Jump to content



Поп-фолк скандали (септември, 2022)


Препоръчани коментари

преди 43 минути, GSA каза:

Не е лоша, но оригинала си е оригинал. Музиката ми липсва в тази версия. Само едно тупса тупса има. Няма ги живите инструменти тука. 

То и в на Азис версията ги няма, но е хубаво, че я е записала наново, за да стане ясно все пак на някои хора и диджеи най-вече, че песента си е нейна. :)

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, adorable каза:

То и в на Азис версията ги няма, но е хубаво, че я е записала наново, за да стане ясно все пак на някои хора и диджеи най-вече, че песента си е нейна. :)

На никой няма да му стане ясно от тази версия, че оригиналът е неин. Всъщност и да им стане ясно няма голямо значение - версията на Азис е по-големият хит и винаги така ще бъде. Няма лошо, в световен мащаб много песни са ставали хитове в някоя от следващите си версии, а не в оригинала. Глория в онези години имаше по-известни песни и тази може би остана забутана някъде между "Любовен дъжд" и "Феникс". 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, DenFevgo каза:

На никой няма да му стане ясно от тази версия, че оригиналът е неин. Всъщност и да им стане ясно няма голямо значение - версията на Азис е по-големият хит и винаги така ще бъде. Няма лошо, в световен мащаб много песни са ставали хитове в някоя от следващите си версии, а не в оригинала. Глория в онези години имаше по-известни песни и тази може би остана забутана някъде между "Любовен дъжд" и "Феникс". 

Тя си е записала и още песни в нови версии. Мисълта ми беше, че така все някоя от тях могат да я завъртят по клубовете отново, както се надявах да стане с дуета с Устата. :) Но знаем нагласата на диджеите. На мен ми харесва версията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , lucellent каза:

Да видим коя песен ще копардиса този път! 

Аз залагам на Еуфория 😁

image.jpeg.0a575a26c2cce213d221e5a0d85a9dfd.jpeg

По-скоро оригинална песен ще да си е уговорила.
Иначе в профила на Ганев една снимка от 2018 и хоп втора точно с Теа. Да го пази Сиана този прейбой, че с тениската Живенши ще стане някой сръбски зет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , adorable каза:

Тя си е записала и още песни в нови версии. Мисълта ми беше, че така все някоя от тях могат да я завъртят по клубовете отново, както се надявах да стане с дуета с Устата. :) Но знаем нагласата на диджеите. На мен ми харесва версията.

Направо би убила ако издаде един албум с ремикси на стари песни, особено такива от 90те и да ги припомни на хората. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , lucellent каза:

Да видим коя песен ще копардиса този път! 

Аз залагам на Еуфория 😁

image.jpeg.0a575a26c2cce213d221e5a0d85a9dfd.jpeg

Снимката може и да е стара, просто сега да я е качил. Нали не е от най-активните в Инстаграм 😃

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

По-скоро оригинална песен ще да си е уговорила.
Иначе в профила на Ганев една снимка от 2018 и хоп втора точно с Теа. Да го пази Сиана този прейбой, че с тениската Живенши ще стане някой сръбски зет.

И аз мисля, че ѝ е време да вземе оригинална песен от него, щом чак сега снимка качват

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо абсолютно всички лейбъли освен Diamond и донякъде Hit mix работят толкова много с Асенов, има договори към тях ли? По принцип не ми харесва като толкова много като композитор и това бълване на продукция от него ми идва в повече :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , lucellent каза:

И аз мисля, че ѝ е време да вземе оригинална песен от него, щом чак сега снимка качват

Нали взе оная, дето Димана изкара няколко дни след нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Mousie каза:

Защо абсолютно всички лейбъли освен Diamond и донякъде Hit mix работят толкова много с Асенов, има договори към тях ли? По принцип не ми харесва като толкова много като композитор и това бълване на продукция от него ми идва в повече :D

Алфа го популяризираха и вероятно е една идея по-бюджетен от Ганев и Оцко. Знам за хора които си правят песни при него за кеф и дори не ги пускат.

Освен това студиото му е в Студентски Град където живее музукалното поколение. За Ганев трябва да бият път до Сливен, а горивото е пари!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Алфа го популяризираха и вероятно е една идея по-бюджетен от Ганев и Оцко. Знам за хора които си правят песни при него за кеф и дори не ги пускат.

Освен това студиото му е в Студентски Град където живее музукалното поколение. За Ганев трябва да бият път до Сливен, а горивото е пари!

Да, така е. Най-вероятно взима значително по-евтино, и да, интересът към него тръгна след първите песни на Алфа. 

Просто ми е интересно, защото Пашев си работи за неговите изпълнители, Оцко не е толкова използван, така че ако не е Ганев, е Асенов. Даже тази година той има най-голяма бройка издадени песни, макар и доста некачествени :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , Emanuela.Carey каза:

После ще кажете, че нашите тетки били зле.

 

Йелена е всичко друго, но не и зле на участия. Това че е одъртява, а иска да танцува и да се разголва е съвсем друг въпрос. Нашите има да ядат още доста хляб що се отнася до визия и имидж.

Галена ще застане ли отзад в балета на своя участничка в Гласът по този начин?

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

Галена ще застане ли отзад в балета на своя участничка в Гласът по този начин?

 

В "Звезде Гранда" и в Сърбия като цяло си правят шоу - обиждат се, крещят, скачат да танцуват, събличат се и тн + наблягат на сръбски песни. Как виждаш това да се случи в "Гласът", където няма ни една по-динамична песен, а все някакви изтъркани световни хитове (нещо, което идва от продуцентите, не от треньорите), а пък за липсата на балкански песни няма да говоря, то ясно + в този клип Катарина пее песен на Йелена и тя си знае цялата хореография (същата е от участията й), дошло й е отвътре да скочи да танцува с нея + да си я подкрепи разбира се. Галена на кое можеше да си потанцува с предния си екип - на "Руфинка болна легнала" или на "Жива рана" и тн....

Важно е какво съветва хората от своя отбор, а не дали се мятка до тях на сцената, то тва е лесно и го може всеки.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Това е 1:1 с “Ех любов” на Ванча. Песента, която Кали пее май е цигански фолклор. Вана май е крала:

 

Ох, ако не пишеше "Кали" нямаше да я позная :D Мис "бъдете естествени" + "стига сте си пипали снимките" и тн...мда 😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Mousie каза:

Защо абсолютно всички лейбъли освен Diamond и донякъде Hit mix работят толкова много с Асенов, има договори към тях ли? По принцип не ми харесва като толкова много като композитор и това бълване на продукция от него ми идва в повече :D

Асенов е казвал, че не работи с договори. Някъде разбрах, че една негова песен струва г-д 5К, което мисля, че не е толкова скъпо (Ганев със сигурност взима повече, Еуфория са ми казвали е струвало 15К), а за да работиш с Оцко/Пашев сигурно трябва да подпишеш договор с тях освен ако не си голяма работа като Емилия/Цура/Галена

преди 1 час , Mousie каза:

Даже тази година той има най-голяма бройка издадени песни, макар и доста некачествени :D

Определено при него е количество > качество, но е нормално. Ганев не прави песни за който и да е както Асенов.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Поп-фолк скандали (септември, 2022)
  • DevilWish unpinned, pinned, unfeatured, featured, unlocked, locked, unlocked, unpinned and pinned this Тема
  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...