Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2022)


Препоръчани коментари

Песничката на Галин е много приятна. И замисълът на лирик видеото е доста добър, макар е някак дарк като за подобно парче. Дано да е подготвил и на момичетата прилични предложения, а не нахакани комерси.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

Тази би трябвало да ти хареса @plambata 

 

Не знам, но с този спедиторски клип ще гърми от всеки обект на Спиди и Еконт!

  • Like 1
  • Haha 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, penakavalli каза:

Не знам, но с този спедиторски клип ще гърми от всеки обект на Спиди и Еконт!

Всички знаем,че Джен обича да вкарва публиката в размисли. Ето сега гледам клипа и се чудя какъв е смисъла на тези кашони?

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, asylum каза:

Extra Nina to have a concert in the Rumeli TV :P

 

 

Народна българска песен в турски ефир нечувано! Ама какво озвучение.... типично турско-индийско :D Чок Чок :D

А забравих, че гаджето й беше от там :D

  • Love 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, FolkEmpire каза:

Народна българска песен в турски ефир нечувано! Ама какво озвучение.... типично турско-индийско :D Чок Чок :D

А забравих, че гаджето й беше от там :D

Оо, те винаги й искат основно фолклор там. Всеки път пее 2-3 песни от своите, после с оркестъра Бяла роза, Кой уши байрака. Турците много обичат народно и да друсат хоро :P

 

 

 

 

 

 По-старите предавания са ги затрили :P  Виж на Каменно цвете повеждат хорце, хъхъ

П.С. Много як аватарец! 

  • Wow 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Кадифе" - нежността, претворена в музика - ТИ РЕШАВАШ (tireshavash.eu)

Влезнах да видя баба ви и какво да видя - изтрила всички критики, някои и бан са отнесли. Но е постнала това. И аз ще почна да слушам песента, но наистина за да я изслушаш докрая ти трябва много време и въздух, не е лесна задача. Засега нямам сила, но като събера ще слушам само този хит. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

"Кадифе" - нежността, претворена в музика - ТИ РЕШАВАШ (tireshavash.eu)

Влезнах да видя баба ви и какво да видя - изтрила всички критики, някои и бан са отнесли. Но е постнала това. И аз ще почна да слушам песента, но наистина за да я изслушаш докрая ти трябва много време и въздух, не е лесна задача. Засега нямам сила, но като събера ще слушам само този хит. 

Много въздух ви трябва тука за ирониите ви. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

"Кадифе" - нежността, претворена в музика - ТИ РЕШАВАШ (tireshavash.eu)

Влезнах да видя баба ви и какво да видя - изтрила всички критики, някои и бан са отнесли. Но е постнала това. И аз ще почна да слушам песента, но наистина за да я изслушаш докрая ти трябва много време и въздух, не е лесна задача. Засега нямам сила, но като събера ще слушам само този хит. 

Малко пресилено и типично фенски звучи написаното...Не е неутрално, разбира се... Все пак фен го пише... Но през очите на почитателите всичко е розово, то се знае. Хубаво е от време на време да се казва и истината. Ако може и всеки път да се казва, няма да е никак зле. Защото критиката е нещо градивно, а в случая липсва.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, adorable каза:

Много въздух ви трябва тука за ирониите ви. 

Каква ирония, съвсем сериозно е. Изисква ми голяма енергия дори да почна песента. Аз не моа до 30 секунда да стигна, бааааа. Не знам, сериозно, много искам да ми хареса и да слушам Глория, защото иначе ще съм от село, ама не мога. Утре ще запаля свещичка и ще взема бустери.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, WindWalkerMonk каза:

"Кадифе" - нежността, претворена в музика - ТИ РЕШАВАШ (tireshavash.eu)

Влезнах да видя баба ви и какво да видя - изтрила всички критики, някои и бан са отнесли. Но е постнала това. И аз ще почна да слушам песента, но наистина за да я изслушаш докрая ти трябва много време и въздух, не е лесна задача. Засега нямам сила, но като събера ще слушам само този хит. 

Спри цигарите, после постепенно почни разходки, лека по-лека потичвай и ще отвориш дробовете. След година може да я чуеш. Толкова време, че и малко отгоре, ми отне да възприема Нюанси цигареВо, ма към днешна дата ми се струва направо шедьовър на фона на "Плюш". Черпя те

 

  • Haha 2
  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Каква ирония, съвсем сериозно е. Изисква ми голяма енергия дори да почна песента. Аз не моа до 30 секунда да стигна, бааааа. Не знам, сериозно, много искам да ми хареса и да слушам Глория, защото иначе ще съм от село, ама не мога. Утре ще запаля свещичка и ще взема бустери.

И на мен ми се иска, но уви. Поне ще й оценим старите балади сега. От Пясъчни кули не ми е допадала нейна бавна песен. Днес на село, утре ще идем с Екстрата "на" Стамбула града и те така те на!

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Написаното е прекрасно поднесено, но дали е истината за нещата?! Това ми е мисълта...И при мен не е никаква ирония, ни най-малко. Нарича се откровеност. От коментарите, които прочетох на най-различни страници из Фейсбук и не само, хората не реагират никак положително на новата песен на Глория. Принципно, обожавам тази жена. Но не мога да си изкривя душата и да я хваля всеки път, след като очевидно, нещата куцат.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега си пуснете парчетата от "Влюбена в живота", току виж ви се разгърне хоризонтът на търпимост и след 17 години вземат, че ви харесат. ;)  След още 17 - "Кадифе". 

 

Сега ако бях Глория като контрапункт ще пусна мазно парче със заглавие "Кадаиф" :D Да има за всеки по нещо.

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, i810 каза:

Малко пресилено и типично фенски звучи написаното...Не е неутрално, разбира се... Все пак фен го пише... Но през очите на почитателите всичко е розово, то се знае. Хубаво е от време на време да се казва и истината. Ако може и всеки път да се казва, няма да е никак зле. Защото критиката е нещо градивно, а в случая липсва.

 

Ми давай ти, критикувай. Изобщо не ми пука как звучи. Който както го почувства. Всеки може да си иронизира на воля, ако няма друга работа. Естествено, в България никой няма да те похвали, че си направил хубав сайт със стойностни публикации. Взима се една статия от него и я изкарват еди-каква си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

Всички знаем,че Джен обича да вкарва публиката в размисли. Ето сега гледам клипа и се чудя какъв е смисъла на тези кашони?

Смисълът едва ли е толкова дълбок. Все пак Дженис е кралица на социалната тематика в клиповете си (в градския транспорт, студентка в СУ и тн.). Предполагам, че просто е почуствала, че служителите на Еконт и Спиди са недостатъчно репрезентирани в поп-фолк жанра и е решила да бъде iclusive.

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, adorable каза:

 

Ми давай ти, критикувай. Изобщо не ми пука как звучи. Който както го почувства. Всеки може да си иронизира на воля, ако няма друга работа. Естествено, в България никой няма да те похвали, че си направил хубав сайт със стойностни публикации. Взима се една статия от него и я изкарват еди-каква си.

Не си ме прочел по-надолу, явно... Да се повторя...

Написаното е прекрасно поднесено, но дали е истината за нещата?! Това ми е мисълта...И при мен не е никаква ирония, ни най-малко. Нарича се откровеност. От коментарите, които прочетох на най-различни страници из Фейсбук и не само, хората не реагират никак положително на новата песен на Глория. Принципно, обожавам тази жена. Но не мога да си изкривя душата и да я хваля всеки път, след като очевидно, нещата куцат.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, i810 каза:

Написаното е прекрасно поднесено, но дали е истината за нещата?! Това ми е мисълта...И при мен не е никаква ирония, ни най-малко. Нарича се откровеност. От коментарите, които прочетох на най-различни страници из Фейсбук и не само, хората не реагират никак положително на новата песен на Глория. Принципно, обожавам тази жена. Но не мога да си изкривя душата и да я хваля всеки път, след като очевидно, нещата куцат.

И аз исках да ми хареса, но просто я спрях на припева... Много обичам Гюра, но уви. Добре, че има богат стар репертоар и винаги има какво да си пуснем. Бях се обнадеждил, че се е амбицирала след дуета със Стругаро. 

преди 3 минути, pacho каза:

Сега си пуснете парчетата от "Влюбена в живота", току виж ви се разгърне хоризонтът на търпимост и след 17 години вземат, че ви харесат. ;)  След още 17 - "Кадифе". 

 

Супер подценен албум и най-любимият ми! Всичките песни са супер. 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aбе тъпа е песента, текста е писан от пълен аматьор. Аре стига сме изкривявали истината. Няма рима, няма смисъл, няма градация, няма НИЩО. 

Никой няма да те похвали, да, няма след като си пуснал нещо подобно не си за хвалба. Показва колко малко разбира от музика и защо е в 10та глуха. 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, i810 каза:

Не си ме прочел по-надолу, явно... Да се повторя...

Написаното е прекрасно поднесено, но дали е истината за нещата?! Това ми е мисълта...И при мен не е никаква ирония, ни най-малко. Нарича се откровеност. От коментарите, които прочетох на най-различни страници из Фейсбук и не само, хората не реагират никак положително на новата песен на Глория. Принципно, обожавам тази жена. Но не мога да си изкривя душата и да я хваля всеки път, след като очевидно, нещата куцат.

Те нещата в жанра куцат. Ако похвалим последната цигания на Десислава и Азис, примерно, няма да има проблем. Ама ти не знаеш за двойните стандарти тука. Глория е наясно и когато съм я критикувал, какво ми харесва и не ми харесва. Но не виждам защо трябва да погледът към нейните неща да е все откъм негативната страна, при положение, че се старае да прави нещо стойностно. Няма значение колко се е получило според масата, която е ясно от какви песни прави хитове. Ходя на дискотеки и знам. И не се искат само забележки. Давайте решения и алтернативи, щом ви е болно за разпада на жанра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...