Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2022)


Препоръчани коментари

преди 14 минути, omline каза:

И тогава хоризонтът пред Андреа ще е чист вече. 🤞

Все ми е тая за Дора. Не съм й фен от години,просто няма да позволя да бъде подценявана от далеч по-слаби изпълнители от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория явно е снимала новия клип в Рим. Опасявам се, че също като в Парижкия пак само ще кифлее пред локациите, без концепция... А с подходящ екип биха могли да измислят нещо оригинално.

За песента може да направим анкета как ще звучи.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Все ми е тая за Дора. Не съм й фен от години,просто няма да позволя да бъде подценявана от далеч по-слаби изпълнители от нея.

Е, пази Боже, моля ти се, как иначе!

Андреа преди 3 години доста ме впечатли с едно изречение към Митака, което ми качи мнението за нея с 1-2 стъпала. Искрено се надявам сама да си го е написала:

Spoiler

Ти си за завиждане, но само ако бях в позиция на алчен човек.

- право в челото.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, omline каза:

Е, пази Боже, моля ти се, как иначе!

Андреа преди 3 години доста ме впечатли с едно изречение към Митака, което ми качи мнението за нея с 1-2 стъпала. Искрено се надявам сама да си го е написала:

  Свий скритото съдържание

Ти си за завиждане, но само ако бях в позиция на алчен човек.

- право в челото.

На мен ми е чудно как феновете на Гюрга защитават Емилия предвид факта,че Глора е в пъти по-успешна от Счета,но явно Башурка наистина е била счетоводителка на Дъртата. Няма лошо де,Джулия го каза преди няколко години “лошия вкус се лекува слава богу”.

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

На мен ми е чудно как феновете на Гюрга защитават Емилия предвид факта,че Глора е в пъти по-успешна от Счета,но явно Башурка наистина е била счетоводителка на Дъртата. Няма лошо де,Джулия го каза преди няколко години “лошия вкус се лекува слава богу”.

 

Щото аресват бозите й преди Башур. Тия чутовни хитове разбираш ли xD

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

На мен ми е чудно как феновете на Гюрга защитават Емилия предвид факта,че Глора е в пъти по-успешна от Счета,но явно Башурка наистина е била счетоводителка на Дъртата. Няма лошо де,Джулия го каза преди няколко години “лошия вкус се лекува слава богу”.

 

Не всички разполагаме с дълбочината, с която редиш всякакви класации, така че съм сигурен че и ти като Andrew 30те дни, ще проявиш снизхождение към заблудите ни. 

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, omline каза:

Не всички разполагаме с дълбочината, с която редиш всякакви класации, така че съм сигурен че и ти като Andrew 30те дни, ще проявиш снизхождение към заблудите ни. 

Разбира се,не смятам втори ден да си губя времето със спорове за гнусната Емилия. Живейте си в безвкусица

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

Те харесват всичко старо и миришещо на нафталин. :(

Нафталинът е силно токсичен за всякакви дребни и вредни гадини. По-добре да не се бутат при него.

  • Like 1
  • Haha 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бах... помислих си, че тия са ония старите а те някви рнб диви селянки. Не можаха ли да измислят нещо друго като име :D Още едно доказателство колко сме бедни на идеи :D

 

 

 

  • Wow 3

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Runevski каза:

Посрещаме първия месец от премиерата с над 700 000 гледания, като не сме изпадали от топ 10 в Сигнал и топ 50 в Нейбъла.

 

Oooooo, Рено, душа, ти дойде да напомниш за себе си. Мерси хиено, тъкмо те бехме позабравили. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, WindWalkerMonk каза:

Oooooo, Рено, душа, ти дойде да напомниш за себе си. Мерси хиено, тъкмо те бехме позабравили. 

Без ташак Рева с по-голям хит от Гюрга

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, omline каза:

2022-ра и все още всички си го мерят с "Гюрга" в тая пуста чалга. Бахти баналното!

Никой не си го мери с Гюрга. Просто и 5те стари чанти тази година се пробваха да направят комерс хит,но само тези на Рена и Баба флопнаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, xroflx9 каза:

Никой не си го мери с Гюрга. Просто и 5те стари чанти тази година се пробваха да направят комерс хит,но само тези на Рена и Баба флопнаха.

Я да чуем кои са другите 3, че силно ме развълнува И тази ти класация!

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , xroflx9 каза:

Емануела просто си е първична,но поне изказва позиция по дадена тема,а дали е права или не е отделен въпрос. Другите мълчат и се прикриват.

Не е толкова важно дали позициите й са правилни, колкото това че чрез тях демонстрира пълна липса на състрадателност и човечност, и застава срещу по-голямата част от феновете си, гримьорите, стилистите си и тн. които Путин с лека ръка би избил или изпратил по концлагери, ако стане на неговата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, xroflx9 каза:

Без ташак Рева с по-голям хит от Гюрга

Не знам дали е по - голям, ама Рена поне опитва, Глора си пее една и съща песен. Ако Глора направи нещо което Пашев й избаца ще има по - голям успех от Рена, ако и тя направи същото. Но и двете са тотално забили. И пак да питам, какво е станало в Театро, що се мълчи така, нали щеше да ни насере. 

Новата бозЪ идва, още от заглавието е ясно:

Може да бъде изображение с 1 човек и текстово съобщение

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Не е толкова важно дали позициите й са правилни, колкото това че чрез тях демонстрира пълна липса на състрадателност и човечност, и застава срещу по-голямата част от феновете си, гримьорите, стилистите си и тн. които Путин с лека ръка би избил или изпратил по концлагери, ако стане на неговата.

Като ги знаем повечето кви са няма да е голяма загуба. Дори може да кажем, че общия пункт на човешкото IQ ще скочи. 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, xroflx9 каза:

 

 

Ще бъда кратък и ясен:  🤣

Спокойно мога да кажа, че никой от тези няма причина да прави компания на Емилия в целуването на крака за каквото и да било. Тя, завалийката, ще тъче сама на тоя стан.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, omline каза:

 

Ще бъда кратък и ясен:  🤣

Спокойно мога да кажа, че никой от тези няма причина да прави компания на Емилия в целуването на крака за каквото и да било. Тя, завалийката, ще тъче сама на тоя стан.

Знам че си развълнуван от предстоящия ултра хит на Баба,но в момента не говорим за Е ми ли я.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Знам че си развълнуван от предстоящия ултра хит на Баба,но в момента не говорим за Е ми ли я.

За съжаление не ти е дадено да знаеш много като цяло. 😆

  • Haha 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...