Jump to content

Чат мания (октомври, ноември, декември 2022)


Stela

Препоръчани коментари

преди 23 минути, Lelqtian каза:

Днес сънувах ходене до Бургас и пица в кръчмата на Туци. 

Ако има разбиращи да ми разтълкуват значението ????? 

Айде, идвам си декември, знам къде е пицарията. Отиваме и даже тениски ще си направим от мола с наслов: Туце, върни се, дори за Рики ще четем. 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Lelqtian каза:

Днес сънувах ходене до Бургас и пица в кръчмата на Туци. 

Ако има разбиращи да ми разтълкуват значението ????? 

Косата ти ще полилавее.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е затова няма да се върна никога в Свинария:

„Стояли са на банкета, отстрани на главната улица. Колата с бясна скорост минала и ги връхлетяла. Всичко е станало много бързо.  В първия момент, шофьорът, който блъска детето, побягва, те съответно остават сами, не знаят какво да правят, инстинктивно се обаждат на 112”, разказа Валентина  Узунова, майка на едно от децата.

Шофьорът на автомобила е избягал към съседното село, където живеел. Впоследствие става ясно, че е шофирал с над 1,2 промила алкохол

„Установен е четири часа по-късно в дома си. Автомобилът е бил на мястото в дома му. Иззет е по досъдебното производство и водачът е тестван за употреба на алкохол и наркотични вещества. И двата резултата са положителни”, заяви Таня Димитрова, районен прокурор на Казанлък.

„Установено е, че е употребил метаамфетамин.  Предстои задържането му за до 72 часа”, допълни Дойчо Цанев, наблюдаващ прокурор.

В Бузовград хората твърдят, че постоянно се шофира с превишена скорост.

„Бих казала, че цялото село е в шок, дори околността. И се надяваме детето да има голям шанс, въпреки че чуваме не много добри новини, но молим се всички за детето”, каза Мая Берова, кмет Бузовград.

57-годишният мъж, предизвикал инцидента, е задържан. Може да получи наказание до 6 години лишаване от свобода.

Помел три деца, едното най - вероятно е пътник, избягал, друсан и пиян и само 6 години. Евалата.

  • Like 1
  • Wow 1
  • Sad 1
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

В някои страни има и по-лоши случки, примерно влиза един никой с оръжие в училище и стреля на посоки.....

Инциденти се случват навсякъде, въпросът е да има работеща и неподкупна съдебна система.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Аз всъщност съм проучвал, и знам, че определени щати са ужасни места, сходни с балканските държави. Разликата е че там са религиозни на кръв. Не съм патриотар за никоя страна.

Всичките са зле, там наистина си роб и нямаш никаква социална закрила. Не може да си планираш отпуски, овъртайм не се плаща. Отделно социалните придобивки са сведени до минимум защото се смята за комунистическо. Не е готина държава, нямаш закрила от нищо. Може да те шитнат за нула време дори без вина заради политически убеждения. Европа е прекалено социална от друга страна, тук пък закрилата се абюзва, затова няма напълно работещо. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Всичките са зле, там наистина си роб и нямаш никаква социална закрила. Не може да си планираш отпуски, овъртайм не се плаща. Отделно социалните придобивки са сведени до минимум защото се смята за комунистическо. Не е готина държава, нямаш закрила от нищо. Може да те шитнат за нула време дори без вина заради политически убеждения. Европа е прекалено социална от друга страна, тук пък закрилата се абюзва, затова няма напълно работещо. 

Както казах и в скандалите, там законите варират според щатите. Иначе наказанията за систематична реч на омразата не са лоша практика. Кой работодател би искал служител, който не респектира потенциалните си клиенти? Плюс това подобно поведение подклажда конфликти на вътрешно ниво. Не е свързано с политически виждания. Има много консервативни хора, които не са расисти, хомофоби, трансфоби и тн, или най-малкото могат да го прекривят достатъчно добре, за да не алиенират хората около себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , WindWalkerMonk каза:

Всичките са зле, там наистина си роб и нямаш никаква социална закрила. Не може да си планираш отпуски, овъртайм не се плаща. Отделно социалните придобивки са сведени до минимум защото се смята за комунистическо. Не е готина държава, нямаш закрила от нищо. Може да те шитнат за нула време дори без вина заради политически убеждения. Европа е прекалено социална от друга страна, тук пък закрилата се абюзва, затова няма напълно работещо. 

Не е нужно да е заради политически убеждения. Положението в повечето щати е ''at will employment" в който може да изхвърчиш по всяко време от работа поради каквато и да е причина, ако изобщо е нужна. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
преди 24 минути, THE IIconic каза:

@asylum

Гледаш ли Опасно изкушение с Еда Едже, Шевал Сам и Несрин Джавадзаде? (Ялдъз, Ендер и Шахика) 😂

Yoook

  • Like 1
  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...