Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври 2022)


Препоръчани коментари

преди 4 часа , Andrew Cunanan. каза:

Най-дъртата и с най-разпорена шундравела 100%.

Грозна, дебела, трактористка и простакеса. 

Деса е огнярка, а не трактористка. Иначе 100%.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галон чу че Глория е любимата певица на Емануела и веднага краде.
Ще пробва да издрънчи дует от Гло, обаче бабата вече я е блокирала заради цялостен принос към намален световен запас на инсулин и е взела такси към Манастирски Ливади да направи дует първо с Емануела.

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Just_Me каза:

Гло не е отразила клипа в Инстаграма на Галена, а е споделила само фенски сторита, в които са я тагнали. 

Които вече е изтрила.(или са минали 24ч. , но мисля че чак сутринта ги беше качила)

После що няма пукнат хит от 15 години!

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не че Глория не е разпознаваемо име и няма хитове, просто голяма част песните й лъхат на времевите периоди, в които са правени, и не се вписват добре заедно с нови песни, както Луда по тебе, Нетипично и тн. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Fast каза:

Не че Глория не е разпознаваемо име и няма хитове, просто голяма част песните й лъхат на времевите периоди, в които са правени, и не се вписват добре заедно с нови песни, както Луда по тебе, Нетипично и тн. 

Глупости, аз мисля, че песните й са супер, но самата тя е много зле като образ и не може да ги налага. Един Азис виж какъв хит направи от Ледена кралица. Миле Китич, Мина също направиха хитове. Проблема не е в песните, проблема е в Глория. Последните години по - малко, но периода 2005/2015 си беше тотал щета.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Willy каза:

Които вече е изтрила.(или са минали 24ч. , но мисля че чак сутринта ги беше качила)

После що няма пукнат хит от 15 години!

И като сподели клипа после ще има хит ли? Това феновете на Галош сте загубили връзка с действителността.

Освен това Галош не я е тагнала и е трудно да се споделя така.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не ме кефи от чалгата напоследък. Явно взеха да се изчерпват нашите композитори щом пак започнаха да прибягват до кавъри, при това популярни у нас - Мангавата, Алкохола. А и тази циганизация на жанра ми идва в повече - Деса и Азис, Преса и Софка, Фикрет..неслушаеми са за мен. 

На Преса няма да й се получи кой знае колко с тая песен. Мечтата й да има хит от ранга на "Проблем" няма как да се сбъдне с тази циганийка. Хвалите изпълнението, но според мен точно то проваля песента - чуйте оригинала и ще разберете за какво говоря. Слабо място на дуета е и скучният и безкраен отсвир, заради който песента е цели 5 минути. Аз лично я изтърпях точно 2 пъти докрай. 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , WindWalkerMonk каза:

Глупости, аз мисля, че песните й са супер, но самата тя е много зле като образ и не може да ги налага. Един Азис виж какъв хит направи от Ледена кралица. Миле Китич, Мина също направиха хитове. Проблема не е в песните, проблема е в Глория. Последните години по - малко, но периода 2005/2015 си беше тотал щета.

Абсолютно. Вчера си казах, че ако Галена направи кавър на "Илюзия", пак ще бъде хит.

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен по-странното беше, че Дара разпозна тази песен, която на мен изобщо не ми е от любимите. 

Тук е моментът да отбележим страхотния латино аранжимент, който бенда й бяха направили. Глория със сигурност го е харесала също.

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , WindWalkerMonk каза:

Глупости, аз мисля, че песните й са супер, но самата тя е много зле като образ и не може да ги налага. Един Азис виж какъв хит направи от Ледена кралица. Миле Китич, Мина също направиха хитове. Проблема не е в песните, проблема е в Глория. Последните години по - малко, но периода 2005/2015 си беше тотал щета.

При нея проблемът е и възприятието й като личност. Тя не се е представяла добре никога по интервюта и предавания. Оттам не я канят като жури или нещо в реалити формати и оттам е забравена вече. Тя не е особено умна, за да играе с медийното си присъствие. Беше в първия Мюзик Айдъл и толкова. После даваше ужасни, почти невъзпитани, интервюта и повече никой не иска да чуе за нея.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DarkChild каза:

При нея проблемът е и възприятието й като личност. Тя не се е представяла добре никога по интервюта и предавания. Оттам не я канят като жури или нещо в реалити формати и оттам е забравена вече. Тя не е особено умна, за да играе с медийното си присъствие. Беше в първия Мюзик Айдъл и толкова. После даваше ужасни, почти невъзпитани, интервюта и повече никой не иска да чуе за нея.

Tрябва да отиде да се учи от Кралицата на интервютата, т.е. Luna President! 

 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DarkChild каза:

При нея проблемът е и възприятието й като личност. Тя не се е представяла добре никога по интервюта и предавания. Оттам не я канят като жури или нещо в реалити формати и оттам е забравена вече. Тя не е особено умна, за да играе с медийното си присъствие. Беше в първия Мюзик Айдъл и толкова. После даваше ужасни, почти невъзпитани, интервюта и повече никой не иска да чуе за нея.

Страдащите от остеопороза не харесват това! 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , WindWalkerMonk каза:

Глупости, аз мисля, че песните й са супер, но самата тя е много зле като образ и не може да ги налага. Един Азис виж какъв хит направи от Ледена кралица. Миле Китич, Мина също направиха хитове. Проблема не е в песните, проблема е в Глория. Последните години по - малко, но периода 2005/2015 си беше тотал щета.

Песните са добри, инструменталистиката им е отживелица. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Fast каза:

Песните са добри, инструменталистиката им е отживелица. 

На някои да, но тя има доста дето се пускат по ретрото и не звучат по - зле от изброените от теб:

Последната й е топ хит, много се избухва на нея, но тя никога не я представи на голяма сцена. Пя дуетите със Симона и Женското сърце. Няма как да стане така, просто няма. От 97 до сега май я е пяла 1 и то на нейния концерт 2010. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, WindWalkerMonk каза:

На някои да, но тя има доста дето се пускат по ретрото и не звучат по - зле от изброените от теб:

Последната й е топ хит, много се избухва на нея, но тя никога не я представи на голяма сцена. Пя дуетите със Симона и Женското сърце. Няма как да стане така, просто няма. От 97 до сега май я е пяла 1 и то на нейния концерт 2010. 

и това се пуска 

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пфу инструменталистиката била проблема. Ленко Драганов е свършил достатъчно добра работа навремето - в годините между 98-2003-та, тя предимно с него работеше за аранжименти (а и не само тя). Да ви прави впечатление, че това генерално е най-креативния период на фолка изобщо? И тук намеквам повече за добрата работа на Ленко Драганов от тогава, защото той работеше не само за нея. Той правеше от нищо нещо буквално. Кавърите на сръбските и гръцките песни, които правеше за другите изпълнители бяха класи над оригиналите. Всичко което й е от този период звучи супер и до ден днешен. Оттам нататък вече и другите аранжори и композитори хванаха цаката на музикалния софтуер. Та Глория намаза много по-рано от всички останали с добър звук на музиката си. Преди Ленко беше Максим Горанов, но при него бяха повече акустично звучащи неща, което наистина ли го броим за нещо към миналото?

  • Like 5
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, omline каза:

Пфу инструменталистиката била проблема. Ленко Драганов е свършил достатъчно добра работа навремето - в годините между 98-2003-та, тя предимно с него работеше за аранжименти (а и не само тя). Да ви прави впечатление, че това генерално е най-креативния период на фолка изобщо? И тук намеквам повече за добрата работа на Ленко Драганов от тогава, защото той работеше не само за нея. Той правеше от нищо нещо буквално. Кавърите на сръбските и гръцките песни, които правеше за другите изпълнители бяха класи над оригиналите. Всичко което й е от този период звучи супер и до ден днешен. Оттам нататък вече и другите аранжори и композитори хванаха цаката на музикалния софтуер. Та Глория намаза много по-рано от всички останали с добър звук на музиката си. Преди Ленко беше Максим Горанов, но при него бяха повече акустично звучащи неща, което наистина ли го броим за нещо към миналото?

Супер e Ленко. Пламен Велинов също се смята за ретро, но има вечни хитове, които слушаме и днес

  • Like 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да допълня предния пост - само сравнете какво са пускали в същия период преките конкуренти от Ара, където е бойното кръщене на Даниел Ганев и не се чудете защо днес фолка звучи толкова циганско и гадно.

И Ленко, и Максим, и Пламен Велинов са с поп и рок закалки, затова така добре им звучи музиката от тогава. При все, че Ганев правеше аранжиментите на Кондьо, има ли смисъл повече да говорим?

 

...айде и Митко Петров да добавим в отбора на добрите момчета, защото в Диамантите има доста голямо участие.

  • Like 3
  • Thanks 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория си е проблема. Държи втория най - голям хит(не благодарение на нея) след Бяла роза и не го изпя на Пирин фолк. Пя всичко останало, но не й манастирите.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, omline каза:

Манастирите ги изпя на предишния рецитал там. Подборът й за този беше добър...учудващо добър даже.

Според мен винаги трябва да ги пее, те са й най - големия хит. Онзи ден в Цюрих пак ги пуснаха. Само Глория, Славка и Ивана от чалгата пуснаха с народни песни. И трите песни са емблеми - От извора, Бяла роза и Манастирите. И това не е само в Цюрих, в Германия на събиране на българи пак се пусна Глория.

Бтв, може да не харесвате @DarkChild, но го е написал от до:

Цитат

При нея проблемът е и възприятието й като личност. Тя не се е представяла добре никога по интервюта и предавания. Оттам не я канят като жури или нещо в реалити формати и оттам е забравена вече. Тя не е особено умна, за да играе с медийното си присъствие. Беше в първия Мюзик Айдъл и толкова. После даваше ужасни, почти невъзпитани, интервюта и повече никой не иска да чуе за нея.

Тъпото в случая е, че понеже е много първосигнална и първична Глория излиза най - надутата, най - лошата, най - негативната. А тя е от по - читавите чалгаджийки като морал: честна, отговорна, има някакъв талант, не е просто да кибичи в жанра, дори донякъде хитова. Но сами виждате какво прави лошият people skill талант. Ако не може да играеш с медийния си образ, си нула.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория има привилегията да има голяма и качествена дискография- нещо, което такива като Сашо Роман нямат, защото Слави и Годжи не са му на разположение от 25 години - та дори и като бяха, резултата беше нещо като "В петък вода няма" или копия на "Мой ангеле".

Затова такива като него са се хванали като удавник за сламка за единствената песен, която е пожънала успех и имат наглостта да коментират истински работещи за името си изпълнители. Казвам за него, защото тия приказки за хитовете тръгнаха първо от него, Тото и Кали просто му влязоха в тона.

  • Like 5
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

ОМГ, кога го е пяла това? 

Иначе да, Сашо Роман я захапа затова, но то пак е свързано с факта, че медийния й образ е много зле и на няколко големи концерта като 20 години Пайнер мина мнооооого зле. Той и за Азис се опита да го наложи, яе няма хитове, но там не поникна.

Ако Глория беше изпяла правилните песни на тия концерти нямаше да се получи, но тя 10 години пя бози и имаше нулев прием. Ето няколко примера:

Tук мноооооого се издъни. Ивана, Деса, Преса пръснаха кофата. Анелия също. На фона на тях Глория изглеждаше мноого малка. А можеше да бухне феникс, не сме безгрешни и откраднат миг. 

Тук също беше на дъното по прием. 

A Сашо Роман го изгониха от заведението дето пееше в Созопол, защото уж до тоалента, а бъркал на хората в палтата в гардеробната. 

  • Like 1
  • Wow 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо харесвам Глория до ден днешен? Ами противно на общото мнение, генерално музиката й е най-разнообразна от на всички - единствено Десислава може би може да й се опре, но ако трябва и аз да ви вляза на вас в тона, точно Деси е пример, че може и по-зле от Глория да си съсипеш успешната кариера. 

 

Не е интересно когато видиш Васил Найденов да пее "Сбогом, моя любов" или "Адаптация", не е интересно да слушаш "Детелини" на Лили Иванова, не е интересно да слушаш "Дяволско желание" на Преса, не е интересно да слушаш "Бял Мерцедес" от Нелина, дори "Луда по тебе" не е интересна вече. Защото, Бога ми, чувал си ги толкова пъти, че си ги намразил от дъното на душата си. Критерий за успех е да имаш песни, които толкова много знаят, но това е и пряк път към пълната амортизация на песните ти.

Ако Лили и Васил Найденов са големи, то е защото нямат само тези песни - имат солидния гръб на разнообразните си репертоари, които могат да им разнообразяват и живите представяния, така че да не омръзват нито на публиката нито на себе си.

Кали като изпее "4-4-2" към днешна дата, какво прави по-нататък? Сети се след 30 години, че "душата й иска друго", ама Глория си позволява този лукс още от началото на кариерата си.

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked, unpinned, unlocked, unfeatured, locked, unlocked and pinned this Тема
  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...