Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2022)


Препоръчани коментари

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Тая е по яка! Аз и ти сме ВИП слушателите.0

Ревниви сме и не даваме други люде да ни слушат хитя! Хади бана гел бакалъм! 

преди 1 час, -A. каза:

@asylum & @WindWalkerMonk

Защо това видео не беше изпратено на Оскарите за най-добър късометражен филм? Между другото, видеото показва реалност - Цветлина наистина уби музикалната кариера на сестра си.

 

 

Гледал ли си нецензурираната версия? 

преди 21 минути, pacho каза:

Как така я е убила? Какво е направила? Тя изглежда много блага и добра, а Нина прилича да е много отракана.

За мен Нина е по-успешна. Цвета стана скромна в един момент, а Нина извади някой и друг хит след това, беше по-дейна. Сега покрай Турцията я позабравиха хората, уви. Но Цвета беше забравена отдавна. И двете са си добри певици иначе, имат успехи по ретро партита, механи и събори. Нината е по-модерна и обича да си прави експерименти - не залага на сигурното. 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , FikLena каза:

По-скъпо от Велинград за ЧНГ – Доминикана с Галена, Краси Радков и Фики

Лавина от коментари и колажи заля социалните мрежи през последните седмици за цената на апартамент от 11 500 лв. за Нова година във Велинград. Това, обаче, далеч не е най-скъпото предложение където платежоспособните българи ще могат да посрещнат 2023-а година.

https://novini.bg/bylgariya/obshtestvo/750137?fbclid=IwAR0urnxTRWt6tL0fXH2tkruIX_NMA4L9NY4Jw7YcCR3fF1328fV11I-fY-A

 

BArcelo-Bavaro-Punta-Cana2.jpeg

 

 

Вече си представих каква парвенющина ще бъде. Богатите или правещи се на такива в курорти за американската ниска до средна класа.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Just_Me каза:

Да, само че пее по механи, събори и подобни.

То такива с лопата да ги ринеш. Това не е кариера сравнено с това, което беше. Това си е обикновена работа.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Цветелина не е добре дошла в родния ми град. Изреди какви ли не села и паланки в Чалга до дупка, но петият по големина град не намери място там. От друга страна не искаме да се асоциираме с такива долни халтури.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

Цветелина не е добре дошла в родния ми град. Изреди какви ли не села и паланки в Чалга до дупка, но петият по големина град не намери място там. От друга страна не искаме да се асоциираме с такива долни халтури.

Много ми харесва центъра на Русе, но това сигурно си го чувал от доста посетители на града. Малката Виена ли му викаха? Много готин стил, архитектура и простор.

Само онзи квартал покрай пътя за Дунав мост ми изглеждаше много убит и не даваше добра визия на града за влизащите и излизащите от и към чужбина.

Знаеш ли, че тенденцията е до 10-15 години Стара Загора да изпревари Русе по население? Тъжно за град, който в пика си е бил 200К и е конкурирал Бургас. Съсипали са го.

----

@Stela

Галин не е правил реклама, купил е гледания и се измъква с тоя номер за рекламата. 400К за ден, пък на никой не е тръгнала на реклама.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Русе ми е любимият български град. Писнали са ми прехвалените София, Пловдив, Бургас... винаги водя чужденци в Руси и им харесва! Хората са топли, обслужването е добро, центърът е топ! Кой друг град има кафене на име "Лайното"!?

Руси е дало бая прими на попфолка - Гюрга, Яница, Ивена, Джина Стоева, Паола и други!

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Balkandji1 каза:

 

@Stela

Галин не е правил реклама, купил е гледания и се измъква с тоя номер за рекламата. 400К за ден, пък на никой не е тръгнала на реклама.

Възможно е, но аз съдя па скрийна, който качи

20221120_200209.jpg.aa36aa9a35fa66ad61223713e8ba30a8.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, asylum каза:

Русе ми е любимият български град. Писнали са ми прехвалените София, Пловдив, Бургас... винаги водя чужденци в Руси и им харесва! Хората са топли, обслужването е добро, центърът е топ! Кой друг град има кафене на име "Лайното"!?

Руси е дало бая прими на попфолка - Гюрга, Яница, Ивена, Джина Стоева, Паола и други!

Паола дъщерята на Преслава или Паола гъркинята? 😆

Пропусна Нела.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Balkandji1 каза:

Много ми харесва центъра на Русе, но това сигурно си го чувал от доста посетители на града. Малката Виена ли му викаха? Много готин стил, архитектура и простор.

Само онзи квартал покрай пътя за Дунав мост ми изглеждаше много убит и не даваше добра визия на града за влизащите и излизащите от и към чужбина.

Знаеш ли, че тенденцията е до 10-15 години Стара Загора да изпревари Русе по население? Тъжно за град, който в пика си е бил 200К и е конкурирал Бургас. Съсипали са го.

----

@Stela

Галин не е правил реклама, купил е гледания и се измъква с тоя номер за рекламата. 400К за ден, пък на никой не е тръгнала на реклама.

Градът винаги е бил мразен от комунистите. Иначе цяла Северна България е на доизживяване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DarkChild каза:

Градът винаги е бил мразен от комунистите. Иначе цяла Северна България е на доизживяване.

Хм...защо? Подозирам, че каквато и да е причината, може да се отнася и до моя роден град. Преди е бил русенска област.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много интересно снощи в ЕХЕ някво гей парти ли е имало та Галин е бил там? Гледам някво Берлин парти - знаем там какви клубове има най-масове, имайки предвид и сторитата на клуба - някви хора (момчета) облечени с кожени аксесоари, доста въпросително... Някой знае ли нещо :D

 

  • Haha 1
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

Русе ми е любимият български град. Писнали са ми прехвалените София, Пловдив, Бургас... винаги водя чужденци в Руси и им харесва! Хората са топли, обслужването е добро, центърът е топ! Кой друг град има кафене на име "Лайното"!?

Руси е дало бая прими на попфолка - Гюрга, Яница, Ивена, Джина Стоева, Паола и други!

“Чужденци”… да не би първото ти име да е Лоренцо?

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , omline каза:

Хм...защо? Подозирам, че каквато и да е причината, може да се отнася и до моя роден град. Преди е бил русенска област.

Прекалено буржоазно и европейско наследство.

За комунярите са били тачени малките градове и села, откъдето са дошли партизаните-диваци с имена като Тако и Цеко.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, DarkChild каза:

Къде е това място? Представи си да имаш сложени портрети на тези.

Струва ми се, че е в някой офис на чалготека.. Би било подходящо да ги сложат там. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...