Jump to content

Чат мания (октомври, ноември, декември 2022)


Stela

Препоръчани коментари

  • Stela pinned this Тема

Чичо Рики как ще е безинтересен? Не го натрапвайте, ама сега не знаем дали наистина е палувал с племенника си или въпросния е изтърван от отчета на местния психодиспансер и си фантазира. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

Чичо Рики как ще е безинтересен? Не го натрапвайте, ама сега не знаем дали наистина е палувал с племенника си или въпросния е изтърван от отчета на местния психодиспансер и си фантазира. 

Много неща не знаем вече, не само това. Ти как мислиш истина ли е или си фантазира? 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 16.10.2022 г. от 22:44, Stela каза:

Много неща не знаем вече, не само това. Ти как мислиш истина ли е или си фантазира? 

По-скоро е в кюпа на нашто Туце и си фантазира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
преди 24 минути, DarkChild каза:

Някой тук гледа ли Игри на волята?

Не, но знам една леля от там дето май отпадна първата седмица и сега коментира. Гаджето на фризьора ми, страшна кифла е. Беше една шашма, ама сега се опраи, взе химия, наду се, ходи на процедурки и стана мацорана. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, WindWalkerMonk каза:

Не, но знам една леля от там дето май отпадна първата седмица и сега коментира. Гаджето на фризьора ми, страшна кифла е. Беше една шашма, ама сега се опраи, взе химия, наду се, ходи на процедурки и стана мацорана. 

Аз го гледам от 3 седмици и не я знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, WindWalkerMonk каза:

Радвам се, че го няма.

преди 1 час, Just_Me каза:

Аз :D Даже за първи път го гледам и го следя с интерес :D

 

преди 18 минути, DevilWish каза:

Аз! 

Трябва да организираме Игри на волята Рамания.

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, DarkChild каза:

Харесвам Генчо и Ралица.

 

На мен Михаела ми допадаше като физическа игра, стараеше се. Ралица също. Валери и той, но губи концентрация при пъзели и е слаб в социалнага игра. Генчо се доказа неведнъж, тренирана му е психиката и е достоен за финал. Харесвах Фейгин, но е много лабилна за тази игра и се подвежда по чужди акъли. Има и доза продуцентски манипулации. Виктория е крайно непоносима. BTW, няма ли тема във форума за това?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

Трябва да организираме Игри на волята Рамания.

Престоя ни тук толкова години със сигурност показва голяма воля. Победили сме в множество битки. 😁

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , adorable каза:

Кой ти е фаворит?

Гого, Филип и Лефтеров (авторът на #Musala и други хитове) от мъжете

Рали, Фейгин и донякъде Мани от жените

 

От отпадналите за съжаление - Валери, Чакалов, Михаела, донякъде и Илиян.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Престоя ни тук толкова години със сигурност показва голяма воля. Победили сме в множество битки. 😁

Но сме загубили най-важната - битката на живота.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , adorable каза:

Кой ти е фаворит?

Филип, Ралица, Генчо, Мани и Джаферович. От отпадналите Михаела, Валери и Велислава. Също харесвах и Илина. Най противни са ми сръбския бек, жена му, оная куха лейка Виктория, Цветан, Зорка бавната и Касим

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , THE IIconic каза:

Филип, Ралица, Генчо, Мани и Джаферович. От отпадналите Михаела, Валери и Велислава. Също харесвах и Илина. Най противни са ми сръбския бек, жена му, оная куха лейка Виктория, Цветан, Зорка бавната и Касим

Не ги знам, ма е4 така. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@zai4eto82 Здрасти! 

И като се задава световно, няма Шакира, няма други (ако има изобщо), всички знаят само една песен за футбол вече почти четвърт век! В Билборд или някой друг фен сайт на чичо сигурно и анкета са правили !!!!!  

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...