Jump to content

Поп-фолк скандали (ноември 2022)


Препоръчани коментари

Ами някои певици имат публика предимно от махлата дето ще предпочетат да дадат парите вместо за билет за концерт за нещо друго, то радио Веселина да пуснеш е безплатно. А за другите - и без това пеят по кръчми и дискотеки, кое ще те накара да слушаш някоя от тях в зала при условие, че вече сто пъти си я слушал в дискотеката? Голяма част от ходещите на Лили Иванова не ходят по дискотеки и логичто пълнят стадиони и зали. А Слави е феномен, изключение.

Апропо сега слушам Веселина и на мен ли ми се струва или в Турболенция Емилия пее "От България до РумЕния"? Може би сте го дискутирали миналата година, но винаги ми прави впечатление.

Редактирано от mihael
  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Fast каза:

Чудя се в кои други държави го има това само един-двама изпълнители да разпродават зали при действаща и жива музикална сцена. Наистина ли е толкова заседнало населението, че не могат да си отворят сърцата и за други певци? Ако не е Лили Иванова, ще бъде Слави Трифонов. Никакви среди положения. Става банално вече.

То все повече опира до добре изградена концепция в цялата кариера. Айде Лили и Слави наистина няма какво да ги коментираме, при тях е ясно, макар и втория да не сме го виждали след политическите сеири. Но далеч по-млади изпълнители дори без актуални хитове си градят основа за дълготрайна кариера само защото не се продават на бързата пара по клубовете. И дори не говоря за Любо Киров, който постепенно се превръща в новия Веселин Маринов без дори да има неговите хитове. А за баш млади певци на по има-няма и 30 години тип Михаела Филева, които хитове отдавна нямат, но поддържат успешна концертна дейност, издават и албуми и градят имидж. Същата работа и при една инак комерсиална Дара - всеки път като попадна на нейния албум някъде си се чудя приятно ли да ми е, тъжно ли да ми е като фен на чалгата. Дискове, плочи, специални колекционерски издания... имидж на същинска звезда. А любимките ни дето едно време всички припадаха по тях - в кръчмите, без амбиция за нищо друго освен да грабнат някоя и друга стотачка набързо, вероятно ни най-малко зацепващи, че бизнесът там няма да им пълни джобовете винаги.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, pacho каза:

Днес при Ники Кънчев имаше въпрос: "Каква е родствената връзка между Глория и Симона Загарова?" :D 

Участникът си беше научил урока.

Много лесно. Да бяха питали за Мария Загорова.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

Днес при Ники Кънчев имаше въпрос: "Каква е родствената връзка между Глория и Симона Загорова?" :D 

Участникът си беше научил урока.

Трябваше малко по-труден въпрос: Каква е родствената връзка между малкия син на Емануела и сина на Ариа

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Emanuela.Carey каза:

Трябваше малко по-труден въпрос: Каква е родствената връзка между малкия син на Емануела и сина на Ариа

Много някой е чувал за диАрия.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, DarkChild каза:

Много някой е чувал за диАрия.

Някои хора чуха покрай един скандал на бензиностанция с престрелка. Гостуваше при Лора Крумова. Личеше си видимата изнервеност на Ариа в присъствието на по-начетената от нея Лора.

Иначе посетителите на фолк клубовете си я знаят с няколкото й хита.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Balkandji1 каза:

Някои хора чуха покрай един скандал на бензиностанция с престрелка. Гостуваше при Лора Крумова. Личеше си видимата изнервеност на Ариа в присъствието на по-начетената от нея Лора.

Иначе посетителите на фолк клубовете си я знаят с няколкото й хита.

 

Тя не се притеснява само когато си бърше задника в пода.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , Emanuela.Carey каза:

Djena to have a concert in the Gersthofen

103ABC2B-CE93-4992-83A4-D007580D31C1.jpeg

Концерта е при нас в Аугсбург , а не Gersthofen! Със собственика аз поддържам връзка и бая резервирани маси има , дискотеката е на 2 етажа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , presi_fen! каза:

Концерта е при нас в Аугсбург , а не Gersthofen! Със собственика аз поддържам връзка и бая резервирани маси има , дискотеката е на 2 етажа.

При вас сигурно, а остана да направиш и консултация с някоя карта. Gersthofen е най-малкото точно до Аугсбург, та може да мине за квартал. 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Понеделник: Новата песен на Преслава с 68К по-малко от седмица след премиерата си

1. Фики - Чупки в кръста 131К

2. Софи Маринова и Преслава - Мангава тут 69К

3. Преслава - Мълчете си 68К

4. Меди - Извинявай 55К

5. Емилия и Галин - Алкохол 55К

-------

"Мълчете си" няма изгледи да стане масов хит. Дуетът на Емилия се оказва по-успешен от вторият й дует с Теофиков за тази година и вероятно ще го мине по гледания до края на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и тая Mangava tut има гледанията за тотален хит, а грам не се усеща като такъв. Само цигани ли я слушат пак :1000(29):

Фики тази година е тотален лидер, просто намаза здраво с тия два елементарни кавъра. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Danger. каза:

Тя и тая Mangava tut има гледанията за тотален хит, а грам не се усеща като такъв. Само цигани ли я слушат пак :1000(29):

 

Ами да, в Spotify копае дъното. Напусна топ 50 след 1-2 седмици, докато дуетът с Коцето примерно още си е там.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Danger. каза:

Тя и тая Mangava tut има гледанията за тотален хит, а грам не се усеща като такъв. Само цигани ли я слушат пак :1000(29):

Фики тази година е тотален лидер, просто намаза здраво с тия два елементарни кавъра. 

Много ясно, виж за какво увиване и чалми става въпрос в песента и клипа. Росмкият контигент вдига и рейтинга на хитовете на Фики, съмнявам се да имат такъв тотален успех в Spotify.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, NazzkO каза:

коги в края на годината се окаже, че имаш доста лош музикален вкус 🥹🥲

7B34A2F9-C5CE-42D0-A0AD-683002DB747B.jpeg

Забравяй ме и на мен ми е любимата песен за годината. Thunder и Няма драма и те.

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Забравяй ме и на мен ми е любимата песен за годината. Thunder и Няма драма и те.

Аз я бях позабравил напоследък, но като излезе имаше дни, в които само нея слушах 😀😀

И за да те спечеля тотално ти показвам и чарта на изпълнителите, макар че до скоро си бях дал дийзъра на още двама човека, та първто място сис сигурност не е само моя вина 😀😀😀

 

8B552A10-4ADA-4B55-BB83-CC5100BF6B20.jpeg

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сръбските нови имена продължават да предлагат разнообразие и интересни тематики, докато последните неща на Лидия и Десита са потрес по калъп.

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Willy каза:

Сръбските нови имена продължават да предлагат разнообразие и интересни тематики, докато последните неща на Лидия и Десита са потрес по калъп.

 

Чак разнообразно - същото се правеше в щатите и латинска америка преди 3-4 години

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...