Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2022)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, SG каза:

Тази песен е правена за махали и чалготеки.

Стандартната й публика с две думи.

Сега обръщам внимание, че то няма нужда изобщо да си пускаш песента даже, тя корицата в youtube казва достатъчно.

  • Thanks 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, omline каза:

Стандартната й публика с две думи.

Сега обръщам внимание, че то няма нужда изобщо да си пускаш песента даже, тя корицата в youtube казва достатъчно.

Тя ако се бореше за стандартната си публика нямаше и да се замисля да пуска такива песни... но, уви, за да има повечко пара в джоба се налага да опира до таргети, които инак могат да минат и без нейното тотално очалгарисване на средна възраст. Поне й се получава.

Щом темата премина от кефа ни по Облачето към комерса, нека да се поздравим поне с най-добрата ромска песен напоследък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истината е, че всички като овце се запалиха по инсулиновите инжекции и масово така отслабват по бързата процедура, в това число и Десислава. Така че тия приказки за овладени хормонални проблеми са парлама. Ето нещо по темата, не че защитавам Емилова - https://trud.bg/д-р-людмила-емилова-инжекции-за-отслабване-някой-ще-спечели-но-не-вие/

Както и да е, изглежда добре. Мисля, че трети или четвърти път гостува в това предаване. Крайно време е за една нормална, свястна песен от нея и някакъв концерт. Сега, като е във форма, няма оправдание да няма стимул. Стига вече с тия интервюта.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали е опирала и тя до инсулина (надявам се не), но съм ставал свидетел, че толкова бързо отслабване е възможно дори и само с режим на хранене, а в нейния случай допълнен и от медикаменти. Тя така го описа и съм склонен да й вярвам. То поначало и за Галена не е съвсем ясно дали тази работа с инсулина не е просто слух, аз доколкото съм чувал тя от край време работи с житната диета на Дънов.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, SG каза:

Не знам дали е опирала и тя до инсулина (надявам се не), но съм ставал свидетел, че толкова бързо отслабване е възможно дори и само с режим на хранене, а в нейния случай допълнен и от медикаменти. Тя така го описа и съм склонен да й вярвам. То поначало и за Галена не е съвсем ясно дали тази работа с инсулина не е просто слух, аз доколкото съм чувал тя от край време работи с житната диета на Дънов.

Опирала е. Разказват си го наляво-надясно пред Петя Романова и такива като нея. Все тая, да са живи и здрави, но не знам защо си мислят, че това не дава отражение занапред.

Иначе в едни кадри ми заприлича на Десислава от "Синя птица", същото лице. Само дето сега е ботоксирана и с пипнат нос и се изгубиха онези изразителни черти. 

Първият албум е много хубав, харесвам го.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, adorable каза:

Иначе в едни кадри ми заприлича на Десислава от "Синя птица", същото лице. Само дето сега е ботоксирана и с пипнат нос и се изгубиха онези изразителни черти. 

Първият албум е много хубав, харесвам го.

На мен ми заприлича на онази Десислава от периода със Зарко. Де да беше толкова романтично вдъхновена за музиката и днес...

И на мен ми харесва първия, даже понякога като се говори как Десислава нямала песни на друга тематика ми е странно, че се подминава точно този албум само защото тя самата си го е подминала.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

Галин отново с купени гледания. Знаех си че тази боза няма как да има над милион за седмица с 15К харесвания.

Screenshot-20221116-093321-Chrome.jpg

Screenshot-20221116-093303-Chrome.jpg

Долни лъжи и непрофесионализъм от страна на popnable да объркат класацията. Песента е номер 1 по гледания и за вчера с около 150К. Ще ви се да не е хит.

Редактирано от Balkandji1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, stereoto_ каза:

Не е, но Рени има нужда от уроци по фотошоп.. 

Явно не схвана, че именно такава намеса има в снимката на Гло, Ок. Само че защо намеси Рени се чудя..

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, SG каза:

На мен ми заприлича на онази Десислава от периода със Зарко. Де да беше толкова романтично вдъхновена за музиката и днес...

И на мен ми харесва първия, даже понякога като се говори как Десислава нямала песни на друга тематика ми е странно, че се подминава точно този албум само защото тя самата си го е подминала.

Аз много харесвам "Покорителка", "Любов насън" и също и "Приятелки". "Да-да-да" си беше някакъв тийнейджърски хит, въртяха доста и "Една нощ", "Заклевам те", "Мъжки номера" и заглавната. На мен лично ми допада повече дори от "Ези-тура", където има няколко пълнежа, но пък там има тотални хитове. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, adorable каза:

Аз много харесвам "Покорителка", "Любов насън" и също и "Приятелки". "Да-да-да" си беше някакъв тийнейджърски хит, въртяха доста и "Една нощ", "Заклевам те", "Мъжки номера" и заглавната. На мен лично ми допада повече дори от "Ези-тура", където има няколко пълнежа, но пък там има тотални хитове. 

Тъкмо тези дни си слушах "Любов насън" и се замислих, че това на тях можеше да им е евъргрийн от ранга на "Мила моя, мили мой". Но единия се оттегли от музиката и замина, а другата реши да акцентира на хитовете след 2000 и затова днес новите поколения дори не са я чували тази песен. Приоритети.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Тааааа, Цака ли е, Гоца ли е, много ме зариби. 

Джака e :D "hadi bana gel bakalim" ❤️ 

Много е лачена Екстрата, сигурен съм, че оценяваш "облеклото" и баджaка! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

Камелия както винаги след хит издава нещо по-слабо успешно и затова после не пуска нова песен дълго време. Стриймвайте "Всичко дадох", за да предотвратим това!

 

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, asylum каза:

Джака e :D "hadi bana gel bakalim" ❤️ 

Много е лачена Екстрата, сигурен съм, че оценяваш "облеклото" и баджaка! 

Ми типично чалгарско е, като на евтини курви. Но те сите без Галена и Янева са така по обясними причини.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Камелия както винаги след хит издава нещо по-слабо успешно и затова после не пуска нова песен дълго време. Стриймвайте "Всичко дадох", за да предотвратим това!

Проблемът е, че не помним въпросния хит :D 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Фики е световен тренд в Тикток с клипове събиращи над милион харесвания (обикновено един популярен блъгарски тикток събира 20-30 хиляди)
 

Дори Васко Жабата не е имала такъв успех - така че да видим дали ще спре да прави такива песни.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво, ама не всичко, което е тренд означава, че е качествено. С всяка година нивото, изискванията, критериите и т.н. спадат все повече и повече и нищо чудно няма дори, че "Васко жабата" стана хит след 30 години забвение.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, meleto каза:

Проблемът е, че не помним въпросния хит :D 

Мина и замина със сезона, на пък Торино и Пашата винаги ще помнят как с помощта на Камелия направиха най-големия си хит. :D

Обаче песента но Десита, макар и доста добра и написана от нея, пак не успява дори да настигне началния интерес към Лидия тази година. А преди беше точно обратното. Не знам Галин ли, друг ли, но нещо осезаемо я прецака още през 2021.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, pacho каза:

Хубаво, ама не всичко, което е тренд означава, че е качествено. С всяка година нивото, изискванията, критериите и т.н. спадат все повече и повече и нищо чудно няма дори, че "Васко жабата" стана хит след 30 години забвение.

Това ми попадна във vbox7 - https://www.vbox7.com/play:a5d6781ecd - още 2015-та Здравко го е казал.

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...