Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2022)


Препоръчани коментари

преди 12 минути, Stela каза:

Какво няма, талант ли? Защо да няма? Има глас и както видяхме има и усет за добри песни. В последно време се държи неадекватно, но това не променя останалите неща. В крайна сметка всеки може да сгреши и да се увлече по неправилните неща, но винаги има и шанс за поправяне на грешките. Стига само да искаш. 

Емрах и Адам са без грам талант от младите. Добре че от време на време попадат на добри песни и технологията е достатъчно напреднала.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

💕💕💕

Разбра ли, че първите дни е била с купени гледания? В даден момент се срина изведнъж от №1 с над 150К до №11 с под 40К. Голямо разочарование, а песента е толкова яка.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Willy каза:

Емрах и Адам са без грам талант от младите. Добре че от време на време попадат на добри песни и технологията е достатъчно напреднала.

Според мен и двамата имат глас и потенциал. Не са без талант със сигурност. Адам има хубав глас също. Емрах му е наследство от фамилията таланта. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Balkandji1 каза:

Разбра ли, че първите дни е била с купени гледания? В даден момент се срина изведнъж от №1 с над 150К до №11 с под 40К. Голямо разочарование, а песента е толкова яка.

Прочетох, че бяхте писали тук за това и видях данните от нейбъла. То първите дни имаше и реклама, но не е само в нея причината. Жалко е, да... Песента е стойтостна, въздействаща и наистина не разбирам защо се налага за такива яки песни да се прибягва до купуване. Въпреки това аз си я слушам. Най-добрата от излезлите в последно време е. 

На Десита също е топ. Дано не е и там подобно положението с гледанията. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, това някаква гнусна тъпа мода ли е или аз нещо не разбирам...

МС Stojan в новия си клип се показва по мечешки космати гърди като на наш Азис... Ами не е яко! Китеници..

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Stela каза:

Много ме зариби и на Диончето новата песен:

 

Яка е този път, и мен ме кефи.

преди 3 минути, Stela каза:

Абе, това някаква гнусна тъпа мода ли е или аз нещо не разбирам...

МС Stojan в новия си клип се показва по мечешки космати гърди като на наш Азис... Ами не е яко! Китеници..

 

С разликата че тоя тролва, а Азо живее в мачо филм.

  • Like 1
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Stela каза:

Според мен и двамата имат глас и потенциал. Не са без талант със сигурност. Адам има хубав глас също. Емрах му е наследство от фамилията таланта. 

мАдам талант вероятно има, просто е далеч от музикален ;) 

другия е точно примерно как само с фамилия стават нещата, а евеннтуалния талант е без значение. Скоро чакаме дебютния сингъл на Валя Али, скоро и без това не е имало май нова песен на тая тематика ... 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Lelqtian каза:

мАдам талант вероятно има, просто е далеч от музикален ;) 

другия е точно примерно как само с фамилия стават нещата, а евеннтуалния талант е без значение. Скоро чакаме дебютния сингъл на Валя Али, скоро и без това не е имало май нова песен на тая тематика ... 

 

Преди туй че чуем

https://www.instagram.com/p/ClB-KV6rgLS/?utm_source=ig_embed&ig_rid=d50eb515-e990-428b-83f6-9b071cce42a8

  • Wow 1
  • Sad 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Емрах и Адам са без грам талант от младите. Добре че от време на време попадат на добри песни и технологията е достатъчно напреднала.

Емрах според мен е станал певец само защото е твърде глупав да работи нещо друго и е видял какви пари прибират баща му и брат му. 

Иначе за никой не е тайна че Адам е в Алфа само заради визията си. Със същия глас без визия нямаше да го вземат. 
Но пък за разлика от Емрах полага някакви усилия и не е пълен батал. Също така не се превъзнася като Робов и Весоу, което го прави поносим на фона на останалите мъжки попълнения в българската музика като цяло.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, asylum каза:

За любовта не знам, ма тая още от сега звучи като гадно нещо ;) Стягам куфарите за първа класа, че иначе ще взема да се газирам ... 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, asylum каза:

Мале, яко звучи. Тъкмо говорех за спад в кариерата на малкия и сега се появява това. Предчувствам голям хит. Баткото е в успешна фаза през последната една година.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Мале, яко звучи. Тъкмо говорех за спад в кариерата на малкия и сега се появява това. Предчувствам голям хит. Баткото е в успешна фаза през последната една година.

Бие ми на нещо турско. Мен пък ме кефи Емрах като певец, беше и симпатичен, но е много измършавял. Според мен друса яко и не знае къде се намира. Фики пък ми е май льОбимЕат бг певец.

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Stela каза:

Абе, това някаква гнусна тъпа мода ли е или аз нещо не разбирам...

МС Stojan в новия си клип се показва по мечешки космати гърди като на наш Азис... Ами не е яко! Китеници..

 

Диско музика, 80-те години, ретро визия и съответно косми по гърдите - толкова ли е сложно за разбиране?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Balkandji1 каза:

Мале, яко звучи. Тъкмо говорех за спад в кариерата на малкия и сега се появява това. Предчувствам голям хит. Баткото е в успешна фаза през последната една година.

Напомня ми на

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Balkandji1 каза:

Уникална е. Вижте я, същинска Анджелина Джоли.

image.png.117ab22b812a68b4fa71d2e23112dc48.png

Тук е мега яка да. Ама се сети, че е пяла Кадифе в дискотеката и ти става лошо. Иначе прилича на кралица.

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DarkChild каза:

Напомня ми на

 

Човек, къде ме върна с тази песен. В годината, в която започнах да слушам попфолк и тази случайница имаше цели два супер хита, дето й помогнаха и албумът й да е доста успешен.

2000 година - само, който не беше изкарал песен, нямаше хит.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, omline каза:

Когато се окаже, че сме на живо... 😆

 

Ужасно виене. Гавра с песента. А кой им каза на хората отзад, че това е валс?

А Кокаин какво прави там? Още не беше се хванал с Райна.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Lelqtian каза:

Не, защото би повдигнал въпроса защо някой ще влага време и средства да прави клонинг точно на Гюрга? 

Таен план на ЦРУ и Мосад за подкопаване на културата и моралите на населението в България. Глория е само тест. Целият план има за цел да подмени цялото население. Свързано е и с биолабораториите в Украйна. Да живее големият Владимир Владимирович, който се бори за нас срещу това неописуемо зло!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DarkChild каза:

Таен план на ЦРУ и Мосад за подкопаване на културата и моралите на населението в България. Глория е само тест. Желият план има за цел да подмени цялото население. Свързано е и с биолабораториите в Украйна. Да живее големият Владимир Владимирович, който се бори за нас срещу това неописуемо зло!

С Гюрга резултатите са съмнителни, но виж с населението като цяло успехите са на лице. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Lelqtian каза:

За любовта не знам, ма тая още от сега звучи като гадно нещо ;) Стягам куфарите за първа класа, че иначе ще взема да се газирам ... 

 

Не знам защо има толкова малко гледания. Песента е тупалка.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...