Jump to content

Данна - Всеки да я знае


Препоръчани коментари

Чудя се може ли човешкият организъм да преживее необходимото количество алкохол, нужно за възприемането на пиклата Леля Данче като патреотка ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какво точно искаме от Даниела Пирянкова? Та тя тръгна като ФОЛКЛОРЕН изпълнител и да си беше останала такъв, по-добре щеше да е. Това не става и не може да се води поп-фолк песен! За какъв хит говорите? Песента е Хит в оригиналното си изпълнение! Този детски глас да не я беше пипал! Харесва ми само, че припевът е направен по-съвременно. Глория мисля, че има изпълнение на тази песен. Най-добре да се връща във фолклора тая Данна Маус. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DevilWish каза:

Ама какво точно искаме от Даниела Пирянкова? Та тя тръгна като ФОЛКЛОРЕН изпълнител и да си беше останала такъв, по-добре щеше да е. Това не става и не може да се води поп-фолк песен! За какъв хит говорите? Песента е Хит в оригиналното си изпълнение! Този детски глас да не я беше пипал! Харесва ми само, че припевът е направен по-съвременно. Глория мисля, че има изпълнение на тази песен. Най-добре да се връща във фолклора тая Данна Маус. 

Фолклора какво лошо ти е направил, та искаш да му причиниш леля Данче? Таа пикла да се връща в училище. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Фолклора какво лошо ти е направил, та искаш да му причиниш леля Данче? Таа пикла да се връща в училище. 

Ти пък...... недей така, че сега ще те нападнат колко велика е леля ти Даниела Пирянкова! Не мога да разбера, тия хора не си ли дават сметка каква беше преди музиката и каква е сега? Тогава и дебютантите изкарваха по-яки и качествени песни от тия! Пръдлата, Пиранята Даниела и всичките му евтини подобия на "диаманти"! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Emanuela.Carey каза:

Сега забелязах че са сменили в текста “ние не сме гърци, османци или сърби” с руснаци и американци

 

Естествено! Иска им се да си навлекът гневът на Путин и тук!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, DevilWish каза:

Ти пък...... недей така, че сега ще те нападнат колко велика е леля ти Даниела Пирянкова! Не мога да разбера, тия хора не си ли дават сметка каква беше преди музиката и каква е сега? Тогава и дебютантите изкарваха по-яки и качествени песни от тия! Пръдлата, Пиранята Даниела и всичките му евтини подобия на "диаманти"! 

Да бе, все едно тая има фенска маса, още повече тука у форумо ;) Но ако има такива, леля Данче ако не друго поне я различавам - засега - от останалите Тройници. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пашката на Слави ли почна да се прави и да прави патриотични песни :D Ама нали е Ултрас все пак те си падат малко патриоти и ХУЛИГАНИ :D

Аранжимента не е като на Ку-Ку Бенд .. не става :D

В началото си помислих, че това е песен за Денис ама уви...

Не мога да се сетя на коя фолклорна песен са направили кавър.

Данчето ми харесва по принцип тей, че може да й дадем шанс на тая песен :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново кака Данче открива новата вълна на Диамантите.... Те първа май ще гледаме сеир.

Абсолютно ни в клин, ни в ръкав се появява това. Да го бяха пуснали около 3 Март, 6 Май, 6 Септември разбирам, но сега защо им е освен да има с кво да си закриват участията. 

Иначе клипа е готин, мястото е интересно - новооткрит кръст близо до Нови хан, няма да ви казвам каква кал е... направо не им завиждам как са газили :D 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Генерално - НЕ. Не знам и колко е етично да се променя текста - в оригинала се пее "ние не сме сърби, османци и гърци".

Обаче кадрите с хореографията на фона на иглолистната гора са супер. 

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Така, не знам кога е правен тоя проект, щото примерно "Третия джин" е песен на над година и е била готова много по-рано за пускане от колкото е пусната, т.е. не знам дали това е подготвено преди смъртта на Денис или след. Защото ако е след това ми мяза на опит на Пашев да реанимира Алфите - когато политик иска да стане viral и да се заговори за него за какво говори - за пенсии, заплати, ромската интеграция и как 600 лв. не стигали, т.е. това, което вълнува средностатическия българин. В случая какъв е другия вариант да го докоснеш ако не си политик а творец (доколкото тая чалга е творчество) - като му пееш за родината. 

Мартин (шофьора на Денис) сподели за новото интервю пред Цанов, че нямали много участия диаманта, не ги искат и явно слуховете за Пашев ще се окажат верни. И като не вървят участията как да тръгнат - като направим нещо , заради което да ни канят.

Драги ми Пашев, грозно е да глобяваш едно малко момче през 15 минути за щяло и нещяло - това не ти е Емрах, чиито баща е паралия и не му дреме за 1000-2000 лв., това е момче от нормално семейство. 

И още по-грозно след като изгубихте този невероятен талант в лицето на Теофиков да се опитваш да реанимираш фирмата си с уж-български проекти.

Данна е гласовита мацка, но нито това и стои добре на гласа, аранжимента е прогрес, клипа е странно малоумен - горичката не е лоша ама чалга ли снимате, какво снимате не е много ясно...

Опит за оригинален PR ход с още по-оригинална песен и клип , които да докоснат българина на две ракии. 

Ми надали ще се получи. Прозирате. Пашев, разпускай я тая фирма, късай им договорите и да се спасяват. Робов, Ванеса и Даниела не са виновни за това, че ти си малоумник. 

Ако пък проекта е подготвян преди това ще попитам - защо чак сега, за какъв чеп правите песни и клипове дето не ги издавате по година, примерно ? Да има за слаби периоди викаш, настана есен и секнаха участията...

Гнус ме е вече от тебе, Пашев. И ти, и Пайнера, който напълни Планета със всякакви бездарни копелета на Живко Добрев, Моан , Лина и не знам си какви там дето като хванеш да ги биеш, че да не спреш от кеф и да спрат да се изявяват повече...

Вие я убихте чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готина идея, най-вече клипът. Данна ми е странна в Глориева светлина, но мязат на наборки, тъй че ще си затворя очите и ще поздравя за проекта. Много тъпо са променили текста, обаче! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново напомням, че песента изобщо не се появява в странно време - свърши лятото, няма участия, никой неще да Даймънд и да храни Пашев... и ся ще се чудим как да привличаме внимание.

Аз пък от собственик на Дискотека такива неща чух за изпълнителите му и защо е спрял да ги кани, и в какво още е намисан Цецо , и какви скандали е имало с Теофиков, че по-добре да си мълча. Неща слава.

Пашев, Пашев... вън!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, alisali1234 каза:

Отново напомням, че песента изобщо не се появява в странно време - свърши лятото, няма участия, никой неще да Дdймънд и да храни Пашев... и ся ще се чудим как да привличаме внимание.

Аз пък от собственик на Дискотека такива неща чух за изпълнителите му и защо е спрял да ги кани, и в какво още е намисан Цецо , и какви скандали е имало с Теофиков, че по-добре да си мълча. Неща слава.

Пашев, Пашев... вън!

Оф, всички много знаят и нищо не казват. Ясно, некст ;) 

Пък кога излиза дадена песен няма никакво значение. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, asylum каза:

Готина идея, най-вече клипът. Данна ми е странна в Глориева светлина, но мязат на наборки, тъй че ще си затворя очите и ще поздравя за проекта. Много тъпо са променили текста, обаче! 

Гюрче ще ти забие един шъмар, ако чуе, че мяза на наборка с тази зряла лелка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, asylum каза:

Оф, всички много знаят и нищо не казват. Ясно, некст ;) 

Пък кога излиза дадена песен няма никакво значение. 

Аз за другите не отговарям, за себе си само. Просто има неща, които като случки са се случвали в дадената дискотека, в офиса - и ако ги разкажа то който трябва може да се сети къде и какво е правил и да се сети кой ми е казал. Не знам кой го чете форума. На мен ми дреме на банана но не искам да злепоставям човека, все пак дискотеката му е единствения бизнес и неща да го замесвам в клюки и интриги. Склонен съм да му вярвам защото по едно време наистина спря да ги кани и се зарече повече да не ги кани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, alisali1234 каза:

Аз за другите не отговарям, за себе си само. Просто има неща, които като случки са се случвали в дадената дискотека, в офиса - и ако ги разкажа то който трябва може да се сети къде и какво е правил и да се сети кой ми е казал. Не знам кой го чете форума. На мен ми дреме на банана но не искам да злепоставям човека, все пак дискотеката му е единствения бизнес и неща да го замесвам в клюки и интриги. Склонен съм да му вярвам защото по едно време наистина спря да ги кани и се зарече повече да не ги кани.

ОК, 1 дискотека - голям праз. Една птичка лястовичка не прави. 

Като гледам, и Леля ни Данче, и щерка й Малката имат участия и днес, и утре (самостоятелни).

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера в старанието си да направят един хубав микс и аранжимент как може и е възможно да сътворят такъв миш-маш а музиката нито е етно нито е рок нито е фолклор а Данна горе долу пее прилично но песента официално тотал щета. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...