Jump to content


Рени x Илиян - Газели и хиени


Препоръчани коментари

Когато видях заглавието не останах впечатлен, но после самата песен ми хареса много! Като модернизирана версия на ранните закачливи парчета на Рени е.

Единствено ми е жал да видя, че поредна легенда е докарана дотам поради липса на средства да не може да си позволи по-скъпи клипове. Певицата, която 2006 остави всички без думи с "Горчиво и сладко". Но пожелавам успех на парчето... може би съм твърде наивен, но наистина ми се иска имена като Рени отново да са сред хитовите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето го хита бе! Не очаквах, че това ще е по-слушаемо от циганията на Преса и Софка.

Гайдата кърти!

Иначе леко бие на "Милионер".

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

За 24 часа официалния клип в YouTube има 48К гледания и 1,8К харесвания. Гледам че и във Facebook две странички са качили клипа, та общо от двата клипа там има 87К преглеждания с 4,3 лайка и 900 споделяния. Влезе на 29 място в тренда за музика вече, гледам че е и в класацията на popnable, но там я добавих късно и не са отчетени всички гледания май. Абе върви супер, и коментарите са много положителни. Този път уцели. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Runevski каза:

За 24 часа официалния клип в YouTube има 48К гледания и 1,8К харесвания. Гледам че и във Facebook две странички са качили клипа, та общо от двата клипа там има 87К преглеждания с 4,3 лайка и 900 споделяния. Влезе на 29 място в тренда за музика вече, гледам че е и в класацията на popnable, но там я добавих късно и не са отчетени всички гледания май. Абе върви супер, и коментарите са много положителни. Този път уцели. 

Рени, ние много се радваме, че те оценяват.

Продължавай в същия дух!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много готино, браво ;) Тази песен доколкото разбрах е дълго отлагана но смятам, че дойде в перфектно време, Илиян само допълва.

Готино, свежо видео - не е скъпо, но то като се замислиш повечето вече са подобни - скъпата продукция се бълва предимно от Галена и Янева с мъжете, които могат да им угодят. Дори Мара не успява вече да издои милионерите както преди и последния и клип е доста...бе и по-добре ги е дояла.

Има някои супер готини кадри, особено с тоя infinity басейн, Рени е много усмихната и наистина има нещо много позитивно в усмивката и, това е от малкото хора, които мога да кажа, че им ходи да са нон-стоп ухилени. Дори във брадъра като ръсеше бисери ме забавляваше, не ме нервеше - усмивка си е.

Рени да продължава директно с Ганев и само малко да оберее от това мощно сръбско пеене - Сърбия си е Сърбия, но е песен за нашия пазар. Не, че не и харесвам гласа, но ми идва в малко по-мощен за лятна песен. Но предполагам е било с концепцията предвид сръбските отсвири.

Следващия път директно хит от Ганев и да обере сръбската орнаментика - може го, тя си има гласа, просто лееекичко да обере това обемното, мощното - готино е, но за сръбско. 

Айде веднага да поръчва един хит от Ганев, даже Сияна може да помогне с един фийт. Бегом при Ганьо! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

 

От 6.10.2022 г. от 17:10, SG каза:

Единствено ми е жал да видя, че поредна легенда е докарана дотам поради липса на средства да не може да си позволи по-скъпи клипове. Певицата, която 2006 остави всички без думи с "Горчиво и сладко".

Клипа е пуснат с едва половината кадри, имало е още доста, които не са влезли накрая. Отпаднали са цели две визии, които дори са по-готини от влезлите, и като облекло, и като прическа, дори Илиян май е имал още една. 

4BFEF3EF-7B38-4D0C-9F6C-1A11F6015399.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 24.10.2022 г. от 9:13, Runevski каза:

 

Клипа е пуснат с едва половината кадри, имало е още доста, които не са влезли накрая. Отпаднали са цели две визии, които дори са по-готини от влезлите, и като облекло, и като прическа, дори Илиян май е имал още една. 

4BFEF3EF-7B38-4D0C-9F6C-1A11F6015399.jpeg

Е то не е само до визиите. Концепция, подбор на локации, заснемане... Същата работа като 95% от старите имена, изхвърлени от системата и едвам събиращи пари за нова продукция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...