Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2022)


Препоръчани коментари

добър вечер! бих искала да ви помоля ако имате информация за телеграм групата където изпращат голите снимки и клипове на ванче великова да ми дадете линк! благодаря ви предварително и приятна вечер!!!

  • Haha 6
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Кое не е вярно от казаното? 

Всичко, даже продължавай! България е страна в което всичко лъскаво се цени, затова Вегас е мечта на селските пръчки. Нищо че най добрите страни за живеене са Люксембург, Сингапур и Швейцария. За наще чалгурани сигурно те и не съществуват на картата.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

Китуция сигурно върти погачи,меси хляб и се моли след Украйна,Путин да денафицира и нас.

Липсват ми скандалите между нея и Зайка.

Ти как очакваш аз да въртя погачи и да меся хляб, след като съм на 98,9% неподвижна?! Днес се опитах сама да хвана и натисна на дистанционното за да си пусна Анелия и Вятър в косите, но не успях, паднах...боли ме при мисълта за сестра ми и Петър с оная  к***а от '84-та.

 

  • Haha 8
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лиляна Иванова Петрова в Русе. Кога Гюра ще направи концерт в арената на родния си град?

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02XQ8ppBCSCz8SXh8Yj6LcJX722Yr3eKd4P1RqxBRxFkkqdNqa2ikBHj8dYD4cAvsTl&id=100044373042068&eav=AfYvbEOmXtUyJTFheNxy-qFY98iVwV_dR2CGwVCHrA07Ph2F8DqoN_82VOj91FcGijs&m_entstream_source=timeline&paipv=0

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

Останал съм с впечатление, че много чалгари харесват естетиката на Лас Вегас. Галена е казвала, че искала да се ожени там. Илиян беше снимал клип.

Лас Вегас е брутализъм в добрия смисъл на думата. Един от американските градове, които напълно оправдават очакванията, наложени от Холивуд. За разлика от самия Холивуд.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тикток емисия:

Орхан Мурад се прави че не вижда

Spoiler

 

Биляниш тормози населението за пореден път

Spoiler

 

Дора пак си е дала паролата

Spoiler

 

Лео е взимал уроци по пеене от Емрах

Spoiler

 

Throwback: Ивана и Мария лъжат

Spoiler

 

Емануела прави благотворителност

Spoiler

 

 

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Emanuela.Carey каза:
  Свий скритото съдържание

Рашко обаче усилено обикаля по градовете и дискотеките 😂 Последно попаднах на клип как се оплаква, че в Габрово не го пуснали на Анелия при все че дал 15лв вход, ма видиш ли в същото диско Лорена го била качила преди време и управителят завиждал 🤣

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики Стораро: Загърбвам попфолка, мечтата ми се сбъдна
 

Фики Стораро е любимец на публиката в последните години е щастлив, че успява да осъществи една от големите си мечти. Хитовият изпълнител подготвя своя дългоочакван концерт с поп и рок хитове, който ще се състой на 19 ноември.

“Винаги съм си мечтаел да имам собствена група, с която да мога да обикалям и да пея именно точно тази музика, с която съм закърмен. И много се радвам, че тази моя мечта се осъществява с много труд. За този момент загърбваме попфолка. На 19 ноември няма да има нито доза попфолк” – разказа той пред екипа на “Тази неделя” по БТВ.
 

През 2023-а изпълнителят ще направи 10 години, откакто е на сцена. За това време той е научил, че трябва да бъде много дисциплиниран и да не се отказва от мечтите си.

“Не е никак лесно да се балансира между музиката, кариерата и семейството. Не трябва да има разделение, всичко трябва да е съвкупно и да върви ръка за ръка. Аз много се радвам, че имам страхотна съпруга. Винаги я подкрепям, както и тя мен. Това са най-важните неща, мисля в едно семейство, за да е сплотено” – признава изпълнителят.

Фики Стораро е целеустремен и с упорит труд успява да развива както таланта си, така и характера си.

“Надявам се да давам добър пример на младите, които са ми почитатели и следват моя път. Просто единственият начин да вървиш напред, е да бъдеш упорит, да бъдеш добър, колкото се може с хората, да не ги обиждаш, да не ги нараняваш. Това е много важно в днешно време, а тези неща се забравят” – смята фолк идолът.



Леле, загърбва поп-фолка! А дано ама надали! Какъв пример пък си за младите с Отпусни се и Чупки в кръста? Ай, стига глупости! Отиди в сладкарницата на баща си и се почерпете с Емрах по едно турско кафенце, с кадаиф и баклавичка! 
  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феке е объркан. Дали ще напълни зала без поп фолк? Особено след 2 кючека дето изтръска за 1 година. Щеше поп албум да пуска, засега само на думи.

Пък сега поп концерт??? И доколкото разбирам ще пее чужди песни... "поп и рок хитове", той такива няма, тъй че...

Нелепо.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , irritable2021 каза:

 

Жени му го е казала преди време. :D 1:36 В сфера, в която тука в Рамания и във форума на Планета ние се борим години наред за жанра, а тоя дришльо идва и сере! :D 

 

 

  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Феке е объркан. Дали ще напълни зала без поп фолк? Особено след 2 кючека дето изтръска за 1 година. Щеше поп албум да пуска, засега само на думи.

Пък сега поп концерт??? И доколкото разбирам ще пее чужди песни... "поп и рок хитове", той такива няма, тъй че...

Нелепо.

Точно концерт да прави с поп и рок наистина е нелепо, поп-фолк изпълнител. Ще отиде ли някой? С последните две мазнотии да беше направил концерт в циганската махала , успехът щеше да е гарантиран!

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Точно концерт да прави с поп и рок наистина е нелепо, поп-фолк изпълнител. Ще отиде ли някой? С последните две мазнотии да беше направил концерт в циганската махала , успехът щеше да е гарантиран!

Не знам. Деси слава може. Но тя има поп албуми. Тъпо е да пееш чужди песни. Фики не е чак такъв уникален глас, че да ме интересува как ще изпее определена песен на световен изпълнител. Ако имаше авторски поп и рок - супер, но така...

10 години ще празнува с чужд репертоар, страшна идея.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Emanuela.Carey каза:

Емилия честити рожден ден на Фен Тв. Да не забегне в Ара/Диапазон напук на инженера?

2CB1AFF4-B235-46F1-BF1C-138D291E638F.jpg

Все пак те са водещата чалга телевизия и тя работи с тях от 2 години!

  • Like 1
  • Love 1
  • Hug 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Емилия честити рожден ден на Фен Тв. Да не забегне в Ара/Диапазон напук на инженера?

2CB1AFF4-B235-46F1-BF1C-138D291E638F.jpg

Забелязах в новата песен на Емрах, че вече тя и Тони Стораро пеят джингъла на Диапазон.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия сигурно се търка при Касъмови понеже си имат Балканика. А знаем, че счети има амбиции да си разширява популярността на Балканите. Въобще е впечатляващо, че има 250К в Ютуб.  Жалена  и Праска имат по-малко от нея, а са топ имената в БГ-то.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...