Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2022)


Препоръчани коментари

Мислех си тези дни, ако има филм за живота на Гюра, кои да са актьорите в него? Това измислих. Дайте и вие идеи:

Глория като млада - Десита

Глория като възрастна - Мария

Илия Загоров - Константин

Митко Пайнера - Милко Калайджиев

Мама Стефка - Даниела Пирянкова (по-известна като леля Данче)

Симона Загорова - Симона Алфова

Камелия - Либия

Ивана - Галин

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук масово бяхме недоволни от новата песен на Камелия, но уви задържа някакъв среден интерес сред масовия слушател, а и рекламата в youtube явно е помогнала. В последните 2 дни се доближава до 60К на ден и си осигурява присъствие в ТОП 10. Като гледам, няма да е проблем да направи 2 млн гледания, а и 3 млн. в по-дългосрочен план.

Пак е немалък успех за изпълнител с 25 годишна кариера. Тъпото е, че ще й даде стимул да продължи да прави песни в същия шаблон.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом се налага да рекламира..... ясна е работата.

Някои влагат в реклами, други - в концерти и албуми. Няма лошо де, рекламата си е добър способ.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, pacho каза:

Щом се налага да рекламира..... ясна е работата.

Някои влагат в реклами, други - в концерти и албуми. Няма лошо де, рекламата си е добър способ.

Казваш го, неглижирайки я. Да, способ за песните с неголям успех е, но човек няма да си пусне песента отново, ако не му е харесала. Рекламата просто прави песента позната на по-голям кръг от хора. Камелия отдавна не е най-актуалното име в музиката и доста хора не следят дали ще издаде нова песен.

"Кадифе" на Глория щеше да има двойно, че и тройно по-голям комерсиален успех, ако тя беше заложила на реклама в youtube. Нека не се лъжем, има и публика за този тип песни. Тя обаче не залага на реклама, не знам - под нивото й ли е, какво е, но е факт, че не го прави.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Balkandji1 каза:

Тук масово бяхме недоволни от новата песен на Камелия, но уви задържа някакъв среден интерес сред масовия слушател, а и рекламата в youtube явно е помогнала. В последните 2 дни се доближава до 60К на ден и си осигурява присъствие в ТОП 10. Като гледам, няма да е проблем да направи 2 млн гледания, а и 3 млн. в по-дългосрочен план.

Пак е немалък успех за изпълнител с 25 годишна кариера. Тъпото е, че ще й даде стимул да продължи да прави песни в същия шаблон.

То недоволството идва от това, че не ни е харесала песента. Камелия свикна да залага на сигурното и да очаква, че даден успех ще се повтори ако направи подобна на предходната песен. Все пак си прав, не е зле като гледания, но нека видим колко време ще задържи. Песента е нова още. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Balkandji1 каза:

"Кадифе" на Глория щеше да има двойно, че и тройно по-голям комерсиален успех, ако тя беше заложила на реклама в youtube. Нека не се лъжем, има и публика за този тип песни. Тя обаче не залага на реклама, не знам - под нивото й ли е, какво е, но е факт, че не го прави.

И най-големите залагат на реклама. Няма нищо лошо в това и не знам защо би било под достойнството й. Може би така я съветват приближените до нея, или пък изобщо не са се сетили да й предложат да рекламира. Според мен е тъпо и че качва песните си в два канала. "Кадифе" ми е малко бозава, Глория има доста по-добри песни в този стил.

Дуета с Тони примерно беше тръгнал добре и може би ако имаше реклама, ако бяха направили нещо повече щеше да се забележи повечко.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа спука с тъпотии на лайфа от снощи. Сега тъкмо го изгледах. Относно отпадналото участие в Илюжън, защото е била болна каза "ние не сме обслужващ персонал, ние сме звезди и имаме право да се разболеем". Все едно другите хора от персонала нямат право на това. Доста високо самочувствие демонстрира на фона на положението в което се намира. Питаха я нещо за Диона и тя вика "Коя е Диона". Каза също, че с Кости подготвяли голям проект и искала да се върне към старото време. С Митака били в добри отношения и даже й се обадил да я поздрави, че записала в НБУ и винаги бил знаел, че и много умна. 

  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емрах къде го да пуска сторита че е #1 в трендинг и е най-големия певец сред мъжете? Сега като му флопна песента се е насадил в Тикток - проси за гифтове и иска да е на първо място за седмицата (в момента е на 55то и не мърда). А пък тиктокърите го правят на две стотинки че бил гей и не можел да говори български - той се смее и иска гифтове. Пълно падение на фамилия Стораро. 

преди 8 минути, Stela каза:

Каза също, че с Кости подготвяли голям проект и искала да се върне към старото време. С Митака били в добри отношения и даже й се обадил да я поздрави, че записала в НБУ и винаги бил знаел, че и много умна. 

Аз се чудя дали Кости знае за въпросния проект, който “подготвят” от 5 години насам?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Stela каза:

Андреа спука с тъпотии на лайфа от снощи. Сега тъкмо го изгледах. Относно отпадналото участие в Илюжън, защото е била болна каза "ние не сме обслужващ персонал, ние сме звезди и имаме право да се разболеем". Все едно другите хора от персонала нямат право на това. Доста високо самочувствие демонстрира на фона на положението в което се намира. Питаха я нещо за Диона и тя вика "Коя е Диона". Каза също, че с Кости подготвяли голям проект и искала да се върне към старото време. С Митака били в добри отношения и даже й се обадил да я поздрави, че записала в НБУ и винаги бил знаел, че и много умна. 

За това специално е права, и браво, не е редно така да мисджендърват Дион! 2023 сме почти, нека оставим транс и сродните фобии в някоя предна петилетка. 

Иначе звезда била. Ами всеки има право да се разболее, вкрайна сметка, ако имаше участия повече от веднъж на високосна, нямаше и да забележим. Ама не беше за това скандала май с това мероприятие, а как не била върнала капарирания хонорар или нещо в тая посока? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Stela каза:

То недоволството идва от това, че не ни е харесала песента. Камелия свикна да залага на сигурното и да очаква, че даден успех ще се повтори ако направи подобна на предходната песен. Все пак си прав, не е зле като гледания, но нека видим колко време ще задържи. Песента е нова още. 

Твърдението ми е на база проекция, която правя. Песента е на 1 седмица и е с почти 500К. Прави 55К на ден. 2 милиона няма да са проблем, предполагам и 3. За тази застаряваща кощрамба с изтъркани песни си е баш успех. Десита, Лидия и Адам, които са с младежки таргет често това е максимумът, който постигат на свои сингли. Няма как да се отрече, че способността на Камелия да живва след определени периоди на мъртвило в кариерата си са изумителни. Успява да е релевантна на пазара за четвърто поредно десетилетие. Това ме удивява.

За Деси Слава може да се каже същото. Но Камелия е 8 години по-възрастна, което я затруднява допълнително.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Emanuela.Carey каза:

Аз се чудя дали Кости знае за въпросния проект, който “подготвят” от 5 години насам?

Не знам 😁😁😁 

Честно казано ми ми липсва старата Андреа и ще се радвам ако се оправи и се зовърне към правенето на хитове. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Emanuela.Carey каза:

Емрах къде го да пуска сторита че е #1 в трендинг и е най-големия певец сред мъжете? Сега като му флопна песента се е насадил в Тикток - проси за гифтове и иска да е на първо място за седмицата (в момента е на 55то и не мърда). А пък тиктокърите го правят на две стотинки че бил гей и не можел да говори български - той се смее и иска гифтове. Пълно падение на фамилия Стораро. 

 

Това момче според мен взима наркотици и това никак не му се отразява добре. Влияе на мозъка, мисленето и действията.

Наблюдава се някакво нагло, наперено поведение в песните и текстовете му, след като се разделиха с Александрова. Беше пуснал клипче как шофира с над 150 км. в час в Слънчев бряг, видимо на черешата.

В момента ми изглежда невъзможно да повтори успеха на "Един на милион" от миналата година, която е с над 12 милиона гледания, писана от Теди Александрова.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Lelqtian каза:

За това специално е права, и браво, не е редно така да мисджендърват Дион! 2023 сме почти, нека оставим транс и сродните фобии в някоя предна петилетка. 

Иначе звезда била. Ами всеки има право да се разболее, вкрайна сметка, ако имаше участия повече от веднъж на високосна, нямаше и да забележим. Ама не беше за това скандала май с това мероприятие, а как не била върнала капарирания хонорар или нещо в тая посока? 

Да, ясно е това, че всеки може да се разболее, то тя се изказа, че едва ли не понеже е звезда на нея и е простено и не е обслужващ персонал. Тъпо е да се величаеш чак така, в крайна сметка всички са хора и зведди и персонал. 

Скандала беше за невърнато капаро  да.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Balkandji1 каза:

Твърдението ми е на база проекция, която правя. Песента е на 1 седмица и е с почти 500К. Прави 55К на ден. 2 милиона няма да са проблем, предполагам и 3. За тази застаряваща кощрамба с изтъркани песни си е баш успех. Десита, Лидия и Адам, които са с младежки таргет често това е максимумът, който постигат на свои сингли. Няма как да се отрече, че способността на Камелия да живва след определени периоди на мъртвило в кариерата си са изумителни. Успява да е релевантна на пазара за четвърто поредно десетилетие. Това ме удивява.

За Деси Слава може да се каже същото. Но Камелия е 8 години по-възрастна, което я затруднява допълнително.

Да, така е. Не харесвам песента, но не мога да отрека, че Камелия държи интереса към себе си и успява да е конкурентна на доста по-млади от нея изпълнители. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме е яд за Емрах, защото с поведението си съсипва таланта който има. Имаше голям потенциал в него и го харесвах повече и от Фики. Има си глас, харизма, всичко..  Наркотиците разгонват фамилията на всичко. Дано се осъзнае преди да е станало твърде късно. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Stela каза:

Да, ясно е това, че всеки може да се разболее, то тя се изказа, че едва ли не понеже е звезда на нея и е простено и не е обслужващ персонал. Тъпо е да се величаеш чак така, в крайна сметка всички са хора и зведди и персонал. 

Скандала беше за невърнато капаро  да.

 

Тва за обслужващия персонал е толкова огромна простотия, дори не си струва да го коментираме, и само може да пожелаем на голямата звезда да стане точно част от тоя персонал. Чистачка на клозетника в някоя кръчмотека толкова ще и тича. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Stela каза:

Много ме е яд за Емрах, защото с поведението си съсипва таланта който има. Имаше голям потенциал в него и го харесвах повече и от Фики. Има си глас, харизма, всичко..  Наркотиците разгонват фамилията на всичко. Дано се осъзнае преди да е станало твърде късно. 

Той няма такъв.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа продължава с shade-a към Галена. Качила е клип от участие на което казва "не съм дошла да обръщам шотове с устата надолу, нагоре като колегите..." и в момента в който каза "да слушате най-големите хитове през моята кариера" някой извика  ТЕ СА ЕДИН ИЛИ ДВА 💀😭🤧🌠

  • Haha 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Той няма такъв.

Какво няма, талант ли? Защо да няма? Има глас и както видяхме има и усет за добри песни. В последно време се държи неадекватно, но това не променя останалите неща. В крайна сметка всеки може да сгреши и да се увлече по неправилните неща, но винаги има и шанс за поправяне на грешките. Стига само да искаш. 

  • Like 1
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Какво няма, талант ли? Защо да няма? Има глас и както видяхме има и усет за добри песни. В последно време се държи неадекватно, но това не променя останалите неща. В крайна сметка всеки може да сгреши и да се увлече по неправилните неща, но винаги има и шанс за поправяне на грешките. Стига само да искаш. 

Според мен няма глас, а песните му ги направи нащо Туце. За благодарност той й оправи носа. Явно така е в тяхното примитивно семейство.

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Какво няма, талант ли? Защо да няма? Има глас и както видяхме има и усет за добри песни. В последно време се държи неадекватно, но това не променя останалите неща. В крайна сметка всеки може да сгреши и да се увлече по неправилните неща, но винаги има и шанс за поправяне на грешките. Стига само да искаш. 

потенциал няма. таланта не само няма никакво значение, а в общия случай даже си пречи. 

преди 12 минути, Willy каза:

Андреа продължава с shade-a към Галена. Качила е клип от участие на което казва "не съм дошла да обръщам шотове с устата надолу, нагоре като колегите..." и в момента в който каза "да слушате най-големите хитове през моята кариера" някой извика  ТЕ СА ЕДИН ИЛИ ДВА 💀😭🤧🌠

Андреа е време да стане рекламно лице на няква кампания за лиспата на психиатрична грижа у нас. Или още по-добре някъде в чужбина. хем ще направи нещо полезно, хем може да получи нужната клинична пътека, от която толкова очевидно има нужда. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...