Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2022)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

И да намериш, няма как да отречем, че по големите концерти са мачкали. А Глория много често е била фон. Да си голям значи да знаеш как, къде и кога. 

...и също да бягаш в собствена писта със собствени концерти. Като те е подгряла Яница преди това, хората лесно правят разликата.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, omline каза:

...и също да бягаш в собствена писта със собствени концерти. Като те е подгряла Яница преди това, хората лесно правят разликата.

Това е така, но тя прави концерт веднъж на 3/4 години. Не е като всяки месец да пълни залите. Ако правеше турнета както Ивана преди време, или Веско Маринов щях да кажа така е:) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, omline каза:

...и също да бягаш в собствена писта със собствени концерти. Като те е подгряла Яница преди това, хората лесно правят разликата.

2015, когато Яница мачкаше с хитове. Дообре.

Гюрга нали уж е толкова голяма звезда, би трябвало да може да вдигне публиката от раз без значие кой е подгрявал или приспивал преди нея ... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

2015, когато Яница мачкаше с хитове. Дообре.

Гюрга нали уж е толкова голяма звезда, би трябвало да може да вдигне публиката от раз без значие кой е подгрявал или приспивал преди нея ... 

Факт, но сега се сетих, не знам дали знаеш, ама Рена се провикнала на микрофона докато пеела в механа: Да ми оставиш две кебабчета и едно филе, че умирам. Хората избухнали. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Fast каза:

Не бих казал. Чалгата не е това, което беше през 90те и ранните 00s. Цинично-пародийните песни и прекаленото бълване на кавъри не са толкова чести явления. Комерсите за купони също са с по-изчистени текстове. Националните медии започнаха да възприемат фолк изпълнителите като сериозни музиканти и ги канят редовно.

Те самите национални медии вече не държат онзи уж приличен имидж, който се опитваха да си докарват навремето. Виждат от какво се печели и вече не им пука. Но чалгата винаги е била и винаги ще си остане в графата 'долна музика'. Което се потвърди именно в последните 10-15 години, в които т.нар. цинично-пародийно вече се превърна просто в цинично, което не е особено забавно и отблъсква доста хора.

А конкретно при самите обсъждани Глория, Десислава и Камелия е друго. Те техния имидж на легенди в зачитания за долен жанр си го изградиха именно в онези години. Това винаги ще им е част от имиджа - да са представители на пропадналото, дори и днес да пееха само прекрасни стойностни песни (което нито едната от трите не прави). Това като го казвам не отричам и хубавите им страни, с които е запознато обществото, де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Факт, но сега се сетих, не знам дали знаеш, ама Рена се провикнала на микрофона докато пеела в механа: Да ми оставиш две кебабчета и едно филе, че умирам. Хората избухнали. 

Важното е да събудиш публиката - дали с провиквания за кебабчета, дали с дамска превръзка, важното е да има избухвация. Тва не е като да имаш диплома за трактористка или да раздаваш шЪмари против остеопороза ... 

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Важното е да събудиш публиката - дали с провиквания за кебабчета, дали с дамска превръзка, важното е да има избухвация. Тва не е като да имаш диплома за трактористка или да раздаваш шЪмари против остеопороза ... 

 

E aко дойде с трактор на сцената ще избие рибата. Ще е най - добрата й повява след правителствения хеликоптер. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

И да намериш, няма как да отречем, че по големите концерти са мачкали. А Глория много често е била фон. Да си голям значи да знаеш как, къде и кога. 

А още по-често именно от нейното изпълнение са започвали реално концертите и това многократно е било отчитано тук, че чак анкети е печелила от типа "Кой се представи най-добре на РД на Планета" и т.н... И това говорим в години като 2011 и 2012, когато едва ли не е смятана за погребана... Прекрасна е жената, направо от ден на ден й се възхищавам все повече как стои над цялата пикоч и как може да е станала по-скучна откъм творчество, но никога не изпростя, а запази името си чисто. Но така е, от най-големите винаги се очаква най-доброто, затова и тук по 10 пъти на ден някой се опитва да обяснява колко е зле. Така или иначе в държава, където най-големият хит в момента е "щип, щип, йес, йес, даблю, даблю" не виждам какво можем да очакваме от публиката, ние като общество сме абсолютното дъно, не уважаваме и не ценим нищо. 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Поздрав за @i810 , @Lelqtian и @asylum, щото са фенове на бабето:

тая песен и е мега яка. 

Не я знам, мързи ме да я пусна! Но ще я чуя в твоя чест, защото вчера сънувах, че ти звъня по телефона. Поздрав!

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DenFevgo каза:

А още по-често именно от нейното изпълнение са започвали реално концертите и това многократно е било отчитано тук, че чак анкети е печелила от типа "Кой се представи най-добре на РД на Планета" и т.н... И това говорим в години като 2011 и 2012, когато едва ли не е смятана за погребана... Прекрасна е жената, направо от ден на ден й се възхищавам все повече как стои над цялата пикоч и как може да е станала по-скучна откъм творчество, но никога не изпростя, а запази името си чисто. Но така е, от най-големите винаги се очаква най-доброто, затова и тук по 10 пъти на ден някой се опитва да обяснява колко е зле. Така или иначе в държава, където най-големият хит в момента е "щип, щип, йес, йес, даблю, даблю" не виждам какво можем да очакваме от публиката, ние като общество сме абсолютното дъно, не уважаваме и не ценим нищо. 

Има го, няма как да се отрече, че и това е ставало. Говориш за 10 години планета, там факта е неоспорим. Проблема е, че 60% от времето е пълен шит човек като песни. Та тя не е изпяла една от най - великите си песни ЕВЪР нито веднъж:

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , asylum каза:

Напротив. Преди години я възхвалявахме. Имаше си бая фенове у форума, включително аз. Просто изкуфя и залезе. 

И аз съм я харесвала преди доста. Даже на моменти ми липсва онази Андреа, но от нея няма и помен....

Да си припомним този хит @xroflx9

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Stela каза:

И аз съм я харесвала преди доста. Даже на моменти ми липсва онази Андреа, но от нея няма и помен....

Да си припомним този хит @xroflx9

Ако нямаш какво да правиш можеш ли да кажеш дневните гледания на Брутален,Алкохол,Чупки в кръста и Мангава тут? Ако не е много нахално може и на новите песни на Меди,Емануела и Welcome to Bulgaria,Пияни нощи и Сладкото зло😀

Любимата ми песен на Андреа

 

  • drunk 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Runevski каза:

Посрещаме първия месец от премиерата с над 700 000 гледания, като не сме изпадали от топ 10 в Сигнал и топ 50 в Нейбъла.

 

Топа в Сигнал не е голямо постижение. Сигурно няма и 20 човека дето да гласуват там. Добре, че е Илиян, че Еклерени да види 700К. За хит силно казано.

  • Like 5
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, xroflx9 каза:

Ако нямаш какво да правиш можеш ли да кажеш дневните гледания на Брутален,Алкохол,Чупки в кръста и Мангава тут? Ако не е много нахално може и на новите песни на Меди,Емануела и Welcome to Bulgaria,Пияни нощи и Сладкото зло😀

Любимата ми песен на Андреа

 

1. Меди - 246К

2. Фики - "Чупки в кръста" - 180К

3. Мангава тут - 174К

4. Брутален - 110К

5. Алкохол - 89К

--------------------------------------------

"Пияни нощи" - 75К, Емануела - 54К, WTB - 51K, Сладкото зло - 29К

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Е къде е тая блестяща кариера бе брат? Не сме в приказка на Шехерезада. Ето ти я кариерата след 100 години: 

Tва е, в 70% пълен клуб пее песента си от 2003, която е някакъв хит. Тва ли е примера за блестящата кариера? В какво Глория е по - добра от останалите? Сравни този клуб колко е пълен, при все рекламата, музикантите, и това е първото гостуване на Глория там. Ето и неблестящата кариера:

Може да бъде изображение с 1 човек, изправен и напитка

Една кариера е блестяща когато носи, на Глория кариерата си е рехава откъдето и да го погледнем, а шансовете които са й давани, наградите които са подарявани са безброй, просто тя си е лузър. Иначе Десето е напълнила задника пак, ех дебелушка си е бе.:/

Добре, че след 20 години си купи нови ботуши. Ще ги гледаме и в следващите 20

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Emanuela.Carey каза:

70A0872A-F2CC-45BE-8DA1-C3E73945B81E.jpg

spacer.png

Точно пък тоя травестит я надминал. 💩 Сигурно друг травестит е писал тази статия. 😁😁😁😁😁

  • Like 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

Добре, че след 20 години си купи нови ботуши. Ще ги гледаме и в следващите 20

Да не види нещо от гранд дамата.

Бтв, Чири/Сири от Уичъра ме дразни, не ме кефи, ама ич. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...