Jump to content

Поп-фолк скандали (ноември 2022)


Препоръчани коментари

Току що, Lelqtian каза:

Невменяема е, да. Обаче това не са "рязани вени". Не и в смисъла, който предполага тая фраза. Не съм някъв експерт, но раните на въпросната снимка/и са твърде плитки като за нещо сериозно и си личи как просто се е поодрала с някъв подръчен материал като за инцта. Ако изобщо. Като нищо просто се е намазала с нещо червено с цел привличане на внимание. 

CE4-FB0-FE-CB88-4454-8-DA6-AABE5-D1-AB3-

Каквото и да е, не е нормално да го пуска така. Няма друга толкова изкуфяла от доста време. Тя всяка седмица е на нож с някой. Направо не знам в какво се превърна. Но съдба, няма какво да се направи. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Невменяема е, да. Обаче това не са "рязани вени". Не и в смисъла, който предполага тая фраза. Не съм някъв експерт, но раните на въпросната снимка/и са твърде плитки като за нещо сериозно и си личи как просто се е поодрала с някъв подръчен материал като за инцта. Ако изобщо. Като нищо просто се е намазала с нещо червено с цел привличане на внимание. 

CE4-FB0-FE-CB88-4454-8-DA6-AABE5-D1-AB3-

Нали за актриса се подготвяла. Според мен и тя е закъсняла за Хелоуин. Толкова е невменяема, че не е наясно и с календара вече. Или го е проспала пияна. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа просто според мен беше много болна за слава и върхове и това й изяде главата. Отделно е супер некоректен човек, дори за малки неща, които не зависят финансово, наскоро нали имаше скандал, че задигнала слънчеви очила и не изпълнила ангажимента си. Това е доста кофти комбо, което предполага провал рано или късно. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, WindWalkerMonk каза:

Аз не съм фен на Башурка, но не мисля, че Пиян е по - голям хит от "Тръгвай си". Иначе ясно защо са хитове двете песни и не е заради Емилия, говорим като изпълнител. Като проекти е ясно, че е заради нея. Акула също е по - голям хит от Пиян/Добре ли си.  Не мисля, че "Пробвай се звучи", ако някой го е чувал ОК, аз не. Но Туболенция звучи всяка вечер. 

Към днешна дата, дори да не беше алкохоличка Анда, според мен пак нямаше да може да бие Ема. Няма нито парите й, нито екипа й. Просто не може да се бръкне толкова за да е на това ниво. 

Разбира се че Пиян е по-големия хит и това не подлежи на съмнение. Дори няма нужда да отварям нейбъла за да проверявам коя от трите песни прави повече гледания към днешна дата.

Смешно е да принизявате изпълнител заради който въобще съществува Турбуленция. Лятото наистина се пускаше доста по морето,но сега я се пусне веднъж,я не.

Ти случайно да не си колежка на Счетоводителката,че знаеш коя с колко пари разполага? Щом Дора си ходи по участия когато реши значи няма финансови проблеми и ако не беше побъркана пак щеше да е над Емилия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това с Андреа е изключително тъжно. Дори не е за присмиване вече. Изглежда като истинска кръв и рязано по ръката. Не знам защо това момиче не се лекува. Дали всъщност Кубрат не я оставя на мира или на нея така и се иска?! Не може да го преживее и това си му е. Дори две деца му приписва. А уж твърдеше, че е само едно преди време.  Дано не свърши зле накрая. 😧

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Ти случайно да не си колежка на Счетоводителката,че знаеш коя с колко пари разполага? Щом Дора си ходи по участия когато реши значи няма финансови проблеми и ако не беше побъркана пак щеше да е над Емилия.

Не, не, счетоводството и аз сме скарани. Иначе проста логика: няма участия, няма екип вече, дори PR-ката й я заряза. Отделно всеки се оплаква, че му дължи пари и някъде беше излезнало, че техните я издържат. И отново, няма как да знаем със сигурност, но според мен нямаше как да бие Ема, просто Башур краде много и Ема харчи много. Окраде Благоевград, но това е друга тема. 

Относно дуетите, аз не говоря за сега, а когато излезнаха. Помня какво ставаше на тях и как всички говореха за клиповете, за "сериала", а  - у. Но минали неща, според мен ти просто не харесваш много Емилия, и това донякъде те кара да отричаш успехите й, които са си факт. Както и си е факт, че макар или въпреки тях, тя пак си е кота 0 като звезден статус. Това няма как да се спори също :D 

@i810 аз си мислех само 1 нещо, ако аз съм родител и детето ми е в такова състояние, няма да го оставя и ще му помогна. Това с Андреа се точи с години, първо бяха хапчетата, които й наебаха хормоните, сега пиенето и депресията. Нещата са си дебели отвсякъде. 

 

Току що, i810 каза:

Това с Андреа е изключително тъжно. Дори не е за присмиване вече. Изглежда като истинска кръв и рязано по ръката. Не знам защо това момиче не се лекува. Дали всъщност Кубрат не я оставя на мира или на нея така и се иска?! Не може да го преживее и това си му е. Дори две деца му приписва. А уж твърдеше, че е само едно преди време.  Дано не свърши зле накрая. 😧

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, xroflx9 каза:

Разбира се че Пиян е по-големия хит и това не подлежи на съмнение. Дори няма нужда да отварям нейбъла за да проверявам коя от трите песни прави повече гледания към днешна дата.

Смешно е да принизявате изпълнител заради който въобще съществува Турбуленция. Лятото наистина се пускаше доста по морето,но сега я се пусне веднъж,я не.

Ти случайно да не си колежка на Счетоводителката,че знаеш коя с колко пари разполага? Щом Дора си ходи по участия когато реши значи няма финансови проблеми и ако не беше побъркана пак щеше да е над Емилия.

ако-ако, ама не. Принизяваш Ема и твърде много надценяваш Дора, защото си я любиш. След Полудей не е имала нищо популярно музикално, а това кога беше - преди 5 години или повече? Дори за ретро певица не става, нито запазен хит има, нито купон може да прави... до такъв неприятен хал се докара на млади години :(

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видимо е, че Андреа наистина има проблем. Психически е разбита. Трябва и адекватно лечение. Навремето така Райна беше в много тежка форма на депресия след раздялата с Константин. Всички я обявиха за психо, но и на нея не и беше лесно. Разликата между двете е, че Райна все пак продължи напред, а Андреа не успява. Дали, обаче Кубрат и пречи в действителност да има друга връзка, това може и да е в сферата на научната фантастика. Т.е., така и се иска на нея - и той да не я забравя, макар да е видимо, че не е така. Дреме му на него. Ако му пукаше, щеше да се постарае тя да излезе от това състояние. Навсякъде из медиите се пише, че много уважава баща и. Чрез него е било възможно да и помогнат, за да се лекува. Оставили са я сама и никой не прави нищо за състоянието и. А положението е извън контрол. Само да не посегне на живота си накрая....😔

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, WindWalkerMonk каза:

Каквото и да е, не е нормално да го пуска така. Няма друга толкова изкуфяла от доста време. Тя всяка седмица е на нож с някой. Направо не знам в какво се превърна. Но съдба, няма какво да се направи. 

Не е нормално, но от друга страна - добре ги е качила тия снимки. Документира как не може да се грижи сама за себе си, включително се опитва да си причини телесни вреди, което е материал, който може да бъде използван за съдебно-медицинска експертиза за вкарване в психиатрично заведение без съгласието и. Накратко, ако роднини или който там е загрижен за нея, може да я вкара в лудница с тия снимки, ако досега са имали проблеми в тая насока поради спецификата на родното законодателство по темата. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

Не, не, счетоводството и аз сме скарани. Иначе проста логика: няма участия, няма екип вече, дори PR-ката й я заряза. Отделно всеки се оплаква, че му дължи пари и някъде беше излезнало, че техните я издържат. И отново, няма как да знаем със сигурност, но според мен нямаше как да бие Ема, просто Башур краде много и Ема харчи много. Окраде Благоевград, но това е друга тема. 

Относно дуетите, аз не говоря за сега, а когато излезнаха. Помня какво ставаше на тях и как всички говореха за клиповете, за "сериала", а  - у. Но минали неща, според мен ти просто не харесваш много Емилия, и това донякъде те кара да отричаш успехите й, които са си факт. Както и си е факт, че макар или въпреки тях, тя пак си е кота 0 като звезден статус. Това няма как да се спори също :D 

@i810 аз си мислех само 1 нещо, ако аз съм родител и детето ми е в такова състояние, няма да го оставя и ще му помогна. Това с Андреа се точи с години, първо бяха хапчетата, които й наебаха хормоните, сега пиенето и депресията. Нещата са си дебели отвсякъде. 

 

Че то винаги е било ясно,че я издържат техните,което си е донякъде за уважение. Не е поредната евтина kурва която си ляга с всеки богаташ като Башурица.

Неоспорими успехи Емилия няма. Всяка на нейно място щеше да ги има,така че няма как да отричам нещо което не съществува. На тя няма самостоятелен хит от повече от 5 години,за какво говорим изобщо?
 

Наистина дуетите й от 2019 щяха да са хитовете на годината ако милата Преси не й го наби целия сух като скандализира държавата,пусна Пиян и цял албум след това. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, i810 каза:

Видимо е, че Андреа наистина има проблем. Психически е разбита. Трябва и адекватно лечение. Навремето така Райна беше в много тежка форма на депресия след раздялата с Константин. Всички я обявиха за психо, но и на нея не и беше лесно. Разликата между двете е, че Райна все пак продължи напред, а Андреа не успява. Дали, обаче Кубрат и пречи в действителност да има друга връзка, това може и да е в сферата на научната фантастика. Т.е., така и се иска на нея. И той да не я забравя, макар да е видимо, че не е така. Дреме му на него. Ако му пукаше, щеше да се постарая тя да излезе от това състояние. Навсякъде из медиите се пише, че много уважава баща и. Чрез него е било възможно да и помогнат, за да се лекува. Оставили са я сама и никой не прави нищо за състоянието и. А положението е извън контрол. Само да не посегне на живота си накрая....😔

Aми то не е толкова лесно, даже е доста гнусно. Само човек, който е бил влюбен до уши и след това преебан може да го знае. В смисъл тия белези са до живот, аз вярвам, че само веднъж в живота се среща голямата любов или айде два пъти После пак обичаш, но не по този начин, защото вече дори на подсъзнателно ниво си белязан.

Андра помагаше на тоя лумпен като беше нула, а той й кръшкаше. Тя е знаела, но когато обичаш си склонен да наебеш себе си заради другия. Особено ако се виждат, това също няма да й помогне. Аз вярвам, че тя е била вярна. Но в живота има едно много важно правило: това, че ти даваш всичко, не значи че и другия ще ти го върне, а и той / тя не са ти обещали такова нещо. Това е с и приятелите. За съжаление, не го разбираме, защото ни се иска да е обратното. 

Тъпо е, че Анда е лошия в очите на хората, а онова жалко подобие е герой.  

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

ако-ако, ама не. Принизяваш Ема и твърде много надценяваш Дора, защото си я любиш. След Полудей не е имала нищо популярно музикално, а това кога беше - преди 5 години или повече? Дори за ретро певица не става, нито запазен хит има, нито купон може да прави... до такъв неприятен хал се докара на млади години :(

Хехе,точно запазен хит нямала😂😂😂🤡 говорим за Андреа,а не за Ваня Великова.

  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Че то винаги е било ясно,че я издържат техните,което си е донякъде за уважение. Не е поредната евтина kурва която си ляга с всеки богаташ като Башурица.

Неоспорими успехи Емилия няма. Всяка на нейно място щеше да ги има,така че няма как да отричам нещо което не съществува. На тя няма самостоятелен хит от повече от 5 години,за какво говорим изобщо?
 

Наистина дуетите й от 2019 щяха да са хитовете на годината ако милата Преси не й го наби целия сух като скандализира държавата,пусна Пиян и цял албум след това. 

Това колкото и да спорим е факт. Всяка щеше да ги има. Тук съм на 100% в съгласие, даже според мен въпреки гигахитовете, Емилия като звезден статус печели много малко от тях. Отделно тя просто няма това излъчване на тежка голяма звезда и модна икона, въпреки, че е с най - скъпите парцали, те по скоро често й стоят като гротеска. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, i810 каза:

Видимо е, че Андреа наистина има проблем. Психически е разбита. Трябва и адекватно лечение. Навремето така Райна беше в много тежка форма на депресия след раздялата с Константин. Всички я обявиха за психо, но и на нея не и беше лесно. Разликата между двете е, че Райна все пак продължи напред, а Андреа не успява. Дали, обаче Кубрат и пречи в действителност да има друга връзка, това може и да е в сферата на научната фантастика. Т.е., така и се иска на нея - и той да не я забравя, макар да е видимо, че не е така. Дреме му на него. Ако му пукаше, щеше да се постарае тя да излезе от това състояние. Навсякъде из медиите се пише, че много уважава баща и. Чрез него е било възможно да и помогнат, за да се лекува. Оставили са я сама и никой не прави нищо за състоянието и. А положението е извън контрол. Само да не посегне на живота си накрая....😔

И аз за Райна се сетих одеве, но ме домързя да я коментирам. Оня ден й се смеехме, но тя поне е активна певица и си изкарва парите, има участия. И тя е над Дора.

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Всяка на нейно място щеше да ги има,така че няма как да отричам нещо което не съществува.

Мария, Цура Янева що нямат такива успехи. Нали Дора не била разорена. Що няма песен от над 5 години? 

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Хехе,точно запазен хит нямала😂😂😂🤡 говорим за Андреа,а не за Ваня Великова.

По твоята логика, ако имаше песен от Кости, щеше да е топ. Ванчето има хит от ранга на Близалка и има повече участия, отколкото Дора през посдледните пет години сумарно. 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

И аз за Райна се сетих одеве, но ме домързя да я коментирам. Оня ден й се смеехме, но тя поне е активна певица и си изкарва парите, има участия. И тя е над Дора.

Мария, Цура Янева що нямат такива успехи. Нали Дора не била разорена. Що няма песен от над 5 години? 

По твоята логика, ако имаше песен от Кости, щеше да е топ. Ванчето има хит от ранга на Близалка и има повече участия, отколкото Дора през посдледните пет години сумарно. 

 

И слава богу че Дора няма хит като Близалка,Пия айрян с баница и подобни тъпотии станали вайръл от България търси талант.

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Това колкото и да спорим е факт. Всяка щеше да ги има. Тук съм на 100% в съгласие, даже според мен въпреки гигахитовете, Емилия като звезден статус печели много малко от тях. Отделно тя просто няма това излъчване на тежка голяма звезда и модна икона, въпреки, че е с най - скъпите парцали, те по скоро често й стоят като гротеска. 

Абе факт е че Дора Андреева няма нито кинтите, нито хитовете. Явно не струва не само като певица, ами и в леглото не струва (преди настоящото положение) щом не е впечатлила никого, освен тати да и спонсорира проектите. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло Андреа винаги е била подценявана в този форум,а Счета надценявана,така че няма смисъл да губя повече време. Целият спор тръгна от там че попитах @Emanuela.Carey на какво основание слага Емилия на едно ниво с Галена и Преслава. Предвид факта че все още не е отговорил проемам това изказване за напълно субективно и неотговарящо на реалността и приключвам спора.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Абе факт е че Дора Андреева няма нито кинтите, нито хитовете. Явно не струва не само като певица, ами и в леглото не струва (преди настоящото положение) щом не е впечатлила никого, освен тати да и спонсорира проектите. 

Е тя много се прееба, от топ мадама стана едно нищо. Да пази Господ от любов, че виж кво прави с хоратаи. И свръх амбиция де, тук може да кажем само колко важни са характера и качествата за да си успешен. 

image.gif.ac6afe65366251598e6bfab8a1ea3c52.gif

Току що, xroflx9 каза:

Като цяло Андреа винаги е била подценявана в този форум,а Счета надценявана,така че няма смисъл да губя повече време. Целият спор тръгна от там че попитах @Emanuela.Carey на какво основание слага Емилия на едно ниво с Галена и Преслава. Предвид факта че все още не е отговорил проемам това изказване за напълно субективно и неотговарящо на реалността и приключвам спора.

image.gif.41ce1142171222a2f4a4269ac90a5fd9.gifKaто хитове последните години е на едно ниво с тях, като агитки, звезден статус, дори медийна популярност не е на тяхното ниво. Тя дори не е на нивото на Ивана и Глория като статут. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Абе как е минало участието на баба в Театро. Феновете й мълчат, което ме навежда на разни мисли :D 

То не беше ли другия месец? Всеки случай няма да е като ПиЯнО бАр ИзТоК където 20 феи подскачат около нея,а тук се представя за събиетието на годината

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Като цяло Андреа винаги е била подценявана в този форум,а Счета надценявана,така че няма смисъл да губя повече време. Целият спор тръгна от там че попитах @Emanuela.Carey на какво основание слага Емилия на едно ниво с Галена и Преслава. Предвид факта че все още не е отговорил проемам това изказване за напълно субективно и неотговарящо на реалността и приключвам спора.

Напротив. Преди години я възхвалявахме. Имаше си бая фенове у форума, включително аз. Просто изкуфя и залезе. 

  • Like 1
  • drunk 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

То не беше ли другия месец? Всеки случай няма да е като ПиЯнО бАр ИзТоК където 20 феи подскачат около нея,а тук се представя за събиетието на годината

Мина мина, 2 или 3 ти беше, ама май не е минало успешно, иначе щяха да пърдят из форума и да ни натрият носовете :D 

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Мина мина, 2 или 3 ти беше, ама май не е минало успешно, иначе щяха да пърдят из форума и да ни натрият носовете :D 

Емилия и Гюрга-най големите лузърки в чалгата. Едната трябва да целува краката на Азис а другата на Флорин Салам

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Емилия и Гюрга-най големите лузърки в чалгата. Едната трябва да целува краката на Азис а другата на Флорин Салам

Глора си е имала успехи и преди Азис, просто е супер проста и остави да й се забравят до голяма степен хитовете. Сега гледам пее "Ледена кралица", която си е нейна песен де. Но тя си е оставила следата в чалгата и успехите, просто са си позабравени. Емилия не мое се сравнява с баба, едната е имала върхове и успехи, каквито другата никога няма да види. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...