Jump to content


Джордан и Лорена - Крадена любов


z_o_

Препоръчани коментари

Аууу Тенекийка бийтс... Мале, мале това нещо, което трябва да звучи като цигулка и тромпет звучи като пробита кипваща тенджера :D 

Грачещата гарга Уродлена яко дразни както винаги...

Само Джорди става тука...

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един от най-красивите гласове (Джордан) с един от най-ужасните такива (Лорена) в този жанр. 

Евала на Джордан за музиката и отсврите! Клипа е доста приличен също.

Наистина Джордан е най-доброто нещо тук, но като цяло има сериозен потенциал за хит. Дано! 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

С тези повтарящи се заглавия на големи хитове е доста дразнещо. Графа и Мария Илиева! 
И сега по темата. Аз пък много харесвам Лорена! Дуета грам не е изненада за мен, защото те много отдавна имат колаборация, баладата на Лорена - "Внимавай, какво си пожелаваш". Много е артистична и си отиват визуално въпреки, че го играе циганката Касандра от "Парижката Света Богородица" на Дисни, само къде е избягал Квазимодо не е ясно! Веднага се сетих за тази велика анимация. Добър замисъл иначе за клип. Харесва ми, като не е първият и не е последният с подобна тематика. Например "Ние знаем как" на Райна и Коцето.
Песента...... много силна музика, добър текст, запомнящи се куплети и брутален припев.... но за десерт ужасни отсвири, лош аранжимент. Аз харесвам песните на Асенов, но тук вече наистина се е насрал на хубавата музика от Джордан! И да! Не може да се мери с "Красив герой" заради гадния аранжимент! Спешно й трябва ремикс на тази песен като балада каквито бяха направили на времето на Гергана с Боли и Сини очи. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

играе циганката Касандра от "Парижката Света Богородица" на Дисни, само къде е избягал Квазимодо не е ясно! 

Съвсем нормално да избяга, като е видял Лорен(а). Още повече ролята му вече е била заета от въпросн/ата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единият си мънка до като пее а тя се дере... А музикалните инствомети който са използвани в песента звучатат по зле и от двамата взети на едно място песента им е сташнна. Буквално!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Marin каза:

Единият си мънка до като пее а тя се дере... А музикалните инствомети който са използвани в песента звучатат по зле и от двамата взети на едно място песента им е сташнна. Буквално!

Абе кажи му Тенекия и повече не го обиждай :D С генерираните отсвири от най-гадните семпли евър :D Вместо да наемеш хора да ти изсвирят семпли от жив инструмент и да платиш на някой кадърен да ги миксира правилно, ние слушаме детска песничка с ефекти от задача за 1ви клас :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз харесвам Лорена. Може да не блести с глас, но през годините направи доста добри песни и се старае за проектите си. И тази песен не е лоша. Музиката е приятна. Джордан наистина има прекрасен глас 💕

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...