Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2022)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Глора си е имала успехи и преди Азис, просто е супер проста и остави да й се забравят до голяма степен хитовете. Сега гледам пее "Ледена кралица", която си е нейна песен де. Но тя си е оставила следата в чалгата и успехите, просто са си позабравени. Емилия не мое се сравнява с баба, едната е имала върхове и успехи, каквито другата никога няма да види. 

Това е така,просто ми е готинко да дразня Гюрга фенс.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Това е така,просто ми е готинко да дразня Гюрга фенс.

Недей, старите хора са с разклатено здраве. Ако живеехме вечно, Глория още щеше да си е на върха, но уви, хората сме смъртни :D и нейните вече се изчезнаха, а и пандемия имаше. Но е лузърка защото просто от върха се остави да стигне до дъното. 

  • Haha 3
  • Love 1
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

Е тя много се прееба, от топ мадама стана едно нищо. Да пази Господ от любов, че виж кво прави с хоратаи. И свръх амбиция де, тук може да кажем само колко важни са характера и качествата за да си успешен. 

image.gif.ac6afe65366251598e6bfab8a1ea3c52.gif

image.gif.41ce1142171222a2f4a4269ac90a5fd9.gifKaто хитове последните години е на едно ниво с тях, като агитки, звезден статус, дори медийна популярност не е на тяхното ниво. Тя дори не е на нивото на Ивана и Глория като статут. 

E имах впредвид докато беше топ мадама, и тогава чакаше на тати за кинти, няма талант дори да се осребри един вид, за разлика от повечето си колежки и наборки. После тати фалира, кинти за кариера няма, и съответно кариера няма. Счети, Гюрга и компания може да са били финансирани от всевъзможни "меценати" като Жоро, Коко и прочее, ама пак е нещо което са направили сами, вложили са някъв труд, какъвто и да бил той, в изкарването на въпросното финансиране, не са чакали на мама и тате да им платят песните. 

Отделно имат няква възвращемост от дейността си, каквато и да е тя, през годините. Дора Андреева ако имаше такава, нямаше да злобее всеки месец от инцта да се сетим че не сме и сварили житото още. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, xroflx9 каза:

Като цяло Андреа винаги е била подценявана в този форум,а Счета надценявана,така че няма смисъл да губя повече време. Целият спор тръгна от там че попитах @Emanuela.Carey на какво основание слага Емилия на едно ниво с Галена и Преслава. Предвид факта че все още не е отговорил проемам това изказване за напълно субективно и неотговарящо на реалността и приключвам спора.

Не знам за форума, но аз имах период в който слушах Андреа повече и от Емануела. В момента не мога да я понасям и не си пускам нейните песни защото ми е страшно противна.

На въпроса ти не отговорих защото нямах намерение да влизам в 5 страници дискусия за Емилия, за която не ме интересува чак толкова. 
Включих я в слоя на Преслава и Галена, защото в момента тя масово е считана за топ име. Не говорим за преди 10-15 години защото тогава Андреа беше топ име и дискусията не е релевантна. 


И да според мен Емилия в момента е от Топ 5. Турболенция е твърде нова песен, за да я отписваме като хит. А тя наистина беше масов хит за повече от година. Също не е реалистично да се очаква че всяка нейна песен ще има такъв успех за да кажем че е флопнала след това. Вярно че тази година я изкара на гърба на Денис и готова сръбска песен, но средно статистическия чалгаджия не влага толкова мисъл че да я упрекне. 

За това коя е била по-скандална и интересна - едната си вадеше циците понеже не можеше да пее, а другата ѝ викаха ловец на съпрузи. И двете бяха на ниво интервю при Венета Райкова и нищо повече.


Общо взето аз мога да живея без дискографийте и на двете.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Emanuela.Carey каза:

Не знам за форума, но аз имах период в който слушах Андреа повече и от Емануела. В момента не мога да я понасям и не си пускам нейните песни защото ми е страшно противна.

Аа ама ти наистина си фен на Емануела? Аз си мислех че се ебаваш. Жалко че форумната общоност я cancel-на

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Невменяема е, да. Обаче това не са "рязани вени". Не и в смисъла, който предполага тая фраза. Не съм някъв експерт, но раните на въпросната снимка/и са твърде плитки като за нещо сериозно и си личи как просто се е поодрала с някъв подръчен материал като за инцта. Ако изобщо. Като нищо просто се е намазала с нещо червено с цел привличане на внимание. 

CE4-FB0-FE-CB88-4454-8-DA6-AABE5-D1-AB3-

Не ти е давал да правиш мусака? Ебати тоя кво е еял ве?!?! :D

  • Haha 3

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, xroflx9 каза:

Аа ама ти наистина си фен на Емануела? Аз си мислех че се ебаваш. Жалко че форумната общоност я cancel-на

Аз затова съм тук като representative 

spacer.png

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Аа ама ти наистина си фен на Емануела? Аз си мислех че се ебаваш. Жалко че форумната общоност я cancel-на

Защо да е жалко? Открито заяви расистките си убеждения, сееше лъжи и конспирации за пандемията, а в момента подкрепя агресор във война, засягаща цяла Европа. Не че и другите чалгарки не са имали изцепки през годините, но едва ли някоя друга е падала толкова ниско и то в рамките на 3 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , xroflx9 каза:

Емилия и Гюрга-най големите лузърки в чалгата. Едната трябва да целува краката на Азис а другата на Флорин Салам

А Андреа на Кости.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

Защо да е жалко? Открито заяви расистките си убеждения, сееше лъжи и конспирации за пандемията, а в момента подкрепя агресор във война, засягаща цяла Европа. Не че и другите чалгарки не са имали изцепки през годините, но едва ли някоя друга е падала толкова ниско и то в рамките на 3 години.

Емануела просто си е първична,но поне изказва позиция по дадена тема,а дали е права или не е отделен въпрос. Другите мълчат и се прикриват.

 

преди 1 час, DarkChild каза:

А Андреа на Кости.

Андреа си има хитове и без Кости.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитове в чалгата отдавна не съществуват. За нея трябва да се говори в минало свършено време. Правят се само песнички, за да се поддържа на командно дишане целият жанр. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Този Иво Димчев го дават по БТВ, защо е толкова противен и защо 20 години по-късно трябва да се прави на Азис? Това още ли е модерно? :D Не знам откъде се пръкна този в последните години и каква му е работата.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа хич не е за подигравки. Тези обвинения дето ги хвърля насам-натам в по-голямата си част явно съответстват с основните причини тя психически да е стигнала дотук. Много е смотано в живота да надделяват разни хора, на които грам не им пука, че мачкат другите. Само се чудя как Андреа го позволява това... Та тя само до преди години беше дори твърде самоуверена, отворена и разкрепостена за разбиранията на българина. Изобщо не е давала индикации да се превърне в картинката, което е днес. Но някои неща очевидно рано или късно избиват, особено когато семейството не само че не се взима в ръце да помогне, ами и през годините я е разглезило толкова, че тя да не може да преживява трудностите.

Относно спора за нея и Счети - Емилия и на мен не ми е симпатична откакто се изживява като мутреса на Башур, но в ретрото си имаше доста стабилни позиции. По турнетата беше същия идол за младите, какъвто беше Гергана, затова и постоянно ги сравняваха. А Андреа в онези години дори не беше дебютирала. Но пък в последствие благодарение на Кости тя достигна по-висок връх в кариерата, защото не само скандализира в България, ами се прочу извън пределите на страната. А това е нещо, което Емилия така и не е постигала, защото колкото и големи хитове да са Джале и Турболенция, тя самата чисто като име вече не е толкова интересна, камо ли да се сравнява с Андреа в нейния връх.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , pacho каза:

Този Иво Димчев го дават по БТВ, защо е толкова противен и защо 20 години по-късно трябва да се прави на Азис? Това още ли е модерно? :D Не знам откъде се пръкна този в последните години и каква му е работата.

А Гюра защо продължава да се прави на Цеца? Това още ли е модерно? 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Защото най-сетне след над 20 години кариера има хит,който се слуша повече от един сезон.

Колко сезона е мизата, за да ти поизбледнее малко злобата?

  • Haha 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...