Jump to content


Деси Слава и Азис - Брутален


Препоръчани коментари

Нормално е, това да е една от най-слабите им дуетни песни! "Жадувам" си остава най-доброто и "Казваш, че ме обичаш" също беше успешна. Въпреки това е по-добре от "Парти животни", не ме учудва, че музиката отново е на ДесиСлава, както и текста който е доста елементарен. Въпреки това, има шансове да се наложи като хит, предвид, че почти всяка мазнотия на Азис е хит и песни като "Отпусни се". По тази логика има всички шансове и няма да е изненада за мен.
За клипът много са се постарали, а Деси отдавна не е изглеждала по-добре. Във форма е, но й трябва още малко и ще бъде супер! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текстът е като от зората на фолка 😂 Тогава вървяха тия фрази, сега не.

Виенето на Азо и музиката няма да ги коментирам 😂 След ВНЛ и Пистолет..да се навие да участва в това..... 😵

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отвратително гнусно включване на Азис както в песента, така и вклипа. 

Браво Десислава! На Деси и трябва малко ПР, че последните й песни въпреки, че се завъртата остават някак незабелязани.

Първи хит за есента, това ще гърми доста здраво в дискотеките. Тежка мазнотия, но ми харесва!  Все пак "Мъже милярди", мисля, че беше по-добра. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деска в клипа ми напомни на ранната Деси Слава на моменти все едно за малко гледах визията на онова момиченце което пее "Да Да Да", също и на Данна.

Песента без клипа е скучна и сме слушали подобни.

Тия педалчета кво си кършат мускулестите телца да не си ги счупят само :D Тия все едно са расли в някви пещери и квото им пуснат "Уаа много е яко" :D

Азо - най-мазния виещ мангасар е ясен... Вокалите му ми напомнят на: "Айде Тедиии моето момичее" ама по-зле :D

Тия в тубата пак с хвалебствията все едно са дечица на по 10 години: "Уааау брутален ХИТ!" :D 

Свалете си розовите очила и пишете реални коментари бе малоумници :DТия все едно са расли в саксия и квото видят "Уааау браво, много яко " :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бяха дали на Мавродиева да напише текста - щеше да спаси песента. Деса и Азис ги сърбят василките и тематиката е ясна.

Както казах и в общата тема - интрото на Азо ме дразни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно излишно включване на Азис в песента, но направо гнусно включването му в клипа. 

Сякакви сравнения с дуетите от преди 3 петилетки са повече от излишни. 

След като изключим това, на теория бива, на практика - доста слабо след мега избухвацията Парти животни. Доня може повече, това не е посоката в която искаме да я гледаме. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Втори път не бих я слушал. Десито явно ще е новата Андреа, в клипа и тя самата не се познава след всичките и обработки. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста по-силен ефект е песента в комбинация с клипа. Но като цяло не оправдава очакванията след толкова години.

Поне Дес отговаря на заглавието и е брутална.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отвратително предложение от Деска Рико. Още като видях, че е по нейна музика разбрах, че ще е някаква повърня. И половината на цигански. Явно има толкова цигани у нас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава май е забравила какви песни пишеше като "Ще те върна"...

Азис ми е излишен, виенето му дразни. И нали беше казал на Деса наскоро да се стяга и да прави музика, за да я запомнят новите поколения с глас... И затова сега създадоха този шедьовър. Хитрата Василка пак я подведе.

Това е римейк номер не знам кой на "Да вдигнем много шум", "Сърцето ти е мое" и куп комерси, които странно защо и аз слушам. Но това не променя факта, че Деса прекали с тях. Аз си мислех, че ще пуска ново солово парче, като видях снимките от Созопол. Много я обработват, btw.

Иначе хубаво, че е активна, но това няма да се запомни, да бяха направили нещо яко наистина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тамън имаха възможност един на друг да си осигурят малко успех, те взеха че направиха най-малоумната песен дори и за някой дебютант.... пълно зле са, потъват и двамата полека, той Азис отдавна де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Сцената обичам лудо каза:

Десито явно ще е новата Андреа, в клипа и тя самата не се познава след всичките и обработки. 

Аз първо я помислих за Ваня Червенкова

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо ме е яд за бруталния талант и уникален глас на Деса, които тя закопава с такива песни ... Музиката  е тотална мазнотия, а текста е елементарно прост. Талант като нея спокойно може да залага на качествени проекти, а тя вместо това пуска поредния комерс. Клипа не ми се коментира с тия сцени от садо-мазо секс филм .. Най-жалкото е, че Деса е вкарала уникалния си глас в това нещо. Дано й дойде акъла в скоро време и да пусне нещо смислено. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо, че Азис имаше супер успешен дует с Галена тази година и тази колаборация с Десислава точно сега не й беше времето. Второ като за тях двамата песента е направо слаба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Най-добрият проект на Деса, заедно с "Токсичен", след напускането. Много ме кефи циганията тук, очакваме повече такива проекти от нея и като музика, и като аранжимент!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...