Jump to content



Преслава и Софи Маринова - Mangava tut


Препоръчани коментари

музика: Nikos Karvelas
текст: Петя Радева
аранжимент: Даниел Ганев
режисьор: Виктор Антонов - Рик
оператор: Георги Марков

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вейповете и тортите развалят целия клип. Две певици с високи хонорари не могат ли да си позволят клип без плоско спонсорство?

Иначе песента ми е леко скучна, не ми идва да си я пусна пак. Ганев яко рециклира вече и той.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът като за Преслава си е добър! Вейповете и тортите както казаха - излишни. Песента обаче е кавър и мисля, че съм я слушал. Ако може оригинала? Припевът естествено лесно се запомня, сещам се за на ДесиСлава - "В друг живот". Куплетите са хубави за гласовете е излишно да се коментира, трябваше да има такъв дует! Като цяло проекта е добър, допада ми, но може би имах по-големи очаквания от самата песен ако трябва да кажа честно. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толбухинката с бясна скорост копае дъното :mf_surrender:Хората искат песни като "Да гори в любов", "Пиян", а тя цигании пуска :1000(10):

П.С. Връщам се при по-сполучлия кючек на Джеси :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, ChudoTy каза:

Леко разочарование. Готини визи, приятен клип и припев, но до там.

Оригинала е класа!  https://youtu.be/S00fXG560yE

Знаех си, че е голям хит и съм я слушал много пъти тази песен! От коя година е, знаеш ли? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам какво толкова отвратително откривате. Че е хардкор ромско ли? Ами аз пък бих казал, че ето такива проекти трябва да правят като искат да ги слушат и ромите, а не простотии като Отпусни се, Welcome to Bulgaria, Брутален и т.н. Много повече душа има тук.

Очаквам да е огромен хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитов хит!! Изглежда да се правят кавъри на стари гръцки песни вече е единствения начин да чуем нещо качествено в помийната яма, в която се превърнс чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер се е получило. Преслава пее много високо тука,харесва ми. Само припева можеше да е малко по-ударен,че това мангава тут е доста изтъркано. Клипа също ми допадна,постарали са се тоя път. Успех на песента! Ще гърми в дискотеките много според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, BaGaBoNtIn каза:

Супер се е получило. Преслава пее много високо тука,харесва ми. Само припева можеше да е малко по-ударен,че това мангава тут е доста изтъркано. Клипа също ми допадна,постарали са се тоя път. Успех на песента! Ще гърми в дискотеките много според мен.

Супер ама на есен в сряда

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като видя две от най-скъпо платените певици в България да правят кавъри на стари гръцки песни яд ме хваща. А се превърна в практика и при двете.

 

Иначе песента е хубава, ще стане хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, DevilWish каза:

Знаех си, че е голям хит и съм я слушал много пъти тази песен! От коя година е, знаеш ли? 

1998-ма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо особено. Кичозен клип с никакъв смисъл и напълно неадекватна реклама на каквото им е попаднало. Не бих си я пуснал отново. Съжалявам, очаквах хубава песен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз имам един въпрос

преди 2 часа , Wild_Style каза:

Толбухинката с бясна скорост копае дъното :mf_surrender:

Да питам аз, как Преслава копае дъното с бясна скорост, че нещо не ми става ясно..?

Иначе за песента, това ще е ОГРОМЕН ХИТ, само гледайте какво ще се случва в следващите седмици и месеци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...