Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2022)


Препоръчани коментари

преди 18 часа , meleto каза:

Супер як ход на Даймънд Про... Някой очаквал ли е бебИтата в чалгата да ги удари на патриотизъм :D 

Не съм очаквала да се случи подобно нещо и да ги чуя да изпълняват такива песни. Ама като гледам нещо ги е ударил накриво патриотизма. Какви са тия деколтета, чупки и чалгарски маниери в подбни клипове? Просто да ги хванеш да им бутнеш един шут от върха на планината.. 

  • Like 3
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

20221105_131503.jpg.bfb6e87ae66d0b3788581de9733deeab.jpg20221105_131439.jpg.9933f56f328ca0330ede71a5a1673268.jpg

Тъжна история, явно в бг наистина е трудно да бъдеш освидетелстван за принудително психиатрично лечение. 

Пък и с тия цени на бензина, Карлуково е далече .... 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

Не съм очаквала да се случи подобно нещо и да ги чуя да изпълняват такива песни. Ама като гледам нещо ги е ударил накриво патриотизма. Какви са тия деколтета, чупки и чалгарски маниери в подбни клипове? Просто да ги хванеш да им бутнеш един шут от върха на планината.. 

Идеята ми харесва, но Пирин дали е достатъчно висока? 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Stela каза:

20221105_131426.jpg.a2ea152e66510c979a4489eb1c7f67b8.jpg

Това го знаехме още от интервюто на Говньо :D

  

преди 20 минути, Stela каза:

Не съм очаквала да се случи подобно нещо и да ги чуя да изпълняват такива песни. Ама като гледам нещо ги е ударил накриво патриотизма. Какви са тия деколтета, чупки и чалгарски маниери в подбни клипове? Просто да ги хванеш да им бутнеш един шут от върха на планината.. 

Готови са още малко да се разкрачат и да почнат да мастурбират пред камерата с песен :D

  • Haha 3
  • Wow 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Lelqtian каза:

Идеята ми харесва, но Пирин дали е достатъчно висока? 

Като го направим ще разберем. Пък и нали Малката е "малка", за нея ще е високо. 😂

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, FolkEmpire каза:

Това го знаехме още от интервюто на Говньо :D

То и другите неща ги знаем от 2 години, но тя периодично държи да ни ги припомни. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

То и другите неща ги знаем от 2 години, но тя периодично държи да ни ги припомни. 

Точно, че е забила на едно и също и боксува в нейния си свят и повтаря всичко като папагал ама как ама що, еми минало и заминало е вече ма крайно време е да се стреснеш и да се изтупаш и да тръгнеш по нов път... Ако няма кой да й бие два шамара да се осъзнае жалко ще си стои в това положение явно докато свят светува.

  • Like 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DarkChild каза:

Не знам на колко години си, но триъгълникът с Коко и Ана беше светска новина номер 1 за много дълго време през онези години.

Катастрофата беше отразена по новините доста време. И по БНР говореха за нея. Имаха и интервю при Мон Дьо.

На Андреа кокошарските скандали са само по платени статии във второстепенни сайтове.

Кариерно на Андреа силните години са 4, от 2008-2012, с много уговорки може и 2013. Ема има хитове много преди и след нея.

Отново ти казвам,че триъгълника между Счета,Анелия и Коко Динев си е чисто чалгарски скандал и да когато се е случил не съм бил толкова запален по чалгата. Ето ти доказателство,че освен чалга фенчетата други не знаят за този спор.

Че то и Дора ходи при Мон Дьо като се раздели с Кубрат,това някакво мерило за успех ли трябва да е?

Андреа ди има 3-4 години  в топ 3 на чалгата,а Емилия кога? Абсолютно всички пишман хитове на Башурка са сезонни успехи,които никой не помни след няколко месеца.както някой беше казал тук относно Турбуленция-бяха й необходими 25 години,за да види какво е да имаш голям хит.

преди 1 час, DenFevgo каза:

Само ей тази песен долу затрива цялата кариера на Андреа, а дори не е от най-големите хитове на Емилия. Айде, хубава събота!

 

Дори не знам и не искам да научавам как звучи това музикално извращение.

  • Dislike 3
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, FolkEmpire каза:

Точно, че е забила на едно и също и боксува в нейния си свят и повтаря всичко като папагал ама как ама що, еми минало и заминало е вече ма крайно време е да се стреснеш и да се изтупаш и да тръгнеш по нов път... Ако няма кой да й бие два шамара да се осъзнае жалко ще си стои в това положение явно докато свят светува.

Това е едно на ръка. Отделно виж как се обяснява уж искала да живее мирно и тихо, а сама си вади отдавна вмирисаните кирливи ризи да ни показва пак и пак и пак и сама се бута между шамарите. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Stela каза:

Като го направим ще разберем. Пък и нали Малката е "малка", за нея ще е високо. 😂

преди 1 час, Lelqtian каза:

Идеята ми харесва, но Пирин дали е достатъчно висока? 

Ще ги бутнем няколко пъти :P

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Милички, как ще коментирате факта, че тази песен е в топ 3 на женските самостоятелни хитове за годината заедно с "Еуфория" и "От утре"?

Показа невероятно задържане и се е устремила към 10-те милиона, което ще я направи първата такава на Джуджи след 4 годишно затишие, осеяно с провали и неуспехи, което започна след "Яко ми е"?

Още един такъв хит и ще се завърне в А група с гръм и трясък.

  • Like 3
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Не съм очаквала да се случи подобно нещо и да ги чуя да изпълняват такива песни. Ама като гледам нещо ги е ударил накриво патриотизма. Какви са тия деколтета, чупки и чалгарски маниери в подбни клипове? Просто да ги хванеш да им бутнеш един шут от върха на планината.. 

От този клип са се вдъхновили за видеореализациите на техните бози. Квито и деколтета да покажат - не могат да се сравнят с Глориевото тук.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Милички, как ще коментирате факта, че тази песен е в топ 3 на женските самостоятелни хитове за годината заедно с "Еуфория" и "От утре"?

Показа невероятно задържане и се е устремила към 10-те милиона, което ще я направи първата такава на Джуджи след 4 годишно затишие, осеяно с провали и неуспехи, което започна след "Яко ми е"?

Още един такъв хит и ще се завърне в А група с гръм и трясък.

Топ 3 ... женски самостоятелни хитове ... са при Ванчето, Ани Принцессс и Екстра Нина Димитрова? Дори в следващия не са при Доня Деса, Анелия и Суси Д(Т) ... 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , asylum каза:

Ще ги бутнем няколко пъти :P

Е, малко уважение към възрастните! Леля Данче не е заслужила такова отношение, дори да се опитва да имитира по-младите си колежки

 

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:

Не сме чули Прея да е бременна.

Може да е от Райна, нали тя постоянно се преструва на тъмнокожа жена от американския народ, само й погледни прическата тук, въобще никакъв срам от това културно присвояване при нея.

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Andrew Cunanan. каза:

Може да е от Райна, нали тя постоянно се преструва на тъмнокожа жена от американския народ, само й погледни прическата тук, въобще никакъв срам от това културно присвояване при нея.

 

Едно време се преструваше на индийка, сега - черна. Но най-голямата ѝ имитация, която продължава вече десетилетия, е тази на певица.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, FolkEmpire каза:

Най-известната любовна песен според Лидка лигавото

 

Тя да се радва че са я давали по телевизора, или битиви имат навика да канят никому неизвестни, бедни, фъфлещи Тройници от народа да запълват ефирно време? 

ПС - И докато си запише час за логопед, коя песен точно искала да и пуснат вместо Клизмата?

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Lelqtian каза:

Тя да се радва че са я давали по телевизора, или битиви имат навика да канят никому неизвестни, бедни, фъфлещи Тройници от народа да запълват ефирно време? 

ПС - И докато си запише час за логопед, коя песен точно искала да и пуснат вместо Клизмата?

По-скоро педалчетата на Радостчето Драганова (продуцентката на това psycho шоу) са я викнали да пълни ефир :D

maxresdefault.jpg.0237962322dd8944314d6815a89af294.jpg

  • Haha 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...