Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2022)


Препоръчани коментари

преди 16 минути, WindWalkerMonk каза:

Тук влизаш в опасна територия, и ще отнесеш много хейт, но не защото те имат против теб, а защото няма как да ги убедиш.

Те са видели Америка по телевизията и по това каквото са чели. Това е техния образ, малко като @Fast или чалгарките. Видели са това което искат да видят без да знаят страната в детайли. 
 

Америка е изкривен комунизъм представен за демокрация. Нямаш права, а само задължения. Нямаш здравно, а всичко ти е платено. Малко като при Глория, уж класа, а всъщност лайна.

Аз всъщност съм проучвал, и знам, че определени щати са ужасни места, сходни с балканските държави. Разликата е че там са религиозни на кръв. Не съм патриотар за никоя страна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе, кво стана с Кити? То не , че аз не поствам веднъж-дваж в месеца, ама тая съвсем се затри...

Беше интересно да чета за скъсаните дънки на Анелия, Гергана дето си играела с кученца в парка и за комунистите. 

Загубихме една откачалка и почнахме да я ценим. Ето виждате ли как човек цени нещо едва, когато го загуби...

Кити, връщай се! Доскучава!

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Balkandji1 каза:

И защо ти е да прекараш Нова година в тази надценана държава? Абсолютна нарочно налагана илюзия е, че това е страната на мечтите. Нова година по-добре на някой курортен, екзотичен остров или в култов европейски град с културно и историческо наследство. Примерно.

Прелети Дубай, Абу Даби, хъхъ. Чакам ви на гости в ОАЕ - тук е по-добрата Хамерика, с повече права и пълна безопасност. Къщите си не заключваме. 

преди 17 минути, Lelqtian каза:

Отивам да търся сателит за пряка връзка на НГ от мястото на събитието ... 

 

Язе пък имам мудьерьен сЪтелит, лОвИМ пойчи каналЕ!

 

NB: Текст и музика: Екстра Нина

Аранжимент: Димитър Петров

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Той заради транссексуалната ни царица. Иначе на мен Кити ми липсва с нейните неща за Русия:(

Чудя се дали Мая избра по-доброто продължение на своя път, отивайки там. Дали тук беше обречена на забрава и отхвърляне от страна на новите поколения или можеше да ангажира ромския контигент, както правят успешно Роксана и Саша Рико?

Тук все пак можеше да продължи да твори, а там пее песни на свои колеги в бистро.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

добър вечер! бих искала да ви помоля ако имате информация за телеграм групата където изпращат голите им снимки и клипове да ми дадете линк! благодаря ви предварително и приятна вечер!!!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Чудя се дали Мая избра по-доброто продължение на своя път, отивайки там. Дали тук беше обречена на забрава и отхвърляне от страна на новите поколения или можеше да ангажира ромския контигент, както правят успешно Роксана и Саша Рико?

Тук все пак можеше да продължи да твори, а там пее песни на свои колеги в бистро.

Веднъж годишно. Май върти заведение, диджейства и танцува. Много рядко пее и винаги предимно свои песни. 

  • Thanks 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Прелети Дубай, Абу Даби, хъхъ. Чакам ви на гости в ОАЕ - тук е по-добрата Хамерика, с повече права и пълна безопасност. Къщите си не заключваме. 

Язе пък имам мудьерьен сЪтелит, лОвИМ пойчи каналЕ!

 

NB: Текст и музика: Екстра Нина

Аранжимент: Димитър Петров

През новата 2023 година ще ти дам точни дати, за които да ми закупиш самолетни билети и идвам. Просто трябва да ми уредиш билетите, разбираш? :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Balkandji1 каза:

Чудя се дали Мая избра по-доброто продължение на своя път, отивайки там. Дали тук беше обречена на забрава и отхвърляне от страна на новите поколения или можеше да ангажира ромския контигент, както правят успешно Роксана и Саша Рико?

Тук все пак можеше да продължи да твори, а там пее песни на свои колеги в бистро.

Останал съм с впечатление, че много чалгари харесват естетиката на Лас Вегас. Галена е казвала, че искала да се ожени там. Илиян беше снимал клип.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Lelqtian каза:

Нещо май се разминаваме тоя път. Искаме Нова Година в хАмерика щото Мая Нури е там, не щото там е уж много хубаво като по  телевизора

 

Те са ненормални тия... в какви теми влязоха само от един шеговит пост. :D 

Айде, ще ги поздравим с малко гледки от Шикаго и любимата им 100 % жена!

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Balkandji1 каза:

През новата 2023 година ще ти дам точни дати, за които да ми закупиш самолетни билети и идвам. Просто трябва да ми уредиш билетите, разбираш? :D

Идвай сега, напъплили са бегета по дубайските плажове, спрях да слушам чалга, че да не ме разпознаят и заговорят. Явно са пуснали сезонните билети на Уизер, 50 кинта. Ялла, кам! 

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Останал съм с впечатление, че много чалгари харесват естетиката на Лас Вегас. Галена е казвала, че искала да се ожени там. Илиян беше снимал клип.

 

Но Лас Вегас е едно-едничко място в цялата държава, човек. Нещо като нашето Банско или Слънчев Бряг, но в различен архитектурен и имидж модел.

Бляскави хотели, ефектни красиви казина, много светлини - това не е държавата в нейната цялост и смисъл.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Lelqtian каза:

Нещо май се разминаваме тоя път. Искаме Нова Година в хАмерика щото Мая Нури е там, не щото там е уж много хубаво като по  телевизора.  Ако премести премиерата на 2023 някъде другаде, там сме, без оглед дали ще е Джайна, Северна Корея, Иран, Булгаристан ... 

Секси хита си е секси хит навсякъде. 

 

Ако идем обаче, аз също ще стана транс. Ще си купя конска опашка като нейната - черна и ще си я забия в ануса да танцувам до нея. Хем няма да се насера от куп кючеци, хем ще се разбием. Ще въртя гъз, а опашката ще се вее. 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, TeddyTdrv каза:

добър вечер! бих искала да ви помоля ако имате информация за телеграм групата където изпращат на певците и певиците голите им снимки и клипове да ми дадете линк! благодаря ви предварително и приятна вечер!!!

 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

Останал съм с впечатление, че много чалгари харесват естетиката на Лас Вегас. Галена е казвала, че искала да се ожени там. Илиян беше снимал клип.

 

Ето ти по-добри клипове, снимани фамериката!

 

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Идвай сега, напъплили са бегета по дубайските плажове, спрях да слушам чалга, че да не ме разпознаят и заговорят. Явно са пуснали сезонните билети на Уизер, 50 кинта. Ялла, кам! 

Вкарваш ми филм!

Ще го обмисля занапред, сега съм във фаза на изчакване. Благодаря за поканата!

 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, TeddyTdrv каза:

добър вечер! бих искала да ви помоля ако имате информация за телеграм групата където изпращат голите им снимки и клипове да ми дадете линк! благодаря ви предварително и приятна вечер!!!

Не знаем за такава телеграм група, човек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Вкарваш ми филм!

Ще го обмисля занапред, сега съм във фаза на изчакване. Благодаря за поканата!

 

Оргиналът! 

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Ако идем обаче, аз също ще стана транс. Ще си купя конска опашка като нейната - черна и ще си я забия в ануса да танцувам до нея. Хем няма да се насера от куп кючеци, хем ще се разбием. Ще въртя гъз, а опашката ще се вее. 

Това е чудесно. Искам да те видя да го правиш.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Balkandji1 каза:

Но Лас Вегас е едно-едничко място в цялата държава, човек. Нещо като нашето Банско или Слънчев Бряг, но в различен архитектурен и имидж модел.

Бляскави хотели, ефектни красиви казина, много светлини - това не е държавата в нейната цялост и смисъл.

САЩ е твърде огромно място за да се постави под общ знаменател. Във всеки щат е коренно различна атмосфера и хора, с отделни закони, съд, администрация. Като микро държави са. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Знaм, че обичaш и койоти!

 

Трябва да поздравя Резил, че популяризира сред масите тази така полезна и улесняваща изхождането поза.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Balkandji1 каза:

Вкарваш ми филм!

Ще го обмисля занапред, сега съм във фаза на изчакване. Благодаря за поканата!

 

Тва всъщност е една от най - яките песни на счета. До ден днешен я слушам с кеф.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Fast каза:

Останал съм с впечатление, че много чалгари харесват естетиката на Лас Вегас. Галена е казвала, че искала да се ожени там. Илиян беше снимал клип.

 

Как няма да харесват това така кичозно и порочно място тези дивачки?

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...