Jump to content


Меди - Извинявай


Препоръчани коментари

Много са ми еднотипни и скучни песните му. А той ми е винаги много лигав и мазен.

Дадох шанс на песента, но нито запомних нещо от нея, нито ми се прииска да я чуя пак - както по-голямата част от неговата дискография.

Не знам, не виждам какво му е толкова различно и артистично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Много са ми еднотипни и скучни песните му. А той ми е винаги много лигав и мазен.

Дадох шанс на песента, но нито запомних нещо от нея, нито ми се прииска да я чуя пак - както по-голямата част от неговата дискография.

Не знам, не виждам какво му е толкова различно и артистично.

Как няма да ти е мазен? Нали е мангал. 

П. С. Песента не е нищо особено. Следващата моля

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава музика, но тоя отсвир ми е същия от Да си тук, и очаквах да запее пак тая песен :D

Мъдьо намери си някоя муза, че си забил на едно място :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятна е песента, но сме я слушали вече - някакъв машъп от "Да си тук",  баладите на Стораро и Соня Немска от едно време дори. Ако нямаше такава прилика, можеше наистина този екип да направи много по-музикантско парче. Хареса ми по-разчупеното изпяване на песента и аранжимента. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, може ли тази Мариета във всеки текст да пише за копелета? Хич не се връзва в тази уж балада. Скучна ми е песента. За пореден път твърдя, че на Меди върха му беше “Да си тук”. След това боксува на едно място и не става. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , lucellent каза:

Има хляб в Дани Димитров.

Да, много добри аранжименти и музика! Текста не е толкова лош, но не го харесвам и няма да си я пусна пак. Да я прави Галена, по ще става за слушане. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , GSA каза:

Ох, може ли тази Мариета във всеки текст да пише за копелета? Хич не се връзва в тази уж балада. Скучна ми е песента. За пореден път твърдя, че на Меди върха му беше “Да си тук”. След това боксува на едно място и не става. 

Значи Меди като пее за любов е буксуване,а лудата истеричка,на която си фен пее за лицемери в 100 песни е шедьовър? Толкова с това някой да те вземе насериозно🤡🤡🤡🤡🤡.

По темата: Да си тук е с по-силна мелодия,но и тази е много готина. Според мен трябваше да я пусне другия месец,но и сега предполагам,че ще е голям хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Меди както винаги въздейства с глас ... Баладата е страхотна, доста добре се е получило. Клипа също ми харесва. Ако някой може без проблем да превърне балада в хит, то това е Меди! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...