Jump to content

Поп-фолк скандали (ноември 2022)


Препоръчани коментари

преди 44 минути, FolkEmpire каза:

Най-известната любовна песен според Лидка лигавото

 

На испански има една приказка: "Млъкнала изглеждаш по-хубава". За съжаление при Либия и това не помага.

преди 6 минути, asylum каза:

Хит! 

 

И тази е адукатка ли? Две думи не може да върже.

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, FolkEmpire каза:

По-скоро педалчетата на Радостчето Драганова (продуцентката на това psycho шоу) са я викнали да пълни ефир :D

maxresdefault.jpg.0237962322dd8944314d6815a89af294.jpg

Минали са се. Ако ще се пълнят преди, в или след ефир, явно не-чипса с дилдото е най-ефтината в курника на Доня. А да си направят веселото с психо е можело да викнат Дора ... 

 

  • Thanks 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Минали са се. Ако ще се пълнят преди, в или след ефир, явно не-чипса с дилдото е най-ефтината в курника на Доня. А да си направят веселото с психо е можело да викнат Дора ... 

 

Дора е заета в Северозапада. Враца, Монтана - все там я викат. Слочаенос?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Oх, сега прочетох за спора Ема/Анда. Ето го и моето мнение:

1. Като скандална популярност: тук определено мисля, че Андето е повече. Та тя беше мийм икона с фотошопите и купищата й издънки от ехеееее. Емилия беше по - скоро досадна с историите с Коко. 

2. Като хитове: до ерата на Башур, според мен Андреа имаше по - големи хитове. Ема имаше хитчета, но Анда имаше по - масови и по - харесвани такива, за справка турнетата. Вижте как реагират на Андреа, и как на Емилия. 

От ерата на Башур обаче, Ема я мачка здраво. Дуетите с Денис са големи хитове, бяха най - големите хитове за годината. Турболенция е по - голям хит от всичко на Андреа. Като клипове и екип към днешна дата Емата е много по - напред.

Като успешност, със сигурност по - успялата е Емилия. Тя и сега мачка с голям хит с Гина. Върти се редовно в клубовете, а Анда е тотално забравена, изкукала и режеща си вените. Но Андреа си има приноса в музиката. Не е Ивана или Глория, но то не е или тях или нищо. Андреа наложи работата с екипи, новия саунд и т.н. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, WindWalkerMonk каза:

Oх, сега прочетох за спора Ема/Анда. Ето го и моето мнение:

1. Като скандална популярност: тук определено мисля, че Андето е повече. Та тя беше мийм икона с фотошопите и купищата й издънки от ехеееее. Емилия беше по - скоро досадна с историите с Коко. 

2. Като хитове: до ерата на Башур, според мен Андреа имаше по - големи хитове. Ема имаше хитчета, но Анда имаше по - масови и по - харесвани такива, за справка турнетата. Вижте как реагират на Андреа, и как на Емилия. 

За скандалноста си прав, но като хитове това, което пишеш е ревизионна история. Сигурно не си слушал фолк преди 2006-7 когато Андреа изгря за фолка. Аз помня много добре, че 2003-2005 година Емилия направи страшни парчета. На Емилия помня повече песни, докато на Андреа само "Като непознат", "Хладна нежност" плюс общите с Кости.

Може Емилия да е имала слаб период да речем от 2008 до 2012 например, но хайде да не изтриваме хитовете й от 2001-2007. "Хайде на купона" беше постоянно въртяна навсякъде. Значи аз лично не съм следил кариерата й по времето на „Весело момиче“ и „Нежни устни", но по всичко личи, че и тогава е била доста популярна вече и от всеки от двата албума има поне по 2 хита, ако не и повече.

"Легенда за любовта" беше един от хитовете на лято 2003. Следващата година супер въртяни бяха „Безумна любов“ и „Няма да тъгувам". За „Ангел в нощта“ няма нужда да говоря. "Целувай ме", "За мене забрави", "Ела ме вземи", "Изгори ме с устни". Дори да не помните имената като ги чуете ще се сетите. После вече не съм следял много фолка, но "Аларма" с Галена и Малина и "Смелите си имат всичко" определено бяха хитове.

Но определено и Теди, т.е. Андреа има място в историята на фолка, особено в периода 2006-2013 условно казано. Една Гергана например прегоря доста по-бързо, тя май точно две-три години беше хитово име май.

Редактирано от mihael
  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, WindWalkerMonk каза:

От ерата на Башур обаче, Ема я мачка здраво.

Още от преди Башур е така. След 2013 г. Андреа е напълно забравена. Ема имаше хитове тук-таме. Да бях от гадните е хит, който Андреа не е имала от вече десетилетие.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DarkChild каза:

Е, малко уважение към възрастните! Леля Данче не е заслужила такова отношение, дори да се опитва да имитира по-младите си колежки

 

 

Така става като прекалиш с еклерите... 😂😂😂

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, WindWalkerMonk каза:

Oх, сега прочетох за спора Ема/Анда. Ето го и моето мнение:

1. Като скандална популярност: тук определено мисля, че Андето е повече. Та тя беше мийм икона с фотошопите и купищата й издънки от ехеееее. Емилия беше по - скоро досадна с историите с Коко. 

2. Като хитове: до ерата на Башур, според мен Андреа имаше по - големи хитове. Ема имаше хитчета, но Анда имаше по - масови и по - харесвани такива, за справка турнетата. Вижте как реагират на Андреа, и как на Емилия. 

От ерата на Башур обаче, Ема я мачка здраво. Дуетите с Денис са големи хитове, бяха най - големите хитове за годината. Турболенция е по - голям хит от всичко на Андреа. Като клипове и екип към днешна дата Емата е много по - напред.

Като успешност, със сигурност по - успялата е Емилия. Тя и сега мачка с голям хит с Гина. Върти се редовно в клубовете, а Анда е тотално забравена, изкукала и режеща си вените. Но Андреа си има приноса в музиката. Не е Ивана или Глория, но то не е или тях или нищо. Андреа наложи работата с екипи, новия саунд и т.н. 

Пълни глупости. Особено болднатия абзац. Неслучайно наричам феновете на Башурка сектанти,просто сте оперирани от обективност.

Най-големия хит на 2019 си беше Пиян,а след него Добре ли си,чак тогава са дуетите на Счета,за които пак казвам няма абсолютно никаква заслуга. Всички знаем защо станаха хитове.

Дора само с дуета с Азис праща целите 20+ години напъни на Счетоводителката в коша. “Пробвай се” все още гърми така сякаш е излязла вчера,а не преди 10 години. А и щом Азис я пее на всяко свое участие наред със Сен Тропе,прави си изводите. За успехи в чужбина пък да не говорим. Дора в залеза на кариерата си има по- голяма чуждестранна фен база,каквато Емилия не успя да постигне въпреки всичките си опити,просто е тотална безличница.

Към днешна дата Счета е по-успешна от Андреа,да, но това е само защото нова продукция няма от 2 години и е побъркана алкохоличка,но в цялостност Андреа е недостижим връх за Башурка.

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, xroflx9 каза:

Пълни глупости. Особено болднатия абзац. Неслучайно наричам феновете на Башурка сектанти,просто сте оперирани от обективност.

Най-големия хит на 2019 си беше Пиян,а след него Добре ли си,чак тогава са дуетите на Счета,за които пак казвам няма абсолютно никаква заслуга. Всички знаем защо станаха хитове.

Дора само с дуета с Азис праща целите 20+ години напъни на Счетоводителката в коша. “Пробвай се” все още гърми така сякаш е излязла вчера,а не преди 10 години. А и щом Азис я пее на всяко свое участие наред със Сен Тропе,прави си изводите. За успехи в чужбина пък да не говорим. Дора в залеза на кариерата си има по- голяма чуждестранна фен база,каквато Емилия не успя да постигне въпреки всичките си опити,просто е тотална безличница.

Към днешна дата Счета е по-успешна от Андреа,да, но това е само защото нова продукция няма от 2 години и е побъркана алкохоличка,но в цялостност Андреа е недостижим връх за Башурка.

Аз не съм фен на Башурка, но не мисля, че Пиян е по - голям хит от "Тръгвай си". Иначе ясно защо са хитове двете песни и не е заради Емилия, говорим като изпълнител. Като проекти е ясно, че е заради нея. Акула също е по - голям хит от Пиян/Добре ли си.  Не мисля, че "Пробвай се звучи", ако някой го е чувал ОК, аз не. Но Туболенция звучи всяка вечер. 

Към днешна дата, дори да не беше алкохоличка Анда, според мен пак нямаше да може да бие Ема. Няма нито парите й, нито екипа й. Просто не може да се бръкне толкова за да е на това ниво. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

От ерата на Башур обаче, Ема я мачка здраво.

Не е баш така. Ема дори нищо да не правеше от 10 години, пак щеше да мачка Дора. Певици от 17та глуха мачкат Дора. Отказали се към днешна дата певици мачкат Дора. Новоизлюпени пропяли инфлуенцърки мачкат Дора. Тепърва дебютиращи мачкат Дора.

Бедни, никому неизвестни женици и чувстващи се такива от народа мачкат Дора. 

Дора просто е толкова зле. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Не е баш така. Ема дори нищо да не правеше от 10 години, пак щеше да мачка Дора. Певици от 17та глуха мачкат Дора. Отказали се към днешна дата певици мачкат Дора. Новоизлюпени пропяли инфлуенцърки мачкат Дора. Тепърва дебютиращи мачкат Дора.

Бедни, никому неизвестни женици и чувстващи се такива от народа мачкат Дора. 

Дора просто е толкова зле. 

Аз видях, че си е нарязала вените. Нищо не й остана, а можеше да си държи добро ниво, ако беше отгледала поне 1 хит. Но тя е невменяема. Не случайно не я канят по участия, ставало й лошо на 20тата минута и си тръгвала. Не става така, първо Пайнера спираше клубовете, сега Сашка, утре ще е Бомбашка. А истината е, че Дора е невменяема, искат 2 бона за 20 минути, което е абсурдно и не си изпълнява задълженията. Те тия неща лесно се разбират и няма как да я поканят като знаят, че прави циркове. 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото до периода с Коко, не помня вече дали е била толкова досадна с тая история, колкото я изкарвате, но е неопровержим факт че роди култовия лафт "Да не ми е сестра" и разбира се най-големия хит на Счети преди Турбуленция 

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Stela каза:

Как намига на Цитиридис и му праща муцки и целувки ... Кралица! 🤣🤣🤣🤣

а уж се притеснявала :)

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Не е баш така. Ема дори нищо да не правеше от 10 години, пак щеше да мачка Дора. Певици от 17та глуха мачкат Дора. Отказали се към днешна дата певици мачкат Дора. Новоизлюпени пропяли инфлуенцърки мачкат Дора. Тепърва дебютиращи мачкат Дора.

Бедни, никому неизвестни женици и чувстващи се такива от народа мачкат Дора. 

Дора просто е толкова зле. 

Дори истинската Дора, която се завърна от Хамерика, за да се покае в манастир, мачка Дора откъм брой участия. Гледах й клипчета от последните 3-4 и народът се дереше на Смешна цена, Моят номер и сие, купон си беше и пълничко.

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Аз видях, че си е нарязала вените. Нищо не й остана, а можеше да си държи добро ниво, ако беше отгледала поне 1 хит. Но тя е невменяема. Не случайно не я канят по участия, ставало й лошо на 20тата минута и си тръгвала. Не става така, първо Пайнера спираше клубовете, сега Сашка, утре ще е Бомбашка. А истината е, че Дора е невменяема, искат 2 бона за 20 минути, което е абсурдно и не си изпълнява задълженията. Те тия неща лесно се разбират и няма как да я поканят като знаят, че прави циркове. 

Невменяема е, да. Обаче това не са "рязани вени". Не и в смисъла, който предполага тая фраза. Не съм някъв експерт, но раните на въпросната снимка/и са твърде плитки като за нещо сериозно и си личи как просто се е поодрала с някъв подръчен материал като за инцта. Ако изобщо. Като нищо просто се е намазала с нещо червено с цел привличане на внимание. 

CE4-FB0-FE-CB88-4454-8-DA6-AABE5-D1-AB3-

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Колкото до периода с Коко, не помня вече дали е била толкова досадна с тая история, колкото я изкарвате, но е неопровержим факт че роди култовия лафт "Да не ми е сестра" и разбира се най-големия хит на Счети преди Турбуленция 

 

Дори с първия си брак с митничаря предизвикваше интерес и я канеха по национални медии. Роди друг култов лаф при Слави, когато заяви, че готви "купички" на мъжо си. 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...