Jump to content

Поп-фолк скандали (септември, 2022)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

После ще кажете, че нашите тетки били зле.

 

Карлеуша никога не е била мерило😂 Не е имала гласови данни, има късмет с хубави кавъри + скандална визия. Андреа наскоро се сравни с нея покрай въпроса за голотията 🤣

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 5.09.2022 г. от 18:07, WindWalkerMonk каза:

Мислех си, кога Гина ще се закачи за Емилия. Само на нев не се беше мазнила и ето. 
Иначе Глория е пръснала на некъф панаир тая седмица. Мои приятели били там. На баба сигурно това й е най - успешната година от едно 2005 насам.

След тези главозамайващи, невероятни, извънземни, невиждани и нечувани "успехи" силно се надявам Глори да е скътала достатъчно пари за ремонтиране на бежовата си спретната къщурка с две БМВ-та отпред, тъй като снимката показва доста притеснителна и небезопасна среда:
image.png.59fe76a632d0f56b7f8d3a5c6b634598.png

  • Haha 4
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , Fast каза:

Таргета който споменах са едни от най-активните зрители, и биха изпратили смс на всеки, който им начеши националното его. С други думи, независимо колко добре подбрана и изпята е дадена песен, участникът с народното е по-вероятно да получи по-голям брой гласове. Никъде не съм казал, че трябва да наблягат на световно, а че не се отнасят фриволно с фолклорът, защото не трябва да забравят, че това е светски формат за модерна музика преди всичко. 

Светски формат е, но това не означава, че трябва да ограничаваме националното. Всяка държава си е индивидуална. В подобни формати в другите държави си наблягат на техни песни. Като пример в Сърбия със Звезде гранда си изпълняват техни песни, в Гласът на Турция се пеят турски песни ... Ние нямаме музикален формат в който да налагаме нашето. Повечето се явяват с чужди и затова тези, които избират български заслужават уважение. Във формата има място за всички. Щом публиката е предпочела българското, значи има нужда от това. Относно таргета възрастните хора гласуват сравнително по-рядко от младите. Те си гледат сериалите и не мисля, че следят толкова формата. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Stela каза:

Светски формат е, но това не означава, че трябва да ограничаваме националното. Всяка държава си е индивидуална. В подобни формати в другите държави си наблягат на техни песни. Като пример в Сърбия със Звезде гранда си изпълняват техни песни, в Гласът на Турция се пеят турски песни ... Ние нямаме музикален формат в който да налагаме нашето. Повечето се явяват с чужди и затова тези, които избират български заслужават уважение. Във формата има място за всички. Щом публиката е предпочела българското, значи има нужда от това. Относно таргета възрастните хора гласуват сравнително по-рядко от младите. Те си гледат сериалите и не мисля, че следят толкова формата. 

Звезде гранда е чалга формат, а не гласът на Сърбия. Те дори го нямат този формат изобщо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DarkChild каза:

Петя Панева е глас и външност. Има доста качества. А и като фолклорна се забеляза. Ако всички пееха народно, дали щеше дс се открои до такава степен?

Тази новата няма особени данни и няма да има този успех.

Е аз не казвам да се пеят само народни песни. Разнообразието е важно. Но се чудя на Фаст защо е против появата на такива участници. 

Тази Соня пее не по-зле от Петя, но да, няма толкова добра визия. Малко е цингалява, но има глас. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Andrew Cunanan. каза:

След тези главозамайващи, невероятни, извънземни, невиждани и нечувани "успехи" силно се надявам Глори да е скътала достатъчно пари за ремонтиране на бежовата си спретната къщурка с две БМВ-та отпред, тъй като снимката показва доста притеснителна и небезопасна среда:
image.png.59fe76a632d0f56b7f8d3a5c6b634598.png

Тя и вътре си стои с обзавеждането от едно време. Не е променяла много интериора. Пари не е липсват, явно не робува на къща, интериори и палати.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DarkChild каза:

Звезде гранда е чалга формат, а не гласът на Сърбия. Те дори го нямат този формат изобщо.

Знам. Споменах го, защото ние нямаме подобен формат и затова сцената на Гласът е място, на което можем да заложим на български песни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Stela каза:

Тази Соня пее не по-зле от Петя, но да, няма толкова добра визия. Малко е цингалява, но има глас. 

Тази новата според мен може и да изненада с поп фолк следващият път, интересно ще е да я чуем и там. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Danger. каза:

Тази новата според мен може и да изненада с поп фолк следващият път, интересно ще е да я чуем и там. 

И според мен гласът и ще пасва за поп фолк. Петя примерно е добра само за фолклорна музика. Ще видим. Дано я покажат в повече стилове. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Stela каза:

Тази Соня пее не по-зле от Петя, но да, няма толкова добра визия. Малко е цингалява, но има глас. 

Не може да се сравнява с Петя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Е аз не казвам да се пеят само народни песни. Разнообразието е важно. Но се чудя на Фаст защо е против появата на такива участници. 

Тази Соня пее не по-зле от Петя, но да, няма толкова добра визия. Малко е цингалява, но има глас. 

Тя си жива циганка. Не видя ли сините и венци? 

 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

В рекламното видео на "Звездите в нас"..Ники Гурманов - великият текстописец (актьор, певец и кво ли не) 🤦‍♀️ Явно е участник. Няма отърване от тоз бе 😑

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Just_Me каза:

В рекламното видео на "Звездите в нас"..Ники Гурманов - великият текстописец (актьор, певец и кво ли не) 🤦‍♀️ Явно е участник. Няма отърване от тоз бе 😑

И една позната от тик ток ще участва. Беше и в Гласът преди 2 години 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, adorable каза:

 

Не е лоша, но оригинала си е оригинал. Музиката ми липсва в тази версия. Само едно тупса тупса има. Няма ги живите инструменти тука. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Поп-фолк скандали (септември, 2022)
  • DevilWish unpinned, pinned, unfeatured, featured, unlocked, locked, unlocked, unpinned and pinned this Тема
  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...