Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2022)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Willy каза:

Като WtB е по-успешна от двата й дуета, а Еуфория от двете соло. Win win 

Еуфорията е по-яка от двете песнички на Преси, ама WtB ми е най-противната песен за годината.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

При Преслава винаги го има този момент, дори след първо слушане нещо да не ти допадне, то след няколко да те зариби. С този глас просто много въздейства. Дано се осъзнае и да работи повече с Драганински и да остави Ганев за малко…

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, BaGaBoNtIn каза:

При Преслава винаги го има този момент, дори след първо слушане нещо да не ти допадне, то след няколко да те зариби. С този глас просто много въздейства. Дано се осъзнае и да работи повече с Драганински и да остави Ганев за малко…

Да, даже се учудвам, че тази година и двете самостоятелни са балади. Но пък за всеки вкус по нещо. Вече забравих откога не беше правила балада, имаше нужда тя самата. Не мисля, че тази песен специално е правена да бъде голям хит, а защото знае, че хората искат нещо подобно на старите й балади. Дано направи и бързо парче от Драганински. Само да смени Росен Димитров за малко..... 

  • Haha 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Много я харесвам, още откакто започна с "Желание за грях". Симпатична е, има хубави песни.

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, DrAkO каза:

"Сега ше се излъчи това по телевизията, и Люси той ше ме "заобича" още повече, сигурна съм..."

За гримьори говорят ми се струва, не за режисьори.... :D

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , BobiTo каза:

Колежката само две песни, като дуета е ужасен,  не виждам амбиция тази година от нея. 

 

Колежката й с две песни, обаче са хитове и двете. Ужасен или не дуета стана хит. Еуфория също. 

Анелия колко хита има тази година и какви са й амбициите, освен да си продава дрешки в инснаграм? 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , WindWalkerMonk каза:

Но "от утре" е по - яка от всичко на Галка. 

Нали не харесваше баладите, що така сега? И вчера след като каза, че се шегуваш няма да ти се вържем. 😁

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Диона пусна 100 песни последните години и положението става все по-зле откъм интерес. 
Иначе, Преслава май не беше пускала 4 клипове в една година чак от 2015.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Stela каза:

 

Анелия колко хита има тази година и какви са й амбициите, освен да си продава дрешки в инснаграм? 

Стига де, момчето ги сравни защото и двете още са сред силните. Ани последно е била там когато изкара Зоопарк и Бръм, а то вече минаха 4 години. Тотално загуби интереса на меломаните, това че и с тази брутална песен не успя да направи голям хит го доказва. 

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Willy каза:

Стига де, момчето ги сравни защото и двете още са сред силните. Ани последно е била там когато изкара Зоопарк и Бръм, а то вече минаха 4 години. Тотално загуби интереса на меломаните, това че и с тази брутална песен не успя да направи голям хит го доказва. 

 

Ани готви топ хит с Тони Стораро! Ако трябва да пуска песни като wtb, да си ги спести.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, BobiTo каза:

Ани готви топ хит с Тони Стораро! Ако трябва да пуска песни като wtb, да си ги спести.

О ужас.

Преди месец качваше сторита от снимките на новия и клип, какво стана с него?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , pacho каза:

@Stela Виж, Еми Стамболова е била модерна преди дъщерята на Мадона. :D

 

Значи щерката на Мадона копира Еми. Еххх още тогава сме били модерниии. Еми ако сега беше се показала така щеше да е голяма сензация. 😁

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Стига де, момчето ги сравни защото и двете още са сред силните. Ани последно е била там когато изкара Зоопарк и Бръм, а то вече минаха 4 години. Тотално загуби интереса на меломаните, това че и с тази брутална песен не успя да направи голям хит го доказва. 

 

Той винаги използва момента за да захапе Галена. 

"Няма драма" много я слушах, и аз я харесвам, но уви не успя да се наложи. Последния и по-голям хит май е дуета с Денис? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , asylum каза:

Рени не харесва цялата тази работа. Ангажименти имала, участия, предавания след връщането си.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Нали не харесваше баладите, що така сега? И вчера след като каза, че се шегуваш няма да ти се вържем. 😁

 

От утре е банална, но Преслава я пее жестоко. Само заради това, на Галя харесвам песни тип "Пак ли" и "Криво ще ми е". Еуфория е яка, но не е моята песен. Не я слушам особено. Всъщност много слушах Галена тази година, но старите й песни - След 12, Криво ще ми е, Спри ме, Пак ли, Нищо общо. От новите ако има и 5 пъти да си пусна нещо, пак е много. 

  • Like 2
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...