Jump to content


Айван - За теб


Fast

Препоръчани коментари

Вярно че таланта е най-важен, но пък трябва и да има някаква харизма. Как ще пее на сцена като се притеснява за КЛИП да пее без очила?

Хубав подбор на песен, но слаб избор на певец за откриване на лейбъла. Трябваше да е някой който наистина да грабне хората от първия път.

Също така самата песен се припокрива концептуално с новата на Адам и не я виждам да стане хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 Айде да видим там Гергана! Не ме грабва, за хит не може и да се говори, напомня на стилът му, отдалече си личи, че е песен от Токича. Текста като от едно време - дадох, твой бях и подобни фрази.... Нека заложи и на доказали се имена! Момчето..... просто няма харизма както пише по-горе и да си постоянно с очила за първи клип не е окей. Добре, че накрая ги свали за 1 секунда поне да го видим.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре пее леличката, песента не е лоша, но другия път да вземат някоя по-съгласна моделка за да щракнат някоя обща сцена между двете. Лесбо секса продава вкрайна сметка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не смеех да си създавам твърде високи очаквания за завръщането на Токича, имайки предвид колко продажно е всичко днес, но накрая останах доволен. Запазил е стила си, но и го е комбинирал с нещо ново. Единствената ми препоръка е на някои места да се сложат повечко китари.

Момчето иначе е симпатяга, но никак не го виждам да се впише сред днешния чалга таргет. За сметка на това може да вземе да се хареса на някои таргети, които отдавна са отписали чалгата, което реално би било по-добрия и траен вариант.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има някакъв талант, но ако само го слушаш, без да гледаш клипа. Визията е като преди 20 години, скован е, а очилата са капака на всичко. Липсва му харизма наистина. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само женствен травестит, претендиращ за мачо, не сме имали скоро в чалгата. Този продукт е дъното.

А псевдонимът му да не е вдъхновен от:
image.png.47fdeee8ef07af6a8aa7e0dde3b16186.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DrAkO каза:

Иван ни представя на Детската Евровизия в София

 

След Крисия тези бяха много зле.

Той и в Гласът беше.

"За да спре да боли" - 20 години по-късно със същите фрази.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Andrew Cunanan. каза:

Само женствен травестит, претендиращ за мачо, не сме имали скоро в чалгата. Този продукт е дъното.

А псевдонимът му да не е вдъхновен от:
image.png.47fdeee8ef07af6a8aa7e0dde3b16186.png

Не, от хайван.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Andrew Cunanan. каза:

Само женствен травестит, претендиращ за мачо, не сме имали скоро в чалгата. Този продукт е дъното.

А псевдонимът му да не е вдъхновен от:
image.png.47fdeee8ef07af6a8aa7e0dde3b16186.png

Ayvaria already exists!

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде 4-та версия на Да си тук/Къде беше ти :D

И с тва гейско гласче, все едно си ръга краставици докато пее :D

Защо не канят мъжки модели, ами все се прикриват с някви мацки и се преструват, че пеят за тях :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , Andrew Cunanan. каза:

А псевдонимът му да не е вдъхновен от:
image.png.47fdeee8ef07af6a8aa7e0dde3b16186.png

Аз се чудих между това и

raztegatelen-divan-dvojka-fiesta-jylt.pn

Проблемите с това момче тръгват още от псевдонима му, после преминават през визията му и това, което са му казали да прави пред камерата..... за толкова години можеше да оправи "с", "ч", "ш". Текстът е 2 стотинки, видеото не кореспондира хич с парчето....ще пропиляваме пак таланти....

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз това тамън да кажа. Почваш от псевдонима, минаваш през визията и цялостния му вид, в който е трудно да различиш пола му (така последно се чудих през 2002-2003 за Азис), накрая поведението пред камерата с тия китайски очила... и турската фланелка Palms Angels от Илиянци за 8 лв...

Токич, можеш повече. Това не беше за дебют. 

Гергана я забравете, тя ако искаше щеше да подхване вълната на скандала от "Твоите думи", когато беше одумвана от все що има предаване, сайт и медии , тя се изпокри все едно не е пеела за терористи, ами самата тя е била терорист. Женицата явно и харесва където е сега - не знам това за Лидл дали е майтап, но до колкото знам геодезията и е голямо хоби и предполагам с това се занимава. А важното е да се занимава с това, което я прави щастлива.

Фолка стана скъп и ще има да се ръси с куп пари за клипове, дали ще и потръгне и ще види някаква възвръщаемост е под въпрос, хората ще и искат ретро песните, ще искат "Губя те бавно", "Както преди" и т.н. 

Гергана си остана за едно времето си една барби икона и мечтата, превърната в реалност за една нощ. Нека я запомним така и да не се мъчи да се излага - не усещам сегашния стил на фолка да и подхожда и без това и надали Токича ще и направи кой знае какъв хит - и той се е променил за тези години, надали е същия.

Вижте, че и една Деса се лута и без Азис нямаше скоро да набара хит, хората си искат "Две сърца" и те това е... 

Просто някои неща си остават в едно време и е по-добре да е така.

А на Айвън кво да кажа... първо да си изясни от кой пол е, второ да се облече като човек и айде като за пръв път ще преглътна факта, че е пълно нещастие пред камерата, ама ако ще има втори проект да се помъчат малко повече. Или и Токича вече не е в час след толкова години, не знам...

Що пък да не продуцира Гибо Бейбе, като се е почнало с травеститите? :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...