Кадифе, което направо ще се посере (от кеф разбира се). 

@DarkChild не се стеснявай душа, кажи няколко думи за новия хит. 

Като я чуя, ще ти кажа. Сега нямам желание 😤

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, чух я. Отдавна не е имало такава песен, която просто няма никаква посока. Не отива наникъде. Сложили са ударен аранжимент накрая, но то мелодията като не струва...Все едно да посипеш пудра захар на лайно.

Клипът, обаче, е изненадващо хубав. Не мирише на евтино. Изключвам дежурните кифленски кадри с позирането пред стената, както и кълченето около мъжа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво слайдшоу е направила със снимки от екскурзията до Рим. Обаче е време да научи някоя нова чупка и стойка, не може вече коя петилетка, роклите различни, а позите едни и същи????? На нищо не прилича това.

От тая гледна точка не виждам защо се коментира музикалното оформление, все едно някой се вълнува, снимките, роклите и чупките са акцента. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Lelqtian каза:

Хубаво слайдшоу е направила със снимки от екскурзията до Рим. Обаче е време да научи някоя нова чупка и стойка, не може вече коя петилетка, роклите различни, а позите едни и същи????? На нищо не прилича това.

От тая гледна точка не виждам защо се коментира музикалното оформление, все едно някой се вълнува, снимките, роклите и чупките са акцента. 

Трудно се научава старо куче на нови номера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смесването е леко кофти, музиката горе долу звучи ок, но когато се включат вокалите й и все едно е записвана през кабинка за телефони.

Най-добрите момента от песента 2:51 и 3:51 и до там.

На моменти клипа все едно е сниман с телефон :D

Визията й с цайсите в бели рамки ми напомня от тук:

 

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...