Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2022)


Препоръчани коментари

преди 10 минути, asylum каза:

Пуснах си Лиля ти Ванова. Па свежарка е, кво, остроумна. Нищо общо с простата Гюрга. 

При нея нещата винаги са по-готини като знаеш какво е оставила зад себе си и че залите й се препълват всяка година, а песните й се пеят поколения наред. Глория е напълно забравена от маса хора, някои й помнят стари хитове и почти никой не й отразява новите песни, но тя се държи все едно е София Лорен. А... вярно, нали в Рим са ги объркали... :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Stela каза:

След Галин и Десита смаза с яка песен. Алфите иначе не били интересни и т.н... 

💕

 

Навремето заглавията на песните ставаха синоним на певицата. Например, Златната рибка на фолка беше Камелия. Сега Десита ще е известна като кучето на фолка ли?

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Навремето заглавията на песните ставаха синоним на певицата. Например, Златната рибка на фолка беше Камелия. Сега Десита ще е известна като кучето на фолка ли?

Не, тя вече е известна като Драконовата нерва!

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, SG каза:

При нея нещата винаги са по-готини като знаеш какво е оставила зад себе си и че залите й се препълват всяка година, а песните й се пеят поколения наред. Глория е напълно забравена от маса хора, някои й помнят стари хитове и почти никой не й отразява новите песни, но тя се държи все едно е София Лорен. А... вярно, нали в Рим са ги объркали... :D

Да те объркат със София Лорен на тези години не е комплимент. А тя не е и хубава дори, особено пък сега.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:

Навремето заглавията на песните ставаха синоним на певицата. Например, Златната рибка на фолка беше Камелия. Сега Десита ще е известна като кучето на фолка ли?

Кажи нещо за миньоните на Галантна. По-специално за писателчето, Дарин и Патрашко.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дами и господа, на вашето внимание новите хиткъртачи на поБфолГа:

Леля Данче - Дисниленда

Дион - Камшика

Малката - Тарантулата

Еви аспарухов - Оловото

Тони Джи - абстиненцията

айви - аварията

Симон - Ниагарата

Радко - Ударения Х

Симона - Момичето от лед

Кристиан Кирилов - Цигарата

Моан - Илюзията

Доника - Куршума

антонио - Плейрума

Либия - Щрак-а!

Емилиано - Татуировката

Синан - Мусаката

Стилиян - Папагала

Тиана - Топа на попфолка

Лина - Заразата

Цветина - Нарциса

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Balkandji1 каза:

Кажи нещо за миньоните на Галантна. По-специално за писателчето, Дарин и Патрашко.

Какво мога да кажа за мухата Цеце Патрашкова, лигавата Андреа Банда, оная с късата коса дори не й знам името, мазното писателче или пък дангалака с дълбоки психически проблеми? Хубаво е, че всеки болен и бавноразвиващ се има възможност да работи. Явно социалната сфера се подобрява.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, DarkChild каза:

Да те объркат със София Лорен на тези години не е комплимент. А тя не е и хубава дори, особено пък сега.

Е, това във връзка с Тик тока дето бях постнал преди дни. Но Глория създава впечатлението за себе си, че се възприема като легенда от такъв ранг.

Не бих се съгласил, че София не е хубава за възрастта си. А на младини е била секс символ, вдъхновител на поколения наред...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, DarkChild каза:

Навремето заглавията на песните ставаха синоним на певицата. Например, Златната рибка на фолка беше Камелия. Сега Десита ще е известна като кучето на фолка ли?

Нека си припомним, че Глория отдавна възпя животинките 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, SG каза:

Е, това във връзка с Тик тока дето бях постнал преди дни. Но Глория създава впечатлението за себе си, че се възприема като легенда от такъв ранг.

Не бих се съгласил, че София не е хубава за възрастта си. А на младини е била секс символ, вдъхновител на поколения наред...

Била е за времето. Дали някоя иска да прилича на нея и носа й?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Stela каза:

Нека си припомним, че Глория отдавна възпя животинките 

 

Някой задаваш ли си е въпроса дали Глория не е безследно изчезнала и заменена от клонинг?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

.....но тя се държи все едно е София Лорен. А... вярно, нали в Рим са ги объркали... :D

Всъщност не се държи като голямата звезда, но прави такова впечатление именно поради липсата на желание, инициатива и активност в интервютата. Всичко това се трупа и й създава такъв образ, на обрана, студена, непредразположена, опака, инатлива. Не малко пъти е имало случки с физиономии и подмятания от сорта на "оф, къв е тоя въпрос", "кво ме занимаваш сега".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DarkChild каза:

Била е за времето. Дали някоя иска да прилича на нея и носа й?

Хубаво щеше да е повече момичета да искат да приличат на София от 60те, но... времената са други. А носът не би трябвало да се води за проблем след като подчертава харизмата на една и без това хубава жена. Имаме си и наш си пример с Преслава, която като си отряза нейния стана по-изваяна, но предишния чар си замина.

преди 3 минути, pacho каза:

Всъщност не се държи като голямата звезда, но прави такова впечатление именно поради липсата на желание, инициатива и активност в интервютата. Всичко това се трупа и й създава такъв образ, на обрана, студена, непредразположена, опака, инатлива. Не малко пъти е имало случки с физиономии и подмятания от сорта на "оф, къв е тоя въпрос", "кво ме занимаваш сега".

Е да, всички тези неща като се натрупат създават образ. При нея проблемът е, че този образ си е един и същ от кажи-речи 20 и повече години, в което време кариерата не е в прогрес. И накрая за пред българина остава само това - префърцуненост без покритие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, SG каза:

Хубаво щеше да е повече момичета да искат да приличат на София от 60те, но... времената са други. А носът не би трябвало да се води за проблем след като подчертава харизмата на една и без това хубава жена. Имаме си и наш си пример с Преслава, която като си отряза нейния стана по-изваяна, но предишния чар си замина.

Е да, всички тези неща като се натрупат създават образ. При нея проблемът е, че този образ си е един и същ от кажи-речи 20 и повече години, в което време кариерата не е в прогрес. И накрая за пред българина остава само това - префърцуненост без покритие.

Просто представям реалността.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, pacho каза:

Всъщност не се държи като голямата звезда, но прави такова впечатление именно поради липсата на желание, инициатива и активност в интервютата. Всичко това се трупа и й създава такъв образ, на обрана, студена, непредразположена, опака, инатлива. Не малко пъти е имало случки с физиономии и подмятания от сорта на "оф, къв е тоя въпрос", "кво ме занимаваш сега".

Държи се като комплексарана и аутист.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DarkChild каза:

Просто представям реалността.

И от призмата на тогавашната, и от тази на днешната реалност няма как да се сравнят излъчването им и възхищението, което предизвикват двете по отделно у хората... София е емблема, а Глория за жалост си е просто позабравена чалга легенда, за която маса хора никога няма да разберат какво я е откроявало от другите навремето. Това само по себе си е достатъчно дори и без да мерим коя кога е била по-красива. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фекалики тука са му сложили филтърче до устата и надолу циго миго :D Все едно Емануела му е праснала една торта в лицето и са останали следи от чистенето на лицето му :D

Ей тоя Стиви Уондър голяма мечта му е да го види на живо.

 

 

  • Haha 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DarkChild каза:

Някой задаваш ли си е въпроса дали Глория не е безследно изчезнала и заменена от клонинг?

Не съм си го задавала лично аз. Поне не и зададен по този начин. Но съм се питала слушайки нейни песни от преди години защо сега не прави такива.

Някой знае ли дали Глория се сеща изобщо за "Като куче и котка" и дали я пее по участията?  Също и "Червена светлина", която е топ. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

On a positive note, някой от феновете й знае ли кога ще излиза албума? SG честичко я критикува, но новата кадифена песен го е грабнала до толкова, че потенциално да си го купи.:heart:

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, xroflx9 каза:

Гюрга е рептил??

Не знам какво е, но навремето не беше толкова скучна, дръпната и откровено тъпа по интервюта.

преди 1 час , FolkEmpire каза:

Фекалики тука са му сложили филтърче до устата и надолу циго миго :D Все едно Емануела му е праснала една торта в лицето и са останали следи от чистенето на лицето му :D

Ей тоя Стиви Уондър голяма мечта му е да го види на живо.

 

 

Между другото и на мен ми изглежда като да си е блъскал някакви филъри.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DarkChild каза:

Навремето заглавията на песните ставаха синоним на певицата. Например, Златната рибка на фолка беше Камелия. Сега Десита ще е известна като кучето на фолка ли?

Кучки и с кучешки имена колкото искаш. Коня с това няма да блесне, камо ли да стане известна. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DarkChild каза:

Някой задаваш ли си е въпроса дали Глория не е безследно изчезнала и заменена от клонинг?

Не, защото би повдигнал въпроса защо някой ще влага време и средства да прави клонинг точно на Гюрга? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , alisali1234 каза:

Приятна петъчна вечер с този вечен хит!

Спомням си онези години в които бях със телефон Сименс, туй интернета не знаех пие ли се, яде ли се и стоях пред Фен ТВ да пея с цяло гърло "Мареее маре супараре...." без да знам какво изобщо значи. 

Аз все още не знам какво значи😀

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...