Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2022)


Препоръчани коментари

преди 12 минути, asylum каза:

Много е комична по непринуден начин, наистина забавлява и това й печели фенове, не толкова песните, колкото интервюта и скечове. Винаги има положителни коментари. 

 

Не съществува сценарист, който да успее да сътвори и на йота толкова вълнуващо грабващ и забавен сценарий. А Ванчето се раздава на 120 % с презентацията със толкова заспал водещ, че повече няма на къде. Две торби оскари и минумум 60 минути всяка вечер по национална телевизия заслужава. 

А тука ми обясняват как умрялата кукумявка Гюрга и подобните и, дето интервюта уж дават от 30 години, водещите да се били подготвили спрямо гостите ..... 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Не съществува сценарист, който да успее да сътвори и на йота толкова вълнуващо грабващ и забавен сценарий. А Ванчето се раздава на 120 % с презентацията със толкова заспал водещ, че повече няма на къде. Две торби оскари и минумум 60 минути всяка вечер по национална телевизия заслужава. 

А тука ми обясняват как умрялата кукумявка Гюрга и подобните и, дето интервюта уж дават от 30 години, водещите да се били подготвили спрямо гостите ..... 

Леля, пий някакво чайче за успокоение на нервите. Напрегната си нещо.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Пие си го нaй-редовно.

 

Миличък, не се намесвай в диалога ми с тази озлобена към мен особа. Не ти е мястото там, по-позитивен човек си.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , pacho каза:

Аз го чувах като СПАСКА и се чудих за каква Спаска пее....

Верно е пила вода от "мъртъв извор" и за това така ги изговаря. :D 

Всекиму по една Спаска на лицето, па макар и лъжовна.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Balkandji1 каза:

Тя обаче с времето се надъхва още повече да продължава да копае нови дъна. Увличат се шепа хора, сипят й комплименти, тя нагъва кюфтаците и се чуди още каква простотия да сътвори.

Песните й не стават, но самата тя става да весели народа с нрава си по интервюта. Да почнат да я канят по предавания, сигурен съм, че ще шоу.

Покай се за думите си грешнико! 

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега наистина никой не е длъжен да харесва Ванчето, но едно не може да й се отрече. Доста по веща е в интервютата дори без опит от половината А група като Глора, Ема, Стораро, и Галош.

Глора, Сторарови и Галош са като бавноразвиващи по интервютата. Едно не могат да кажат две думи, друго, че като кажат едно, то искат да кажат съвсем друго.

А Ема, и Сие съскат по фейса, а по интервюта се правят на майка Тереза. Ванчето си пере квот й на душата.

Нека всеки се забавлява, тва е чалга все пак. 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скъпо от Велинград за ЧНГ – Доминикана с Галена, Краси Радков и Фики

Лавина от коментари и колажи заля социалните мрежи през последните седмици за цената на апартамент от 11 500 лв. за Нова година във Велинград. Това, обаче, далеч не е най-скъпото предложение където платежоспособните българи ще могат да посрещнат 2023-а година.

https://novini.bg/bylgariya/obshtestvo/750137?fbclid=IwAR0urnxTRWt6tL0fXH2tkruIX_NMA4L9NY4Jw7YcCR3fF1328fV11I-fY-A

 

BArcelo-Bavaro-Punta-Cana2.jpeg

 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Еее ... на тази яка песен чак ми е тъпо, че купува гледания... 😥

Цялата му кариера е купена, къде с гъза, къде с устата, къде с пари.

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутален е Галин. Тотален непукист! 😂

Значи вижте сега. Имаше бъг в youtube и не се отчитаха всички гледания на Галин. Сега броячът отчете пропуснатите в предните дни и му ги сложи в един ден. Проблемът е решен!

За решаване на още проблеми ме потърсете на 089 140 14.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Тъкмо се канех да напиша същъто. Наистина ли мислите, че е купил 400k за един ден с надеждата, че никой няма да забележи?

Да? Ние тук не сме и 1% от аудиторията, никой друг няма да забележи. Виж лайковете.

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Тъкмо се канех да напиша същъто. Наистина ли мислите, че е купил 400k за един ден с надеждата, че никой няма да забележи?

Ако бях на негово място, щях да взема отношение по случая в някоя социална мрежа и да дам разяснения. Че е купувал преди е ясно, но този ход на събитията с последната му песен изглежда напълно нелогичен.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Тъкмо се канех да напиша същъто. Наистина ли мислите, че е купил 400k за един ден с надеждата, че никой няма да забележи?

Не. Това предполага мисловна дейност от страна на Доня, на каквато едноклетъчните не са способни. Все пак ходи да се жалва как не я били пуснали на самолета за Дубай, защото не си е подновила паспорта навреме.

Просто е заредила картата там от където купува и хич не е гледала дали ще ги тръснат накуп или по-плавничко.  

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Да? Ние тук не сме и 1% от аудиторията, никой друг няма да забележи. Виж лайковете.

Не е баш така. И попнейбъл се посещава от немалко хора. А самите му фенове ги следят тези неща. На тях какво ще отговори?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Не е баш така. И попнейбъл се посещава от немалко хора. А самите му фенове ги следят тези неща. На тях какво ще отговори?

Какво им отговори за купените лайкове на Нашата? 15к за 2-3 минути бяха дошли. 

Ама айде нека проверим до утре и директно в ютуб. В момента са 1,985,000

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Lelqtian каза:

Не. Това предполага мисловна дейност от страна на Доня, на каквато едноклетъчните не са способни. Все пак ходи да се жалва как не я били пуснали на самолета за Дубай, защото не си е подновила паспорта навреме.

Просто е заредила картата там от където купува и хич не е гледала дали ще ги тръснат накуп или по-плавничко.  

Много иска да е тарикатка милата, ама няма капацитета за тази дейност.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Willy каза:

Да? Ние тук не сме и 1% от аудиторията, никой друг няма да забележи. Виж лайковете.

преди 14 минути, Lelqtian каза:

Не. Това предполага мисловна дейност от страна на Доня, на каквато едноклетъчните не са способни. Все пак ходи да се жалва как не я били пуснали на самолета за Дубай, защото не си е подновила паспорта навреме.

Просто е заредила картата там от където купува и хич не е гледала дали ще ги тръснат накуп или по-плавничко.  

Гальо достатъчно е врял и кипял по тия среди точно в YouTube ерата и за толкова години все е разбрал как точно вървят нещата. Затова огромните цифри на него и на Алфите винаги са само в началото, а после дори и да спаднат рязко - води се заради намаляване на интереса, а в някои случаи наистина е точно заради това. Също като при други изпълнители, за чиито нереално високи цифри си затваряме очите.

Но след няколко дена с 40k да купи изведнъж 400k... това никога не е било. Ясно е, че нещо друго не е наред този път.

преди 19 минути, Balkandji1 каза:

Ако бях на негово място, щях да взема отношение по случая в някоя социална мрежа и да дам разяснения. Че е купувал преди е ясно, но този ход на събитията с последната му песен изглежда напълно нелогичен.

Да се занимава да се обяснява може да му направи някаква реклама, но няма да е много Ок за самия него, тъй като ще изглежда жалък задето се мъчи да защитава някакви цифри. Виждали сме, че YouTube добре подпомага кариери, но е време изпълнителите да разберат, че има и други важни фактори, които като липсват няма значение дали си направил/купил 10 милиона гледания за отрицателно време.

Като говорим за реклама... не знам нарочно ли го направиха или не, но Лорена и Джордан като имена никога не са били по-известни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Цялата му кариера е купена, къде с гъза, къде с устата, къде с пари.

Ами не мисля така. От години е в бранша, знаеш какъв фурор е предизвиквал, как песните му ставаха тотални хитове.. Сега се справя добре като продуцент, композира музика, продължава да твори, а участията му са винаги фул. Държи си ниво и то стабилно. При всички, даже и в световен мащаб има спад в гледанията, така че нормално и той да не прави колкото е имал преди. Кариерата му ако беше купена нямаше да оцелее толкова години. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...