Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2022)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Едно не може да се отрече на Екстра Нина, опитва жената и продължава дори да не се получава. Повечето да се бяха отказали, просто как да го кажа, трябваше да се махне от Пайнер много много отдавна, преди да я закопаят в 5та глуха. Тя самата не е виновна, но го отнесе и от двамата шефове. Едната от яд към сестра й, другият от тва че беше зарязан. Аз на нейно място ако тва се случеше, сестра ми да се шиба с шефа, той да се побърка по нея и да иска да се разведе, и тя да го зареже, щях да си бия кампика със скоростта на бито прасе. 

Цветелина ли? Сега чувам Митко културиста да е бил луд по нея.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Balkandji1 каза:

Дъртия, очукан перхидрол Нина с под 1000 гледания за 24 часа. Населението на Истанбул е казало своето твърдо НЕ на последния й проект.

😂😂😂

Предишната има 16К за 5 месеца и е на турски дори.. 😁

20221110_202212.jpg.2d8b116eb7f213f659958b0a82b786f7.jpg

  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Едно не може да се отрече на Екстра Нина, опитва жената и продължава дори да не се получава. Повечето да се бяха отказали, просто как да го кажа, трябваше да се махне от Пайнер много много отдавна, преди да я закопаят в 5та глуха. Тя самата не е виновна, но го отнесе и от двамата шефове. Едната от яд към сестра й, другият от тва че беше зарязан. Аз на нейно място ако тва се случеше, сестра ми да се шиба с шефа, той да се побърка по нея и да иска да се разведе, и тя да го зареже, щях да си бия кампика със скоростта на бито прасе. 

Тя напусна, но се върна. Да беше напуснала след година пак, кат Деса. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Цветелина ли? Сега чувам Митко културиста да е бил луд по нея.

И други са го писали туй, май и Фокса. Версията за напускането на Цура беше, че от фирмата не й се обадили да й честитят първородната рожба. Хъъъ

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Едно не може да се отрече на Екстра Нина, опитва жената и продължава дори да не се получава. Повечето да се бяха отказали, просто как да го кажа, трябваше да се махне от Пайнер много много отдавна, преди да я закопаят в 5та глуха. Тя самата не е виновна, но го отнесе и от двамата шефове. Едната от яд към сестра й, другият от тва че беше зарязан. Аз на нейно място ако тва се случеше, сестра ми да се шиба с шефа, той да се побърка по нея и да иска да се разведе, и тя да го зареже, щях да си бия кампика със скоростта на бито прасе. 

И от къде е тази информация, че Цветелина е била любовница на Пайнера и щял да се развежда заради нея. От 22 години следя попфолка отблизо, това за първи път го чувам. През 1999-2000 за кратко спрягаха, че Димитров е любовник с Деси Слава, но за Цветелина никога не съм чувал подобно нещо. А и като я знам каква е нравствена и праведна...

 

Редактирано от Balkandji1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Цветелина ли? Сега чувам Митко културиста да е бил луд по нея.

Той е бил луд единствено по нея. Това го знам на 200%. Тя е жената на живота му, голямата му любов, но го наебала. Затва й се чудя на Екстрата. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

И от къде е тази информация, че Цветелина е била любовница на Пайнера и щял да се развежда заради нея. От 22 години следя попфолка отблизо, това за първи път го чувам. През 1999-2000 за кратко спрягаха, че Димитров е любовник с Деси Слава, но за Цветелина никога не съм чувал подобно нещо. А и като я знам каква е нравствена и праведна...

 

Ти ме разби, всеки който питаш и е работил по онова време за Пайнер ще ти го каже. Буквално всеки - Димчо, Йовко, Ленко, дори самите певици от време оно го знаят. То не е било тайна, а скандал. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

И от къде е тази информация, че Цветелина е била любовница на Пайнера и щял да се развежда заради нея. От 22 години следя попфолка отблизо, това за първи път го чувам. През 1999-2000 за кратко спрягаха, че Димитров е любовник с Деси Слава, но за Цветелина никога не съм чувал подобно нещо. А и като я знам каква е нравствена и праведна...

 

Нали знаеш за тихите води. Вероятно като Теодора се е покаяла и потропала на вратата на някой манастир.

Нина реално е светица. Всичките й връзки са били дълги,  публични и все с по-бедни от нея - за кеф. 

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На фокса му го е казала Кама. Сега тя ако не знае... на мен ми го каза другата дрънда, ама няма да споменавам имена. Но то дори Екстрата да питате, според мен тя ше си ви каже. 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

На фокса му го е казала Кама. Сега тя ако не знае... на мен ми го каза другата дрънда, ама няма да споменавам имена. Но то дори Екстрата да питате, според мен тя ше си ви каже. 

Личен и категоричен поздрав с други Истанбуло-девически хитов хит! 

 

Кай ми коя друга ще се сети да хвърля влажни погледи пред джамия! 2.52

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи ще вземе да се окаже, че минижупената Екстра а по-праволинейна от сестра си, дето все изглеждаше твърде скучна и дисциплинирана навремето. Не го знаех това за Цветелина и Пайнера, то е било голяма интрига. Мъжът ти да е шеф на музикална компания с най-желаните жени в държавата... какво ли й е било по цял ден на Мария Димитрова, сигурно е била често на успокоителни.

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Значи ще вземе да се окаже, че минижупената Екстра а по-праволинейна от сестра си, дето все изглеждаше твърде скучна и дисциплинирана навремето. Не го знаех това за Цветелина и Пайнера, то е било голяма интрига. Мъжът ти да е шеф на музикална компания с най-желаните жени в държавата... какво ли й е било по цял ден на Мария Димитрова, сигурно е била често на успокоителни.

 

Междувременно Екстрата ходеше с шофера си доста години. Чувал съм, че Цуреното име не се споменавало в Димитровград бая време. Май и до днес не й въртят клипове дори срещу пари. 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандал е вторият най-гледан клип на Меди, само 400к по-малко от първият. От друга страна Горчиви истини беше най-слабата на Лидъл, преди да нареди таз годишните бози. Дори един акустик на ГалМеди е по-слушан.

 

  • Like 1
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Balkandji1 каза:

Значи ще вземе да се окаже, че минижупената Екстра а по-праволинейна от сестра си, дето все изглеждаше твърде скучна и дисциплинирана навремето. Не го знаех това за Цветелина и Пайнера, то е било голяма интрига. Мъжът ти да е шеф на музикална компания с най-желаните жени в държавата... какво ли й е било по цял ден на Мария Димитрова, сигурно е била често на успокоителни.

 

Ич не я мисли Марчето Димитрова. Изневерите са малка цена за лукса, в който живее. На повечето жени им изневеряват безработните им мъже

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DarkChild каза:

Ич не я мисли Марчето Димитрова. Изневерите са малка цена за лукса, в който живее. На повечето жени им изневеряват безработните им мъже

По твоята логика жените си продават душите за лукс. Не всички са такива. Ако го обича истински, всяка изневяра би я наранила.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

По твоята логика жените си продават душите за лукс. Не всички са такива. Ако го обича истински, всяка изневяра би я наранила.

Не, но те са се разбрали. Затова са заедно, при тези неща няма скрито покрито. Ся и Мара работи там, да не мислиш, че тя му е била вярна. Това е живота човек, хората живеят, грешат, изневеряват. Има и по лоши неща от изневерите. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Не, но те са се разбрали. Затова са заедно, при тези неща няма скрито покрито. Ся и Мара работи там, да не мислиш, че тя му е била вярна. Това е живота човек, хората живеят, грешат, изневеряват. Има и по лоши неща от изневерите. 

Тя има доста по-ограничен избор сред морето от педеруги.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:

Тя има доста по-ограничен избор сред морето от педеруги.

Е тя едва ли го търси там :D Moже Пайнера по скоро, нали пращал голи снимки на Галин и оня му връщал да му следи прогреса като почваше. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Stela каза:

Да ама Меди и Галена имат общ хит, а Преслава и Лидия не. 😁

На Преслава прокобата е по-голяма, това си го знаем.😁

Добре, че имена като Нина не достигнаха до подобни дуети и си извлякоха достатъчното от силните млади години. А през една 2004 със сигурност и Преслава, и Галена биха дали мило и драго да имат дует с Екстрата на поп-фолка, но щяха само да завършат със

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

И други са го писали туй, май и Фокса. Версията за напускането на Цура беше, че от фирмата не й се обадили да й честитят първородната рожба. Хъъъ

 Венета Райкова имаше предаване във вече несъществуващата Би Ай Ти, като гостуваше при нея каза, че не била доволна от бройката участия, която й уреждали, но в архивите на Нов Фолк, които са ми попадали казва, че уважава "всички във фирма Пайнер, с изключение на един". По-късно същото нещо го споменава в интервю за Сигнал плюс, а пак в Сигнал няколко години по-късно пак изразяваше гняв към някакъв човечец от Пайнер, който не й позволил да седне до Лобошки на тяхната маса на някакъв афтър след Пирин Фолк. Имало е сръдни - подозирам или Панчо Запрянов или тоя Любо Костадинов - дългогодишния им ПР. Щот то на онези години Пайнер са толкова 5-6 човека на кръст, а тя изрично подчерта че става дума за "човек, който дори не разбира от музика".

А това с аферата с Митко ми се струва доста нелепо при положение, че и тя и нейния мъж са на същата схема като Камелия и Цветин - от началото на кариерата й почти нон стоп 24/7 заедно. Той й е и озвучител и импресарио и въобще всякаква организаторска дейност е в неговото поле до ден днешен.

  • Thanks 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, omline каза:

 Венета Райкова имаше предаване във вече несъществуващата Би Ай Ти, като гостуваше при нея каза, че не била доволна от бройката участия, която й уреждали, но в архивите на Нов Фолк, които са ми попадали казва, че уважава "всички във фирма Пайнер, с изключение на един". По-късно същото нещо го споменава в интервю за Сигнал плюс, а пак в Сигнал няколко години по-късно пак изразяваше гняв към някакъв човечец от Пайнер, който не й позволил да седне до Лобошки на тяхната маса на някакъв афтър след Пирин Фолк. Имало е сръдни - подозирам или Панчо Запрянов или тоя Любо Костадинов - дългогодишния им ПР. Щот то на онези години Пайнер са толкова 5-6 човека на кръст, а тя изрично подчерта че става дума за "човек, който дори не разбира от музика".

А това с аферата с Митко ми се струва доста нелепо при положение, че и тя и нейния мъж са на същата схема като Камелия и Цветин - от началото на кариерата й почти нон стоп 24/7 заедно. Той й е и озвучител и импресарио и въобще всякаква организаторска дейност е в неговото поле до ден днешен.

Този човек е Мария Димитрова, която е главния счетоводител на фирмата. А за другото, на теб много неща ти се струват нелепи защото си доста наивен човек с доста лимитиран мироглед. Но ако имаш някой познат от Пайнер от онези години може да го питаш. Фокса може да върти за много неща, но тук Кама му е казала право. Няма лъжа, няма измама. Мен Цуца винаги ми е изглеждала грозна, кво е видял митака в нея, мустака й ли? Тя не е напуснала сама, тя е изгонена. Както й @asylum ти каза, нейното име не се споменава. Това вече може и да се е променило де.

Иначе има й други нелепи моменти в Пайнер. Свързани са с напускането на Деса и част от екипа дето работеше с нея. Абе човешката работа си е ********* 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Този човек е Мария Димитрова, която е главния счетоводител на фирмата. А за другото, на теб много неща ти се струват нелепи защото си доста наивен човек с доста лимитиран мироглед. Но ако имаш някой познат от Пайнер от онези години може да го питаш. Фокса може да върти за много неща, но тук Кама му е казала право. Няма лъжа, няма измама. Мен Цуца винаги ми е изглеждала грозна, кво е видял митака в нея, мустака й ли? Тя не е напуснала сама, тя е изгонена. Както й @asylum ти каза, нейното име не се споменава. Това вече може и да се е променило де.

Иначе има й други нелепи моменти в Пайнер. Свързани са с напускането на Деса и част от екипа дето работеше с нея. Абе човешката работа си е ********* 

 Кама пък е една интригантка. На нея и за часа не вярвам.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...